Şimdi Ara

SHADOW OF THE TOMB RAIDER | PlayStation 4/Pro (2018) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
7
Favori
17.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tomb raider fani olarak ben de ucuzlamasini bekleyecegim muhtemelen. Uncharted'in ilham kaynagi olan seri artik Uncharted'dan ilham almaya calisir olmus ne hale getirdiler. Ne ici dolu bir senaryosu, ne ozgun bir oyun mekanigi kalmadi. Eski oyunlari ile ayni animasyonlar devam ediyor. Ulan her sene futbol oyunu cikartan firmalar bile yeni animasyon ekliyor. Tam 3. Sinif aksiyon filmi tadinda olmus. Tomb raider 1 den beri seriyi buyuk keyifle oynayan biri olarak asiri soguttular su yaptiklariyla. Bu kadar tembellik bu kadar kolay para kazanmaya calisanlari gorunce Naughty Dog ve diger Sony baglantili muthis oyun studyolarini cok daha fazla takdir ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar sonuçta bu oyuna 200-250 lira para veriyor. Siz pahalı buluyor olabilirsiniz, gelecek sene fiyatı düşünce alıp oynayabilirsiniz, oyuna özel bir ilginiz yoktur ve değmez diye düşünebilirsiniz ama önsipariş verip sabırsızlıkla oynamayı bekleyenlerin arasına gelip de henüz oyun hakkında en ufak bir fikriniz yokken "hep aynı oyun, 20 liraya düşünce alıp oynarım" diyerek gülerseniz tepki görmeniz normal. Normal olan yorum şudur: "Bana diğer oyunlardan farklı gibi gelmedi. Ucuzlayınca alırım."
  • tam boyle oyunsuzluk zamani,

yaprak kipirdamayan zamanlarda aaa ben bunu oynamamistim diyip 30-40tl arasi alinilacak bir oyuna benziyor...
  • İndirime girince bakılır. Güzel oyuna benziyor

• Oyunu almayan almasın indirim bekleyebilir hatta plus'ın ücretsiz vermesini bile bekleyebilir o kişinin kendi düşüncesi ama şu konuya yazınca tepki alacağınızı bile bile ısrarla yapıyosunuz.Oyunun tadını çıkarmaya çalışan bilgi,görüş paylaşan insanların hevesini kırıyosunuz sadece başka yaptığınız bişey yok.Oyunu 1.5 saat oynadım 25 liraya düşünce alınacak oyun değil.Herşeye parası olan insanlar oyuna gelince almıyor almadığı gibide çamur atıp konuyu kirletiyor.Bunların bi çoğu oyunu bile almayan adamlar.Hayır mesela alıpta eleştiren adamı anlarımda daha oyunu almadan nasıl eleştiriyosun onu anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 14 Eylül 2018; 18:32:22 >
  • hocam hiç cevap vermeyin söylenir soylenir giderler. almadiği oyuna yorum yapmayi seviyor millet. spiderman konusundada böyle oldu pahali dediler downgrade var dediler çocuk oyunu dediler vs.. ama alip oyniyanlar çok memnun. bu oyun içinde böyle almak istiyen beyenip alip oynuyor zaten. garip olan almiyan oynamiyan adamın oyuna kötü yorum yazmasi oyun tam beklendiği gibi klasik tomb raider oyunu olmuş. fazlasini bekliyen hata eder zaten.

• Yapay zeka haricinde bir eksisini görmedim. Muhteşem grafikler, yağ gibi akan oyun ve tatmin edici vuruş hissiyle 10 saat dolu dolu eğlence sunuyor.

Bunları da şuraya bırakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 14 Eylül 2018; 19:12:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel duruyor olsa da oynasak diyor insan da durumu biliyorsun.

• zack06 kullanıcısına yanıt
    İyi yanından bak yarın parayı bulunca hepsini birden alırsın. :)

• O konuda haklısın. Zaten TR severim her serisini oynadım

• Oyunu kutulu alan arkadaşlar kutunun içinden kod vb. bir şey çıkıyor mu?

