Şimdi Ara

Şehir dışı yemek kargolamak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
12.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, annem içli köfte yapıyor instagram da satıyor. Şehir dışı çok alıcı çıkıyor fakat nasıl kargolama yapacağız bilmiyoruz. Dondurulmuş halde göndereceğiz pişirilmeden fakat bilmiyoruz hiç.

Bu alanda bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Teşekkürler şimdiden.

• Öyle sağlıklı olur mu ki?

• Biri zehirlenerse taksirle adam öldürme geçmişler olsun
  • Cheerfulfoot kullanıcısına yanıt

Neyden zehirlenecek?

• namaste1968 kullanıcısına yanıt

Hocam biz dondurucuya koyuyoruz 3 5 ay sonra bile alıp pişirip yiyiyoruz. Bir sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jowiyaga

Neyden zehirlenecek?

Sıcaktan kıyma bozulursa diyorum

• Buz aküsü ile balıkçılardaki gibi köpükten strafor ambalajla olabilir belki
  • Kanka kargocu yer yada fırlatır kamyona nimet dağılır gider.
  • Cheerfulfoot kullanıcısına yanıt

Hocam işte dondurulmuş şekilde nasıl göndereceğiz onu soruyorum ben. Nasıl bir paketleme ve kargo yapacağız?

• nicksizayı kullanıcısına yanıt

Kargocu bilmez ne olduğunu içinde. Dondurulmuş gıda diyeceğim. Pişirip yerse yesin.

• Kuru buz alıp straforla şokla. Maraş dondurmacısı da öyle yaptırıyor.
  • Jowiyaga kullanıcısına yanıt

Hocam o iş olmaz işte

• Bu tarz ürünler kargoyla problem olur bence. Her zaman varış süresi aynı olmuyor. En iyisi otogardan yollamak. Bildiğim kadarıyla muavine ufak bir ikramla işinizi görüyorsunuz.

• Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt

Bunu deneyeceğiz büyük ihtimalle.

• Hocam kurubuz ile ups hızlı kargo var onun la 1 günde yolluyabilirsin sorun olmaz.

• bu tarz ürünlerin hızlı ve özenli gönderilmesi gerekiyor , kolay gelsin diye bir kargo şirketi var n1le çalışıyorlar bende ordan biliyorum hem çok hızlı hemde güvenilir bir şirket bir araştır istersen

• YuRYTR kullanıcısına yanıt

Fiyatları nasıldır acaba?

• saadetdeniz S kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam bi bakayım ben.

• Kuru buz dene kesin işe yarar
  • Hızlı kargo pahalı olacaktır ama sordurun. Normal kargo riskli, ben olsam girişmem. En uygunu direkt giden otobüs varsa onu kullanmak olabilir. Gönderim için ise sadece soğuk mevsimleri tercih ederseniz, köpük kutu içerisine kurubuz ile birlikte koyarak gönderebilirsiniz diye düşünüyorum. Ama köfteler de derin dondurucuda dondurulmuş olmalı, buzdolabı buzluğu yine yetersiz kalabilir. Tabi varış yerine ulaştığında çözünmüş ise bir anlamı kalmaz, çözünen köfte yeniden dondurulup saklanmamalı. Tek seferlik almak da aşırı masraflı olur. Bence denemek için bir kutu hazırlayın ve balkonda 30 saat bekletin, köfteler halen donuk ise bu iş olur. Ama deneme yaparken gerçekten gönderiyormuş gibi sağlam ve kapalı paketleyin. Arada kontrol için açmayın. Bol şans.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.