Şimdi Ara

Ses ve kasma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar, bilgisayarımda her zaman arka girişlerde hoparlör önde de kulaklık takılı oluyor. Kulaklığı taktığım zaman hoparlörden ses gelmiyor, kulaklığı çıkarınca da ses hoparlöre geçiyor. Ayar o şekilde.

Her zaman bu sistem işlerken son zamanlarda kulaklığı çıkardığımda hoparlörden ses gelmiyor. Opera tarayıcı kullanıyorum, video açmaya çalışıyorum denemek için shockwave eklentisi sorunla karşılaştı falan filan bekle veya eklentiyi durdur seçenekleri çıkıyor ve tarayıcı kasıyor bu arada, bilgisayar da aynı şekilde. Kapatıyorum kasma geçince browserı ve winamp açıyorum. Winamptan oynatmaya çalışınca winamp kasıyor ve takılıyor bilgisayar da hafif kasıyor bi yandan. Takılma faslı geçince winampı kapatıyorum ve BS açıyorum. Yine aynı sorun kasıyor. Sonra GOM açıyorum yine aynı sorun kasıyor ve oynatmıyor. Realtek'in kendi programından ses testi yapmaya çalışıyorum, ses gelmiyor. Tüm bunları yaşarken kulaklığı takmam da bi fayda vermiyor, yine ses alamıyorum. Çıkar tak yapıyorum ama düzelmiyor. Sorun sizce ne olabilir?

Özet:
    Ses alamıyorum ve ses veren programları açınca kastırıyorlar ve takılıyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.