Şimdi Ara

youtube kalite seçeneği yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
4.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tabletimde youtube uygulamasından bir video açtığımda kalite seçeneği gelmiyor aynı videoyu telden veya tarayıcıdan açtığımdan kaliteyi değiştirebiliyorum yardımlarınız için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: emrezeybek

tabletimde youtube uygulamasından bir video açtığımda kalite seçeneği gelmiyor aynı videoyu telden veya tarayıcıdan açtığımdan kaliteyi değiştirebiliyorum yardımlarınız için teşekkür ederim

YouTube un eski sürümlerinde yoktu diye hatırlıyorum? Belki güncel youtube sürümü olmadığı için çıkmıyordur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçakçı

quote:

tabletimde youtube uygulamasından bir video açtığımda kalite seçeneği gelmiyor aynı videoyu telden veya tarayıcıdan açtığımdan kaliteyi değiştirebiliyorum yardımlarınız için teşekkür ederim

YouTube un eski sürümlerinde yoktu diye hatırlıyorum? Belki güncel youtube sürümü olmadığı için çıkmıyordur?

Guncel surum sadece tablet te ki uygulamada boyle telde hic bir sikinti yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kaçakçı

quote:

Guncel surum sadece tablet te ki uygulamada boyle telde hic bir sikinti yok

Aklıma bişey gelmiyor hocam

• Bende de videonun (aslında) 720psi varken Chrome tarayıcıda 240pden yukarısı yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: davlf1

Bende de videonun (aslında) 720psi varken Chrome tarayıcıda 240pden yukarısı yok..

o konuda bir fikrim yok bende sadece tablette kalite seçme yeri gelmiyordu.
  • Tablette bendede seçenek yok bu sorunu çözen biri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abercrombie1975

Tablette bendede seçenek yok bu sorunu çözen biri var mı?

Ayarlar - genel - mobil veri kullanımını sınırla yı işaretleyince, hd videoları sadece wifi üzerinden oynat anlamına geliyor. Bunu bi yap bakalım kalite seçenekleri aktif olacak mı?

• abercrombie1975 kullanıcısına yanıt
    information kısmında olabilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.