Yüzbaşı
02 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, fikir yeni aklıma düştü ve bir televizyon almaya karar verdim odama. En fazla 1000TL'ye kadar alabilirim gibi görünüyor şu an.

Mkv benzeri formatları destekleyen, usb ve hdmi girişi olan bir televizyon arıyorum daha çok film izlemek için ya da oyun oynamak için kullanırım diye düşünüyorum. Bir de LG telefon kullanıyorum, onla bağıntılı özelliklerini de kullanmak istiyorum. Mesela daha önce telefondaki bir slaytı televizyona yansıtmak istediğimde maalesef yapamamıştım. Bu tip özellikleri benim için önemli.

Bimeks'e ve birkaç yere baktım Bimeks'te şu 2 modeli gördüm sizce bunlar nasıl? Bunlara alternatif olarak ne düşünülebilir?

LG-32LB582V

SAMSUNG-32H5070
İyi forumlar arkadaşlar. Aklıma bir konu takıldı sizlere sorayım dedim; bir kişiyi cinayet, yaralama, hırsızlık, tecavüz veya herhangi bir suça yönelten, yapmasını tavsiye eden mesajlar forumda yasak mı?

Ekleme: Forum dışında bu tip tavsiyelerin cezası var mı? Mesela biri bize soruyor "napayım?", "vur namusunu temizle" diyoruz. Ucu bize dokunur mu?
İyi günler arkadaşlar, bilgisayarımda her zaman arka girişlerde hoparlör önde de kulaklık takılı oluyor. Kulaklığı taktığım zaman hoparlörden ses gelmiyor, kulaklığı çıkarınca da ses hoparlöre geçiyor. Ayar o şekilde.

Her zaman bu sistem işlerken son zamanlarda kulaklığı çıkardığımda hoparlörden ses gelmiyor. Opera tarayıcı kullanıyorum, video açmaya çalışıyorum denemek için shockwave eklentisi sorunla karşılaştı falan filan bekle veya eklentiyi durdur seçenekleri çıkıyor ve tarayıcı kasıyor bu arada, bilgisayar da aynı şekilde. Kapatıyorum kasma geçince browserı ve winamp açıyorum. Winamptan oynatmaya çalışınca winamp kasıyor ve takılıyor bilgisayar da hafif kasıyor bi yandan. Takılma faslı geçince winampı kapatıyorum ve BS açıyorum. Yine aynı sorun kasıyor. Sonra GOM açıyorum yine aynı sorun kasıyor ve oynatmıyor. Realtek'in kendi programından ses testi yapmaya çalışıyorum, ses gelmiyor. Tüm bunları yaşarken kulaklığı takmam da bi fayda vermiyor, yine ses alamıyorum. Çıkar tak yapıyorum ama düzelmiyor. Sorun sizce ne olabilir?

Özet:
Ses alamıyorum ve ses veren programları açınca kastırıyorlar ve takılıyorlar.
İyi günler arkadaşlar, bilgisayarımda her zaman arka girişlerde hoparlör önde de kulaklık takılı oluyor. Kulaklığı taktığım zaman hoparlörden ses gelmiyor, kulaklığı çıkarınca da ses hoparlöre geçiyor. Ayar o şekilde.

Her zaman bu sistem işlerken son zamanlarda kulaklığı çıkardığımda hoparlörden ses gelmiyor. Opera tarayıcı kullanıyorum, video açmaya çalışıyorum denemek için shockwave eklentisi sorunla karşılaştı falan filan bekle veya eklentiyi durdur seçenekleri çıkıyor ve tarayıcı kasıyor bu arada, bilgisayar da aynı şekilde. Kapatıyorum kasma geçince browserı ve winamp açıyorum. Winamptan oynatmaya çalışınca winamp kasıyor ve takılıyor bilgisayar da hafif kasıyor bi yandan. Takılma faslı geçince winampı kapatıyorum ve BS açıyorum. Yine aynı sorun kasıyor. Sonra GOM açıyorum yine aynı sorun kasıyor ve oynatmıyor. Realtek'in kendi programından ses testi yapmaya çalışıyorum, ses gelmiyor. Tüm bunları yaşarken kulaklığı takmam da bi fayda vermiyor, yine ses alamıyorum. Çıkar tak yapıyorum ama düzelmiyor. Sorun sizce ne olabilir?

Özet:
Ses alamıyorum ve ses veren programları açınca kastırıyorlar ve takılıyorlar.
Arkadaşlar az önce camdan bakarken karşı evden hafif bir ses geliyordu ve kulak verdim. Komşunun 2000'li oğlu küfretti sanırım ya da küfredeyazdı. Bilim insanı minsanı bir şeyler duydum sonra da ..klenmiyorlar dedi çocuk. Acaba çocuğun çok mu üzerine gidiyorlar? Uyarmalı mıyım? 2000liler de cevaplayabilir.
İyi günler arkadaşlar, uzun süredir kullandığım Galaxy S2 telefonumda pek çok sorun yaşamam sebebiyle yeni telefon alma gereği duydum. Teknosa'da gezerken HTC One Max gözüme çarptı, hoş bir tasarımı var ama aklımda sorular var:

HTC One Max'in işlemcisi sanırım biraz eski, sizce bi süre sonra sorun yaşatmaya başlar mı?

Şarj durumu nasıl?

HTC yazılım desteğini ne zaman çeker?

Bir de telefonumda uzun süredir sorun yaşadığım için oyun oynayamıyorum, bu sürede telefonda oyun oynama ihtiyacı hissetmediğim için yeni telefon alınca da pek fazla oyun oynayacağımı sanmıyorum artık.

Bu sorular dışında bildiğiniz artıları ve eksileri de yazıp alternatifler de önerebilirseniz çok sevinirim.
Arkadaşlar şaka gibi geldi bana bu fiyat 700TL normal mi? Ayna 200Lira olsa 500Lira işçiliğe mi alıyorlar?
Sennheiser MX370 kulaklığımı değiştiriyorum sol tarafı bozulduğu için.

Fazla araştıramadım ama Sennheiser MX375 almayı düşünüyorum. Fiyatı 40-45 Lira yaklaşık, sizin önerebileceğiniz başka kulaklıklar var?

Marshall Minor almayı düşünüyordum ama genelde olumsuz yorumlar almış. Sizce nasıldır?

Onun dışında yeni iPhone kulaklıklarına baktım, onlardan da alma ihtimalim var ama kararsızım.
Evet beyler soru açık

Yeniçeri:

Eskiçeri:

Arkadaşlar elimde SKZ231 var. Bu saati satıp başka bir saat alma şansım var. Sizce nasıl olur böyle yapmam, iki saat de hoş ama SKZ231 biraz ağır.

SKZ231

Automatic-self-wind movement
Case diameter: 43 mm
Stainless steel plated watch
Durable hardlex crystal protects watch from scratches,
Water-resistant to 200m (660 feet)

SSC095P1

Solar
42mm Case Diameter
Black tone stainless steel bracelet
Chronograph
Hardlex crystal
Water-resistant to 100 M (330 feet)

Bir de bu fotoğrafı yeni gördüm, çok mu parlak sizce bu saat? Yoksa mat ve parlak modelleri ayrı mıdır?

Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Volvo
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Ses Sistemi
Creative
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Power Color
Ekran Kartı
Power Color
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.357
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 58.571 (Bu ay: 95)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.