H

Yüzbaşı
13 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 78 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. Binamizda bulunan sensörlü kat lambalarının ampullerini 9w philips led ampul ile degistirdim. Sensörlerin çalışmasinda bir problem yok açip kapatiyor lakin kapandiktan sonra ampul hafif ışık vermeye devam ediyor. Watt degeri yuksek (60) sarı ampullerde böyle bir durum yoktu. Bence kacak akim vardı ama 60 w ampulde bu ışığa dönüşmediginden farkedilmiyordu. Sorun neyden kaynakli olabilir. Benim düşündüm gibi bir sızıntı akimi mi vardir. Yorumlarinizi bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar inegölde bir araç var beğendim. Gidip görecem bir sorun cikmazsa almayi düşünüyorum. Şehir dışından gelecegim için bilgim yok. İnegölde işinin ehli kaliteli bir ekspertiz firmasi bileniniz veya öneriniz var mı. Yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba arkadaslar cekirdekten cimlendirdigim meyve agaclari. Yapraklari bu sekilde oluyor bayadir. Bir problem mi dir. Oyleyse sebep ve cozumü nelerdir.yardimlarinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar malumunuz mtv zammı kapıda o nedenle bana en mantıklı gelen, çoğu kişinin de muhakkak aklına gelmiştir.yaş dolayısıyla En alt vergi dilimine giren ama kaliteli ve konforlu araçlar alma fikri. Aklınıza gelen bu kriterlere uyacak araç önerilerinizi kendim ve benim gibi düşünenler için bekliyorum. hayırlı günler.
Merhaba arkadaşlar belirttiğim aracı almayı düşünüyoruz. bu araç ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan. artı eksi yönleri kronik problemleri bakım maliyetleri gibi verebileceğiniz bilgileri öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.
merhaba arkadaşlar bir web sayfamda barkod okuyucu ile textbox a barkodu okutup eventa girmesini sağlamak istiyorum.Yaptım ama google chrome da barkodu textboxa okuttuğumda web de aramaya yönlendiriyor barkodu web de arıyor kendi sayfamdan çıkıyor. mozillada böyle bir durum gerçekleşmeyip istediğim şekilde sayfada kalıp eventa giriyor. bu konuda bilgisi ve çözümüi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.
bu işlemciden almayı planlıyorum. 2. el olcak doğal olarak. ne kadar vermeliyim.sizce ederi nedir. hayırlı günler
mrb arkadaşlar pek fazla bilgim olmayan bir konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

bir hosting paketim var.www.domain.com plesk panele sahip

bu domainin altında dawww.subdomain.domain.com isimli bir domain var.

1 adet server mevcut. bu server üzerindeki IIS te de bir uygulamamız mevcut.

dışarı açık uygulamanın adresi. 74.127.156.102:8080/Uygulama şeklinde.(formatında) bir adres

yapmak istediğim şey. subdomaine bu uygulama adresini yönlendirmek.www.subdomain.domain.com adresine girdiğimde karşıma kendi serverımızdaki uygulama gelsin. ve adres çubuğunda ip adresi görünmesin istiyorum. yaptığım araştırmalar sonucunda plesk panel üzerinde dns settings lerle ilgili denemeler yaptım. A kaydında sadece 74.127.156.102 gibi bir adres yazabiliyorum url devamı giremiyor. nihayetinde sonuç alamadım. düşündüğüm mantık doğrumu farklı önerileriniz var mı ? fikir ve yardımlarınızı bekliyorum. hayırlı günler
mrb arkadaşlar pek fazla bilgim olmayan bir konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

bir hosting paketim var.www.domain.com plesk panele sahip

bu domainin altında da www.subdomain.domain.com isimli bir domain var.

1 adet server mevcut. bu server üzerindeki IIS te de bir uygulamamız mevcut.

dışarı açık uygulamanın adresi. 74.127.156.102:8080/Uygulama şeklinde.(formatında) bir adres

yapmak istediğim şey. subdomaine bu uygulama adresini yönlendirmek.www.subdomain.domain.com adresine girdiğimde karşıma kendi serverımızdaki uygulama gelsin. ve adres çubuğunda ip adresi görünmesin istiyorum. yaptığım araştırmalar sonucunda plesk panel üzerinde dns settings lerle ilgili denemeler yaptım. A kaydında sadece 74.127.156.102 gibi bir adres yazabiliyorum url devamı giremiyor. nihayetinde sonuç alamadım. düşündüğüm mantık doğrumu farklı önerileriniz var mı ? fikir ve yardımlarınızı bekliyorum. hayırlı günler
mrb arkadaşlar. C# ile bilgisayarımda bulunan bir .exe nin yolunu nasıl alabilirim. örneğin notpad.exe nin yolunu. sürücü adı belirtilebilir C:\ içerisinde notepad.exe yolunu bulmak gibi. şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 760
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 101.520 (Bu ay: 76)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 305 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.