Şimdi Ara

Artık JB olmadan SBSETTING Gibi Ayarlara Ulaşabiliyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
7.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz evvel bir yerde görüp hemen denedim ve gerçekten çalışıyor sizlerle paylaşmak istedim bende,yararlı olan herşeyi paylaşmak lazım.
    1-safariyi açıp quickprefs.com yazıp git diyoruz.
    2-switch icon set kısmı tıklayıp set 1 yapıyoruz tabi istersek set2 den de seçebiliriz ben bu örnekte ağ ayarlarına kısa yol yapmayı anlatacağım için set 1 dedim.
    3-altta network bağlantısına tıklıyoruz.
    4-ardından alttaki çıkan butona tıklayıp ana ekrana ekle diyoruz bu kadar kolay.
    ne istersek kısa yolu mevcut.
    jb olmayan veya yapamayanlar için birebir olmuş bence.selamlar.
    tabi bende bunu biryerden alıntı yaptığımı söyledim oluşacak ,tüm aksaklıklardan ,sorunlardan her kullanıcı kendisi bizzat sorumludur,bilgilerinize.
    Edit:25/11/2011
    Ayrıca Alternatif bir adres daha bulunmuştur arkadaşlar hemen ekledim ve denedim sorunsuz çalışıyor,yöntem aynı sadece safaride adres kısmına
    brdrck.me/settings yazıp enter yapıyoruz ve istediğimiz kısayolu buradanda ekleyerek jb siz telefonu kolaylaştırıyoruz.selamlar.
    Edit:26/11/2011
    Yöntemi nasıl kullandığımı aşağıda resim ekleyerek gösterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VerbenA -- 26 Kasım 2011; 11:24:19 >

• bilgi için teşekkürler
  • İlginc ama once safari acilip sonra ayarlara gidiyor.. Sbsettings in yerini hicbir sey tutmaz. Sonucta sbsettings bedava, 2dklik jb islemi kimseye dokunmaz. Sbsettings varken kimse bunlarla ugrasmasin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes jb yapmak zorunda değilki,eğer jb yapmamış ve hiç yapmayı düşünmeyenler için süper bence paylaşmak güzeldir.ben yaptım ve gayet kullanışlı...ayrıca jb nin avantaj ve dezavantajları mevcut dezavantajlardan korkanlar jb ye yanaşamıyor bu yüzden süper olmuş,ben kullanıyorum ve beğendim açıkçası.selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VerbenA -- 21 Kasım 2011; 12:40:27 >
  • Ayarlar -> Genel -> Ağ
    Buraya girip çıkmaktan bıktım, keşke yükseltmeseydim iOS 5 e
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

İlginc ama once safari acilip sonra ayarlara gidiyor.. Sbsettings in yerini hicbir sey tutmaz. Sonucta sbsettings bedava, 2dklik jb islemi kimseye dokunmaz. Sbsettings varken kimse bunlarla ugrasmasin bence

4s için ve ios 5 de ipad 2 için jb mümkün olmadığını göz önüne alırsak arkadaşın paylaşımı çok işe yarıyor tekrar teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Ayarlar -> Genel -> Ağ

+1 milyon yaw işkence resmen installous değil ama sbsettings ve activator u çokk arıyorum elim çok alışmış
  • teşekkürler, faydalı ve ayrıcalıklı bir bilgi, forumdaki boş konu kalabalığında gerçekten tebrik edilecek bir bilgi olmuş.
  • teşekkürler,kullananlar olacaktır mutlaka
  • övgü dolu sözleriniz için çok teşekkürler,eminim herkes jb yapmıyor ve yapmak zorundada değil ,bu paylaşım benimde çok işime yaradığı gibi bir çok kişi içinde özel olacaktır diye düşünüyorum.selamlar.
  • bende jb siz kullanıyorum şuan bu şekilde sbsettingden neler yapabiliriz
  • bilgi için teşekkürler. yalnız bana pek kullanışlı gelmedi. sonucta ana ekranda bu ikona tıklamak yerinde. Ayarlara tıklasak nerdeyse aynı şey. Alternatif bir yöntem olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReeaLs

bilgi için teşekkürler. yalnız bana pek kullanışlı gelmedi. sonucta ana ekranda bu ikona tıklamak yerinde. Ayarlara tıklasak nerdeyse aynı şey. Alternatif bir yöntem olabilir.

ikona tıkladığında örneğin 3g ve edge için ayarlar-genel-ağ yollarını kullanırsın ama bu yöntemle tek bir kısa yola tıklayarak tek hamlede ağ ayarlarına ulaşırsın,zaten ben kullanışlı olduğuna inandığım için paylaştım ve hala arkasındayım eğer jb yok ise bu yöntem çok ses getirir.
  • siteye girelemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devito

siteye girelemiyor.

bir hata yapıyorsun sanırım şimdi denedim siteye girdim problem yok
    http://quickprefs.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyxis nautica

quote:

Orijinalden alıntı: devito

siteye girelemiyor.

bir hata yapıyorsun sanırım şimdi denedim siteye girdim problem yok
    http://quickprefs.com

q yerine g yazıyomusum şimdi oldu TEŞEKKÜRLER
  • önemli değil böyle giderse jb yapmak kimse istemeyecek diye düşünüyorum.selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.A.G

quote:

Ayarlar -> Genel -> Ağ

+1 milyon yaw işkence resmen installous değil ama sbsettings ve activator u çokk arıyorum elim çok alışmış

ekranın üstünde elimi alta kaydırıp home tuşu görevi bekliyorum ama yapmayınca sinir oluyorum :))) sonra hatırlıyorum ki jb yok :((((

• Şuna muhtaç olmadığım icin cok şanslıyim jb var allahtan. Apple niye bu kisayollari yapmaz anlamak mümkün degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

quote:

Orijinalden alıntı: dr.A.G

quote:

Ayarlar -> Genel -> Ağ

ekranın üstünde elimi alta kaydırıp home tuşu görevi bekliyorum ama yapmayınca sinir oluyorum :))) sonra hatırlıyorum ki jb yok :((((

boşver bu kadar sıkma canını ,üstteki yöntemi bir denemelisin bence..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.