Şimdi Ara

Bluestacks İos için oluyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
34.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bluestacks daha araştırmadım size bir danışayım dedim telefonum iphone 4s kullanabilir miyim bende pcde

• evet kullanabiliyorsun tek yapman gereken bluestacks i kurduktan sonra oyunu yükleyip daha sonra telefonundan bir cihaz bağla seçeneği ile köyünü bilgisayarına bağla. Eğerki android tablet telefon kullanıyorsan direkt oynayabilirsin sadece google hesabın ile giriş yapman yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre350z

evet kullanabiliyorsun tek yapman gereken bluestacks i kurduktan sonra oyunu yükleyip daha sonra telefonundan bir cihaz bağla seçeneği ile köyünü bilgisayarına bağla. Eğerki android tablet telefon kullanıyorsan direkt oynayabilirsin sadece google hesabın ile giriş yapman yeterli.

cok cok cok tesekkurler fakat lınk bulamadım duzgun :S
  • emre350z E kullanıcısına yanıt
    tamam sagolun sayenızde ındırdım lınkte buldum cok sagolun yardım ıcın :) klanımız Mınecraft'a bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanozbay

tamam sagolun sayenızde ındırdım lınkte buldum cok sagolun yardım ıcın :) klanımız Mınecraft'a bekleriz.

link atmayı unutmuşum kusura bakmayın :)
    aklınızda olsun burdan kurabilirsiniz lazım olursahttp://www.bluestacks.com/
  • quote:

evet kullanabiliyorsun tek yapman gereken bluestacks i kurduktan sonra oyunu yükleyip daha sonra telefonundan bir cihaz bağla seçeneği ile köyünü bilgisayarına bağla. Eğerki android tablet telefon kullanıyorsan direkt oynayabilirsin sadece google hesabın ile giriş yapman yeterli.

Peki güvenli midir ? Herhangi bir sıkıntı çıkar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriminaI

quote:

tanidigim herkes pc den oynuo bi sikinti cikacagini sanmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AHMETSELCUK

quote:

Orijinalden alıntı: CriminaI

quote:

tanidigim herkes pc den oynuo bi sikinti cikacagini sanmiyorum

Ben de geçtim artık,pcden oynamak çok rahat

• cok acil arkadaşlar bende de bu hata çıkıyor: herşeyi yaptım bluestacks de sadece program yüklerken :rpc:S-7:AEC-0 sunucudan bilgi alınırken hata oluştu hatası. oluyor.. hiç android cihazim olmadığı için yeni google hesap açtım denedim herhangi bir app yüklerkende aynı hata çıkıyor. amacım iphonedaki köyümü pcden yönetmek.
  • peki hocam daha sonra köyü satmak istersek bu işlem bi dezavantaj sağlar mı ios tan bluestacka geçirmek yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladresfb -- 17 Mayıs 2015; 11:37:07 >
  • bluesteack da mevcut hesap giremiyorum güvenli bağlantı yok diyor, yeni hesap alamıyorum ID kabul etmiyor (.............@gmail.com) yardım edin?
  • quote:

adam ios için sormuş sen android anlatmışsın hocam yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

adam ios için sormuş sen android anlatmışsın hocam yaa

senin demek istediğin pcde android gibi ios işletim sistemi şeklinde tablet açmakmı? apple buna izin verirmi sence iosdan androide aktarıp kullanıcaksın işte başka yolu varmı

• oyun androidte de oynanıyor eğer oyunu oynamak istiyorsa ister ios isterse android olsun. verdiğim çözüm oyunu pc de açmak adınaydı.
  • pcde oynamakdan bır sıkıntı cıkmaz kı bu oyunun gercek anlamda zevkı pcde cıkıyor :)
  • Arkadaşlar bluestack çıktı çıkalı iç bina savunmaları doğru düzgün yapılmadığı halde dış duvarlar full. Ben 3 senedir ios ta oynuyorum iphone 4 telefonumda emek verdim 121 lvl th10 bina 22lvl kraliçe 20lvl barbar askerlerin hepsi full büyüler full. Birçok kişinin önündeydim 105 lvl iken android de hile bir çıktı herkes beni geçmeye başladı benim köyüm 1500 tl civarı ederken değeri 600-700lere düştü. Bu tamamen emek hırsızlığı onun için kesinlikle android hesapları almamanızı ve tenezül etmemenizi tavsiye ediyorum ve admininde bu konuda duyarlı olmasını o başlık ile açılan konuları kaldırmasını... Çünkü burasının hile paylaşılan emek hırsızlığına teşfik edilen yol gösterilen basit ucuz bir forum sitesi olmadığını düşünüyorum. Bu forum da hertürlü paylaşımlar yapılıyor programlamadan kişisel gelişime, genel kültüre kadar... ama böyle hile hurda paylaşımları yapılmamalı... Emek hırsızlığına insanlar teşfik edilmemeli. Birde android açık işletim sisteminde geliştirilen köylere itibar etmeyin 3-4 ay önce açmış topladığı clan yıldızı daha 150 bile değil hile ile geliştirildiği çok belli fiyatada 150tl yazıyor 90-100lvl köy... duvarlar full ama iç bina savunmaları 7-8. seviye...

Öncelikli olarak hesap alma satmaya karşıyım bir insan kendi emeği olmayan bir hesabı oynamaktan nasıl zevk alabilirki...!!! ama illada alacağım diyorsanız ios hesapları 500 üzeri clan yıldızı kazanan köyleri tercih edin...

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunner89 -- 1 Aralık 2015; 10:37:00 >

• Arkadaşlar bluestuck herhangi bir marka ipad de kurulabiliyor mu ilgili ve bilgili olan aydınlatabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.