S

Yarbay
06 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
3 yıldır devam eden Ligimize 2 arkadaş lazım. 16 karma takım, transfer bütçe ve özel sitesi olan bir lig. Katılmak isteyen arkadaşlar özelden yazabilir. Ortama uyumlu ve aktif olması önceliğimiz. Kablolu bağlantı ile oynuyoruz. Platform ps4
PES 2018

-Lige özel profesyonel yapılmış WEBSİTESİ (skor, kupa, maç sonuçları için) 

-Maç ve kupa kazanarak bütçenizi artırabilirsiniz 

-Ligde olan diğer takımlardan transfer yapabilirsiniz

-Ligimizde her oyuncu sadece 1 takımda bulunur. İsterseniz transfer edersiniz anlaşarak. 

-U21 yatırımı yapabilirsiniz. Genç oyuncu alarak, overall artışında yada pes 2019 çıktığında hala sizin takımınızda olur. 

-Bu yılki kadroyu diğer seneye taşıma imkanı. 

-Ligimizde kayma, bağlantı koparma kesinlikle yasaktır. Herkes Kablo bağlantı kullanır ve Wifi kapatılır

-Ligimiz herkese açıktır. Genelde +30 yaş üstü, seviyeli bir ligtir

Lig maçları, Sohbet gibi konular WHATSAPP üzerinden yapılır. Detaylı bilgi için whatsapp 05556918116

Kontenjan 12 kişiliktir. Toplam 16 kişi 16 takım olacaktır. Dolmadan yerinizi kapın :)
Aldığımızdan beri fan sesi çok yüksek. Fan hiç kapanmıyor. Mitsubishi gibi sessiz olmasını beklemiyoruz ama yine de ona yakın olması gerek bence. Sırf bu yüzden 2,750 verdiğimiz klimayı çöpe atasımız geliyor. Bunun bir ayarı var mı? Gına geldi artık bu sesten
Günde 15-20 syf renkli çıktı almak istiyorum, bazı günler artabilir. Biraz baktım tanklı olanlar var galiba. Dolumu nasıl, kaç para uygun mu biraz bilgi verir misiniz. 4litre 4 renk 120lira gördüm. Ama nasıl olur bilmiyorum

Bir arkadaşım 100ml ile 1500syf renkli alınabiliyor dedi
Merhaba arkadaşlar. Early 2009 beyaz macbookum var (pro değil). Sıkıntı yok sağlam çalışıyor fakat hızlandırmak istiyorum. Superdrive da çalışmıyor, çalışsa da kullanmak zaten. Sorum şu:

Normal hdd kısmına ssd takıp normal hdd yi de superdrive yerine takmak istiyorum. Bu cihaza ssd takabilir miyim? Takarsam hangi modeli olur? Sata 1-2-3 ayrımı varmış galiba anlamadım pek. Ve sıfırdan kurulum yapmak istiyorum. Tecrübesi olan yada bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
Ben bunu daha ilk defa görüyorum. Arkadaşta ipad mini var ve durum böyle. Herkeste durum aynı mı. Cihazın içinde hat yok ama çalıyor

Vita açıkken birkaç dakka sonra ekran kararıyor, güç tasarrufu için galiba. Bunu nasıl iptal ederim?
Vodafone değil normalde bile port açmayı bilmiyorum. Wifi cihazda bunu nasıl yapıyoruz? Bu işleri hiç bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı
Evde millet tv izlerken ben de ps4ü açıp remote play ile pes 15te gp kazanmak istiyorum. Vita yı çoğunlukla bu iş için alacağım. Anroid cihazım yok iphone kullanıyorum. Android cihaz almak yerine şöyle 250lira civarına vita bulursam almak istiyorum. Sonra da kardeşime hediye ederim. Sizce nasıl olur iş görür mü? Sıkıntısız yapabilir miyim bunu?
Bulunduğum yer sıkıntılı çok elektrik gidiyor. Tam oyundayken çat gidiyor. 10-15dk idare edecek bir güç kaynağı arıyorum. Kullananlar tavsiyr edebilir mi? Ayrıca güç kaynağının led tvye zararı var mı?
Hakkında
Meslek: İngilizce Öğretmeni
Forum İmzası:
Platform: PS4
Psn: aykuteskalen
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.673
İkinci El Bölümü Mesajları: 399
Konularının görüntülenme sayısı: 148.425 (Bu ay: 617)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 526 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.