Şimdi Ara

SHADOW OF THE TOMB RAIDER | PlayStation 4/Pro (2018) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
7
Favori
17.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Spider’i tekrardan jelatinleyip 370’den ver oh ne âlâ memleket. Allahtan kardeslik var da bunlarin pis ellerine kalmiyoruz.
    dijital candir hocam. benim proya tek bir cd takmadim. arşiv yapma merakimda yok. kutulu oyunda bir yanimiz kazıkcı aral diğer yanimiz firsatcı spotcular. ps4 ilk ciktigi zamanlar 3-5 kutulu oyun almistim amazondan simdi kur zipladi gitti iyice pahaliya geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

sadece kaplamaların değiştiği bomboş bir tomb raider oyunu daha

sec hesap 20 liraya düşünce oynanır
    Sen ne kadar boş adamsın ya

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanaksu

Arkadaşlar elimdeki 3 oyunu takaslayınca tomb raider için 150 tl takas ücreti ödemem gerekiyor. Sizce bunun yerine digital standart edition alıp geçeyim mi karar veremedim Ancak oyunu ana hesabıma alıcam digital olarak satma durumum yok . Ne tavsiye edersiniz
    yeni mail ile hesap aç o hesaba oyunu al, oynayıp 10-20 lira altına sat oyunu bu kadar basit. kendinizi bafilettirmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Sen ne kadar boş adamsın ya

tamam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 2 saat

• Oyunun çıkışına yarım saat kaldı ama forumda hiç heyecan göremedim maalesef,pek anlam veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RequeimFatih

Oyunun çıkışına yarım saat kaldı ama forumda hiç heyecan göremedim maalesef,pek anlam veremedim.
    Hocam insanlar Spider-man al fiyatı artmadan Rdr2 ön siparişi ver falan filan derken kurudu bitti cepte para kalmadı İlk gelen incelemeler de kötü olmamasına rağmen çok da mükemmel olmadığı için ben dahil bir çok insan beklemeyi tercih edecektir diye tahmin ediyorum. Oyun her türlü güzele benziyor ama 209 lira da neticede hiç az bir para değil...
  • Oyunu 3-4 saat oynadım ROTTR = SOTTR hatta yeni oyun geriye bile gitmiş diyebilirim. Grafikler aynı ama oynanış mekanikleri rottr dan sonra gelişeceği yerde geriye gitmiş.
  • Son 5 dakika sadece biraz bakıcam daha spider man bitmedi.
  • 45 dakikadır oynuyorum daha başında sayılırım ama grafikler ve ortam çok hoşuma gitti..

• Biraz bakıyım dedim bırakamadım zorla kapattım.eleştirenler bu oyunun neresini eleştirmiş anlamak güç.özellikle ok atma sesleri felan muazzam olmuş önceki serilerde çok kötüydü.4K 30FPS oynuyorum grafiklerde gerçekten çok iyi.Gamespot puanını değil tavsiyem IGN puanını ciddiye alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 14 Eylül 2018; 1:35:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Biraz bakıyım dedim bırakamadım zorla kapattım.eleştirenler bu oyunun neresini eleştirmiş anlamak güç.özellikle ok atma sesleri felan muazzam olmuş önceki serilerde çok kötüydü.4K 30FPS oynuyorum grafiklerde gerçekten çok iyi.Gamespot puanını değil tavsiyem IGN puanını ciddiye alın.
    hocam ilk 1 saatlik kısım oyunun konusunu anlatma hareketleri tanitma gibi şeylerden birazda yavaş ilerliyor aslinda. 2. haritaya geçtiyseniz asil ordaki görseller mükemmel aksiyonda başladi. oyun tam beklenediği gibi bence. sende spidermani bitirde başla bu oyuna :)

• defected kullanıcısına yanıt
    Gereksiz insanlarla, kendini beğenmişlerle ve boş insanlarla fazla muhabbet etme engelle gitsin. Kafan rahat eder

• ilk 2 saatini oynadım, durağan başlıyor oyun ama güzel, hem duygusal hem epik bir kaç sahne vardı hoşuma gitti. grafikler gayet güzel.Yalnız şu lara yı seslendirenin ingiliz aksanı beni irrite etti. Yanımızdaki karakter Jonah 3 oyunda da var ama çok sıradan ve pasif ya, insan Uncharted daki Sullivan, Chloe gibi olmuş karakter arıyor. bunların dışında oyun şimdilik iyi gidiyor bakalım.
  • 2 saate yakin oynadim ama pek ısınamadım acikcasi.

• yunusesss kullanıcısına yanıt
    Giriş bölümü uzun olmuş gibi

• unchartedin olmamis versiyonu gibi

• %85 bitti spider level 51 az kaldı 1-2 güne geçerim buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 14 Eylül 2018; 9:44:16 >
  • Beklenti neydi ki zaten bu oyundan? İlk oyunun başarısı belli, devamının başarısızlığı. Herkes ya gereksiz yere yerin dibine sokmuş ya da gereksiz övgüler yağdırmış. Spider-Man'i bitirmişken şu şartlarda daha iyi bir alternatif yok. Parasına değer diyen alır oynar, diğerleri ucuzlamasını bekler. Fiyat zaten şu şartlarda uygun ama kısa vadede indirim görecektir.

• 1 saat oynadım 60fps de çok zevkli olmuş yağ gibi akıyor oyun. Klasik diğer oyunlarla aynı işte miss gibi oyun 10/8 aşağı puna vermem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.