Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (104. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 77 Misafir (13 Mobil) - 69 Masaüstü14 Mobil1 iOS
5 sn
302.695
Cevap
4.885
Favori
49.242.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1083 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu bayiye sormalısınız. O araç için vergi dilimi endişesi yok ama belki ellerindeyse stok olduğundan yansıtmazlar ya da 5% zamlarlar 5000₺ ediyor o da 😟

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel insanlar Passat 1.6 tdi dsg comfortline, highline fiyat alan oldu mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hunharca Eleştiri H kullanıcısına yanıt
    Bu hangi bayi abi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Passat 1.4 Trendline - Ekstra Yok - Hunda Onlarda 116.600 TL
    Hangi bayii

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • auto_motive kullanıcısına yanıt
    Sordum satış temsilcime anlaştığımız fiyat geçerli dedi. Kapora yatırmasaydım kesin sipariş sayılmayacakmış ve zamlı fiyat geçerli olacakmış

• Vw enteresan biçimde 6 hazirandan 27 temmuza kadar listeyi sabit tuttu. Üstüne %15e varan indirimler yaptılar. Satışların düşmesi nedeniyle çok agresif gidemediler bu ara. Bu %5 de bence yılsonuna hazırlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Vw enteresan biçimde 6 hazirandan 27 temmuza kadar listeyi sabit tuttu. Üstüne %15e varan indirimler yaptılar. Satışların düşmesi nedeniyle çok agresif gidemediler bu ara. Bu %5 de bence yılsonuna hazırlık.
    Belki daha önce söylemişimdir. Tekrar edeyim.

Passat en boşu almanyada 26 bin euro.

Bizde ise 118/5.6=21 bin euro. Asıl fiyatı pazarlıkla 140 bin tl ye vermeleri lazım aslında. Aynı şey golfte ve poloda geçerli değil. Kafa kafaya fiyatlar. Satılan bir ürüne zam yapmaları normal. Ancak 140k ya bomboş passat satmak hiç kolay iş değil. Hesaplamadım ama %60 lık dilime giriyor sanırım. Almanlar pazar payı kaybetmemek için enteresan indirimler yapıyor. Eski kurla gelen araçlar satıldı sanırım. Yeni kurlar artı bir üst ötv dilimi ile bomboş passat bile hayal olacak. Tabiki sıra golfte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

Belki daha önce söylemişimdir. Tekrar edeyim.

Passat en boşu almanyada 26 bin euro.

Bizde ise 118/5.6=21 bin euro. Asıl fiyatı pazarlıkla 140 bin tl ye vermeleri lazım aslında. Aynı şey golfte ve poloda geçerli değil. Kafa kafaya fiyatlar. Satılan bir ürüne zam yapmaları normal. Ancak 140k ya bomboş passat satmak hiç kolay iş değil. Hesaplamadım ama %60 lık dilime giriyor sanırım. Almanlar pazar payı kaybetmemek için enteresan indirimler yapıyor. Eski kurla gelen araçlar satıldı sanırım. Yeni kurlar artı bir üst ötv dilimi ile bomboş passat bile hayal olacak. Tabiki sıra golfte.

Alıntıları Göster
    bu mantık yanlış, ürünler satıldığı pazarın durumuna göre fiyatlandırılır. misal meksikada da 20000 euro civarına denk geliyor 2,5 motorla hemde linki.
    amacım tartışmaya girmek değil,sadece paylaşım.

bu arada güncel 308 benzinli fiyatı var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: FerrisClyne

bu mantık yanlış, ürünler satıldığı pazarın durumuna göre fiyatlandırılır. misal meksikada da 20000 euro civarına denk geliyor 2,5 motorla hemde linki.
    amacım tartışmaya girmek değil,sadece paylaşım.

bu arada güncel 308 benzinli fiyatı var mıdır?

Alıntıları Göster
    Orada ötv varsa tamam. Ayrıca avrupa üretimimi

• Selamlar , Arona için teklif alan oldu mu yakın zamanda ?
  • Opel yada vw de satış danışmanlığı yapan kimse varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: aerospace engineer

Fiyat alıp sizle de paylaşırım. Hala arada kalıyorum ben evli değilim bekar halimle 80 lik bir arabaya binip borca harca girmesem mi siye düşünüyorum. Civiclerin çökme sorununu habire yüzüme vuruyorlar hata mı bilmiyorum.
    Hata tabi ki.