• 2.oyundan daha iyi olmuş kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Oyunu almayan almasın indirim bekleyebilir hatta plus'ın ücretsiz vermesini bile bekleyebilir o kişinin kendi düşüncesi ama şu konuya yazınca tepki alacağınızı bile bile ısrarla yapıyosunuz.Oyunun tadını çıkarmaya çalışan bilgi,görüş paylaşan insanların hevesini kırıyosunuz sadece başka yaptığınız bişey yok.Oyunu 1.5 saat oynadım 25 liraya düşünce alınacak oyun değil.Herşeye parası olan insanlar oyuna gelince almıyor almadığı gibide çamur atıp konuyu kirletiyor.Bunların bi çoğu oyunu bile almayan adamlar.Hayır mesela alıpta eleştiren adamı anlarımda daha oyunu almadan nasıl eleştiriyosun onu anlamıyorum.
    Hay ağzına sağlık hocam ya. Her konuda aynı terane.
  • bir önceki oyun rise of the tomb raider zamlandı yeni fiyat 279lira oldu. bu oyununda fiyati yakin zamanda artar 400 e yakın bir fiyat olur. indirim bekliyenler bindirim ile karşılaşabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 15 Eylül 2018; 11:59:20 >
  • dün sabah oyunu biraz oynadım tomb raider 2 de bir yere zıplayınca kare işaret çıkıyordu ona basınca devam ediyordun

bu oyunda artık karenin hızını arttırmışlar eğer hızlıca basmazsan lara tuttugu yeri bırakıyor ve ölüyor

ölürken bagırdığı seside değiştirmişler şimdi daha gerçeğe yakın bir sesi var beğendim

birde sevmediğim olay var hdr açık iken oyunda karanlık bir yerde iseniz hiç birşey göremiyorsunuz

hızlı giderken bir yerde üçgen işaret çıkıyor ona dikkat etmeden ilerleseni gizli ucu sivri sopalar çıkıyor öldürüyor

ben dikkat etmeden gittim onlara takıldım sonra bildiğin için dikkatli ilerliyorsun

bu yüzden oynarken kaç kere öldüm saymadım sinir oldum oyun ayarlarından hdr kapattım biraz aydınlık oldu oynayabildim

grafikleri ve ara sahne görüntülerinide güzel olmuş beğendim biraz oyundan fotoğraflar çektim laranın yüzü biraz daha güzel geldi

şimdilik aklıma bunlar geldi oyuna devam ettikçe bilgiler yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 15 Eylül 2018; 12:15:56 >

• Oyunu kardeşlik ile almayı düşünen var ise Pri bende olacak şekilde alabiliriz.

Edit: Ortak Bulunmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 15 Eylül 2018; 15:49:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    280tl ye önceki oyunu satmak saçmalık. Kime satmayı düşünüyorlar bu fiyata.

• Evet arkadaşlar düşünceler nedir oyunla ilgili?
    Kıyas yaparsak Tomb Raider'a oranla, Rise of the Tomb Raider'a oranla nasıl?

Yorumlara baktım ama genelde oyunu anlatan yorumlar, kıyas göremediğimden soruyorum
  • Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum ama şehir dışındayım oynayamıycam spiderman aldım daha 1 kere açıp oynayamadım kurdan dolayı zam işleri kafamı karıstırıyor spiderman'ı de o yüzden aldım sizce zam gelir mi TR ye ona göre alayım birde hangi sürümü alayım ekstra çok fark var mı sürümler arası ???

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum ama şehir dışındayım oynayamıycam spiderman aldım daha 1 kere açıp oynayamadım kurdan dolayı zam işleri kafamı karıstırıyor spiderman'ı de o yüzden aldım sizce zam gelir mi TR ye ona göre alayım birde hangi sürümü alayım ekstra çok fark var mı sürümler arası ???
    2.oyun 279 tl çıkmışken 3.oyunun 209 tlde kalması saçma olur yakında mutlaka onada zam gelecektir 299 350 falan olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 15 Eylül 2018; 13:40:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.