Şimdi Ara

Kız arkadaş bulma yöntemi (%100 kesin çözüm)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1- Bumble diye bir uygulama var .Tinder tarzı bir uygulama ancak tek bir farkla burada kızlar sizi seçiyor,sadece kızlar mesaj atabiliyor.Bu bizim için büyük avantaj.Bu yöntem baṣka uygulamalarda çalıṣmaz.Ilk bunu indiriyorsunuz.

2-Paralı üyelik alıyorsunuz.Çok pahalı değil.

3-Ṣunu bilinki 40 yaṣ altı herkesi gözden çıkarıyoruz.Kadınlar doğaları gereği erkeklere göre daha seçicidir çünkü bir kadın anca 9 ayda bir dünyaya tohumunu bırakabilirken erkek zorlasa günde 2-3 defa bile tohumunu bırakabilir.Bu yüzden erkekler doğaları gereği daha çok partneri olacak ve daha az seçici olacak sekilde evrilmislerdir.Bayanlar ise bunun tam aksi.Bizde bu yuzden kadının değerinin düştüğü ve seçicilik eğiliminin azaldığı yaṣ aralığına odaklanacağız.Milf bulacağız kısaca kardeşim.Filtre kısmından yaş aralığını 40-80 e getiriyoruz.

4-Önünüze geleni güzel çirkin demeden kaydırıyorsunuz

5-Size yazanlardan (ki bana bile maymun gibi tipimle bu yontemle gunde 2-3 kisi yazdi) hoşunuza gidenlere cevap veriyorsunuz.Beğenmediklerinize cevap vermeyebilirsiniz buradan sonra.

Böyle yapın bir süre yüzde yüz eninde sonunda bulacaksınız.Ben hayatında hiç sevgilisi olmamıṣ adamım ben bile bu ṣekilde 1 saat içinde , ṣaka değil bir ömür bulamamısım ama bu yontem sayesinde 1 saat içinde 50 yasinda antalyada yasayan ukraynalı milföy bir bağyan buldum.Tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbeli mehmet -- 20 Haziran 2023; 23:41:48 >

• cübbeli mehmet kullanıcısına yanıt
    Ben yuklemistim hic eslesme olmayinca sildim yaklasik 1 ay telde kaldi mersin konumunda
  • Kalendert K kullanıcısına yanıt
    Yasitlarimda bende şu ana kadar 2-3 tane eşleşme almisimdir onlarida ben pek beğenmedim.Bu yuzden ozellikle belirttim milflere yönelin diye,dediğim gibi o yaşlar kadının değerinin azaldığı,daha az seçici olduğu yaşlar.Erkeklerdede en değerli yaşlar 18-30 arası.Belki yasitiniz size bakmaz ama milföy hatunlarla iyi kötü bir etkileşim alırsınız rahatça çok yakışıklı olmaya gerek yok ucubeye benzemeyin yeter.
  • Allah akıl fikir versin sana , boş işler müdürü

Tipini de hatırlıyorum senin  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrslimshady_reloaded -- 21 Haziran 2023; 0:0:34 >
  • mrslimshady_reloaded kullanıcısına yanıt

Amerikalı şeker olgun bayan bul evlenip oturum izni al yaşa hocam

• Penguen Gunter kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.