Arabalarin c sutunlari gocuyor,Honda TR arkasinda durmuyor araclari toplamiyor,millette bizim basimiza gelmez diyip alip sonra o sayfaya katilip ne yapicam diyor.

İnsanlar banane benim basima gelmedi demek yerine bu problemi yasayanlara destek olmak ve Hondanin gerekeni yapana kadar boykot edilmesi gerekirken kimsenin umrunda olmuyor.

Bu sorun gocugun cektirilip icine kopuk doldurulmasina goz yumulacak kadar kucuk bir sorun derin ne yazik ki.Bu sorun TR pazarinda bu kdar basariliyken,musteri kitlesi bu kadar sadikken bu magduriyeti yaratmamakgerekiyordu.

Hadi gocugu gectim kopuk ile doldurdular peki bu kadar ince sacin Allah korusun bi kaza aninda ki mukavemeti nasil olur?

• Kusura bakmayın yazdıklarım format dışı ama,

Kia Rio teklifi alanlar var mı? Hurda teşviğinden önce çok iyi fiyatlar yazan vardı. Kaldı mı onlardan?

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Son cümleye kadar sizi ben de destekledim.

Saç ile güvenliğin ve mukavemetin hiçbir alakası yok kaza adına konuşacaksak. İsterse plastik olsun, yaşam kabinini koruyan şaşi ve barlardır.

• @Opel Arden Otomotiv byardimxi olabilir Süleyman bey

• 308 için dün fiyat aldık.

ABC ANkara

2017 Active Dizel Otomatik 112.500
    2017 Allure+Comfort 125.000

Göral Ankara

2018 Active dizel otm 116.900
    2018 Active cam tavanlı, siyah, plakalı, 119.9
    2017 ALlure+Comfort+Safety pack 127.9
    2018 1.2 benzinli otm. cam tavan kamera 111 bin tl
    Göralın plakasıız olan tüm fiyatlar hurda ile, yani vekalet istiyor. Abc hurdadan bahsetmedi, sormadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

308 için dün fiyat aldık.

ABC ANkara

2017 Active Dizel Otomatik 112.500
    2017 Allure+Comfort 125.000

Göral Ankara

2018 Active dizel otm 116.900
    2018 Active cam tavanlı, siyah, plakalı, 119.9
    2017 ALlure+Comfort+Safety pack 127.9
    2018 1.2 benzinli otm. cam tavan kamera 111 bin tl
    Göralın plakasıız olan tüm fiyatlar hurda ile, yani vekalet istiyor. Abc hurdadan bahsetmedi, sormadık.
    Bunlar makyajlı kasa değil mi? Hala 2017 model kaldıysa işler 308 için iyi gitmiyor denebilir.

• asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Doğuş grubu ve birkaç küçük bayii uyanık davranıp piyasada sıcak dönen paranın son anları olduğunu anladı ve indirime giderek stoklarını büyük ölçüde eritti, bakalım kalan markaların sonu ne olacak.

• asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Bu 2 bayi zannedersem 2017 eylülünden sonra ciddi sayıda 308 çektiler o zamanki fiyatlardan. Aralıkta arkadaşıma allure+comfortu 112.6 e aldığımızda diğer bayilerin baya altında idi fiyatlar. O zaman active'leri 98e kadar, cam tvm kamera olanları da 102ye falan verdiler ki güzel fiyatlardı. Şimdi de aynı stoğu kullanıyorlar bence, fakat sayılı 2017 araç kalmış ellerinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel fiyatlardan araçlar mevcut. Bu araçların hepsi ilk 6 ayın stokları. Hemen hemen hiç kar etmeden satılıyor bu araçlar. Sonuçta aracın stokta bekleme maliyeti de var ayrıca ana firmaya söz vermişsiniz şu kadar satacağım diye. Araç almak isteyenler için elbette sıcak fırsatlar.

Piyasadaki daralma elbette devam edecek, araç fiyatları yükselecek firmalar ne yapacağı ise belli küçülmeye gidilecek,küçük şehirlerdeki bayiler de kapanacak. Bu sene artık kar olarak firmalar için kayıp yıl, artık planlamalar 2019 yılı için revize edilecek.
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.