Şimdi Ara

İsveç ve İsviçrenin Farkı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
26.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• birisi il birisi ilçe tıpkı avusturya ve avustralya gibi
  • bir tanesi avrupanın göbeğinde diğeri allahın bile unuttuğu taaa kuzeyde
  • İsviçre,İsveç'in çakması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi de aynı şey
  • İsviçrenin bayrağı daha küçük sadece
  •  İsveç ve İsviçrenin Farkı?
  • İsviçre Orta Avrupa ülkesi, İsveç Kuzey Avrupa ülkesi. İsviçre'nin en büyük ekonomik faaliyeti bankacılıktır. Alpler'i demiryolu tünelleriyle delen İsviçre, köylerinde hayvancılık ve saat yapımı gibi meslek kollarını örgütledi. İsveç ise dünyanın en büyük rock grubu fabrikasıdır. Kızıl saçlı,renkli gözlü hatunlar dünyanın renklerini oluştururlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __LP__ -- 25 Ekim 2012; 22:36:58 >
  • Aralarında 3 harf fark var.

Yazsak tüm sayfa dolar lan.
  • Anlamadım
  • Birinin futbolu diğerinin çakısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: senvo1

birisi il birisi ilçe tıpkı avusturya ve avustralya gibi

Güldürdün lan anten :D Admaın örneği efsane yalnız :D
    quote:

Orijinalden alıntı: senvo1

birisi il birisi ilçe tıpkı avusturya ve avustralya gibi

Hocam köprüde trafik yok bence git bi bak bakalım. Aşağası nasıl diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

İsveç ve İsviçrenin Farkı?

hocam foruma kattığın görsel ve tematik zenginliğe hayranım
  • İsveç, kısaca iskandinav ülkesidir. anadili cermen ailesinin bir ferdi olan İsveççe'dir. Dünya üzerinde en doğal ve doğallığıyla zengin olan bir ülkedir. Isveç dümdüz bir ülkedir; Norvec sınırında 1000-1500 metre yükseklikte dağı bulunmaktadır. Isvec'te az kazanir cok vergi ödersiniz, bu konuda sıkıntı çekmeniz muhtemeldir.

İsvicre, yukarıdaki haritada gördüğün gibi Avrupa'nın tam ortasinda bulunur. Bu ülkede 4 resmi dil vardır. Çoğunlukla Almanca sırasıyla Fransızca, İtalyanca ve çok az bir kesimde romans dilini konuşur. Bu ülke de İsveç'teki gibi doğallığıyla çok güzel bir ülke olarak bilinir. Kimseye karışmayan, dışarıdan da kasa olarak bilinen bir ülkedir. Kısaca İsviçre bankacılık ve finans sektörlerinde çok güçlü bir ekonomiye sahip bir ülkedir. Isvicre'nin ücte biri alp daglariyla kaplıdır. 3000-4000 metre yüksekliktedirler dağ tırmanışı olsun kayak sporları olsun bu konuda en çok ilgi çeken ülke olarak bilinir. Isvicre'de cok kazanir az vergi ödersiniz ekonomik açısından iyi olduklarından bir daha bahsetmeme gerek yok sanırım?

İki ülke de çok güzel ülkelerdir, kısa araştırma ve benim eklemelerimle sana bu kadarını anlatabildim.

• quote:

İsveç, kısaca iskandinav ülkesidir. anadili cermen ailesinin bir ferdi olan İsveççe'dir. Dünya üzerinde en doğal ve doğallığıyla zengin olan bir ülkedir. Isveç dümdüz bir ülkedir; Norvec sınırında 1000-1500 metre yükseklikte dağı bulunmaktadır. Isvec'te az kazanir cok vergi ödersiniz, bu konuda sıkıntı çekmeniz muhtemeldir.

İsvicre, yukarıdaki haritada gördüğün gibi Avrupa'nın tam ortasinda bulunur. Bu ülkede 4 resmi dil vardır. Çoğunlukla Almanca sırasıyla Fransızca, İtalyanca ve çok az bir kesimde romans dilini konuşur. Bu ülke de İsveç'teki gibi doğallığıyla çok güzel bir ülke olarak bilinir. Kimseye karışmayan, dışarıdan da kasa olarak bilinen bir ülkedir. Kısaca İsviçre bankacılık ve finans sektörlerinde çok güçlü bir ekonomiye sahip bir ülkedir. Isvicre'nin ücte biri alp daglariyla kaplıdır. 3000-4000 metre yüksekliktedirler dağ tırmanışı olsun kayak sporları olsun bu konuda en çok ilgi çeken ülke olarak bilinir. Isvicre'de cok kazanir az vergi ödersiniz ekonomik açısından iyi olduklarından bir daha bahsetmeme gerek yok sanırım?

İki ülke de çok güzel ülkelerdir, kısa araştırma ve benim eklemelerimle sana bu kadarını anlatabildim.

Okuyamadım kardo özet geçemezmisin?

• İsviçreye Kimse Birşey Demez , Diyemez.
    Fark Burada.
    Ayrıca İsviçre , İsveç'in Üye Olduğu Birçok Kurum - Kuruluşa Üye Değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clint Sexwood

quote:

İsveç, kısaca iskandinav ülkesidir. anadili cermen ailesinin bir ferdi olan İsveççe'dir. Dünya üzerinde en doğal ve doğallığıyla zengin olan bir ülkedir. Isveç dümdüz bir ülkedir; Norvec sınırında 1000-1500 metre yükseklikte dağı bulunmaktadır. Isvec'te az kazanir cok vergi ödersiniz, bu konuda sıkıntı çekmeniz muhtemeldir.

Üzgünüm. Bu arada belirtmem gerekiyor ki İsveç ile İsviçre'yi karıştıracak kadar veya bunları karşılaştıracak kadar bu ülkelerin imajı sadece zihinde kelimeden ibaretse size eğitim veren hocaların elinden öpüyorum.

Öğrenmek isteyenler benim yukarıda yazdığım yazıyı zevkle okuyabilir özet olarak da paylaştığım haritadan özet cevabını alabileceğini düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Clint Sexwood

quote:

Üzgünüm. Bu arada belirtmem gerekiyor ki İsveç ile İsviçre'yi karıştıracak kadar veya bunları karşılaştıracak kadar bu ülkelerin imajı sadece zihinde kelimeden ibaretse size eğitim veren hocaların elinden öpüyorum.

Öğrenmek isteyenler benim yukarıda yazdığım yazıyı zevkle okuyabilir özet olarak da paylaştığım haritadan özet cevabını alabileceğini düşünüyorum.

Yani İsviçre İsveç'in eyaleti gibi birşeymi oluyor?

• düşük genel kulturlu kisiler tarafinda en
    sık yapilan karisikliklara maruz kalan zavalli
    iki ulke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F158D8FCF -- 25 Ekim 2012; 23:00:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarafsız Bakış

düşük genel kulturlu kisiler tarafinda en
    sık yapilan karisikliklara maruz kalan zavalli
    iki ulke.

Aynen, resmen derdime tercüman oldun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 25 Ekim 2012; 23:04:24 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.