Şimdi Ara

SEG 12000 BTU KLİMA (A101 İÇERİR) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
15
Favori
68.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen Sene Bim'den 1300 TL'ye almıştık iş yerinde montajı yapıldı güzel bir ürün sadece iç hava yönlendirmeleri bana uyduruk geldi.
    Güzel sessiz, şimdi de kendi evime mi alsam acaba diyorum.

SEG 12000 BTU KLİMA (A101 İÇERİR)

• quote:

Orijinalden alıntı: salvador dali

Ben n11.comdan aldım. 1.800 tl idi şuan 1.850 olmuş. baymak 100 tl kredi kartı puanı kazandım ve 100 tl indirim kuponu satın alıp kullandım (10tl). kargo ve montaj dahil 1.610 tl almış oldum baymak klimayı... Sizde aynı yolu izleyebilirsiniz. Banka puanı ve n11 indirim kuponuna gerek yok derseniz. buyrun burada 1.800tl ye kargo ve montaj dahil satışı mevcut. link..... Araştırmadım belki araştırırsanız daha uygun fiyata da bulabilirsiniz.

Bence bunu almak daha mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bugün itibari ile a101 den aldım. montaj için servisi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıcouldnt

bugün itibari ile a101 den aldım. montaj için servisi bekliyorum.

nereden aldınız ben bulamadım. hangi bölgede satılıyor.
  • Burdur'a da gelmiş gittim baktım. ama emin olamadım halen
  • 3 tane a101 gezdim tedarik edemedikleri için ürün satışı iptal dediler 3 farklı yer ilginç siz nasıl alıyorsunuz :S
  • 1 tanede ben aldim. Servisi arayip montaj icin talep actim bakalim ne kadar zamanda gelicekler.

• A101'deki kampanyadan almayı düşünüp, tedarik edememiş arkadaşlar hepsiburada kampanyasını da incelesin. %5 indirim yapmış bir çok modelde +50 TL de world puan veriyor.

Regal 9000 btu 1,431 liraya geliyor ki çok iyi fiyat değil mi?

Vestel Nature Plus 12,000 BTU 1,735 liraya geliyor. Başka marka, model alternatifleri de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glastron -- 17 Haziran 2017; 13:57:18 >

• quote:

BAYMAK ELEGANT PLUS 12 A++ Inverter Klima 12.000 btu 1.800 tl montaj ve kargo dahil 5 sene garantili. 1.550 tl ye A101 den seg alıp 150 tl ye grantisini uzattırsak zaten 1700 tl yapıyor. Bence aradaki 100 tl farka değer Baymak almak. Geçen ay aldım şık-sessiz ve kullanışlı. Tavsiye ederim.

Baymak ın soğutmada A++ olduğunu da hesaba katarsak baymak almak daha mantıklı
    hemen atlamamak gerek
    türkçesi baymak seg den yüzde 20 daha az enerji harcıyor demek
  • Aldım ertesi gün montajı yapıldı bir kaç kez denedim gayet memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

BAYMAK ELEGANT PLUS 12 A++ Inverter Klima 12.000 btu 1.800 tl montaj ve kargo dahil 5 sene garantili. 1.550 tl ye A101 den seg alıp 150 tl ye grantisini uzattırsak zaten 1700 tl yapıyor. Bence aradaki 100 tl farka değer Baymak almak. Geçen ay aldım şık-sessiz ve kullanışlı. Tavsiye ederim.

Baymak ın soğutmada A++ olduğunu da hesaba katarsak baymak almak daha mantıklı
    hemen atlamamak gerek
    türkçesi baymak seg den yüzde 20 daha az enerji harcıyor demek

Klima enerji tüketiminde enerji sınıfından ziyade cop ve eer değerleri önemli diye biliyorum. Arada %20lik bir fark olmayacağı görüşündeyim. Hocam sözüm meclisten dışarı özellikle satıcılar tarafında baymak çok pohpohlanıyor. Şişirildiği kadar kaliteli olmadığnı düşünüyorum.
    Bu arada bizim seg kuruldu malzeme kalitesinde bariz bir iyileşme var. Eski cihazların kasası geri dönüşümlü plastik gibiydi. Sessiz ve soğutmasıda gayet başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qtenplus -- 19 Haziran 2017; 10:32:28 >

• alıp kurulum tamamlanıp kullananlar yorum ekleyebilir mi acaba kafamda soru işaretleri var.

birde bunu yaz ve kış kullanacağım kışın kullanmanın avantajı/yararı olur mu? yoksa sadece sonbahar da mı kullanılabilir.

birde son olarak 2017 model olduğunu nasıl anlayacağız @Ado bunun için müsait bir anında bilgilendirirsen sevinirim.

• qtenplus kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum. İnverter ve de klimadan bahsediyorsak hiç bir zaman hiç bir koşulda % belirlemek mümkün değildir. Verilen değer de oldukça abartılı.

• seglopsi kullanıcısına yanıt
    Hocam seri numarasından ilk 6 rakamdan sonrası tarih bölümü lakin sıralaması değişik. En güzeli sistemden bakmak. Yine de gğn ay tutmasada yıl tutar ama bulabilirsiniz

• Ado kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler. son bir sorum daha var, 10m² kadar odayı kışın ısıtabilir mi acaba?

• seglopsi kullanıcısına yanıt
    2 kere takla bile attırır hocam o kadar da kötü makineler değiller. Sadece, koşulları zorlu noktalarda güvenmeyin ısıtma için

REVİZYON: Mesela 30m2 kuzey cephe yalıtımsız zemin kat bir dairede bu klimaya güvenmeyin anlamında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ado -- 21 Haziran 2017; 9:11:27 >
  • Bahsi geçen klima inverter mi ?

• bu klimayı aldım taktırdım. sebebini bilmiyorum ama ara borusundan gaz sesini hat safhada duyuyorum.

fandan çok gaz akışının süpürme fısıldama gibi sesini çok net duyuyorum. alan arkadaşlarda durum nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

bu klimayı aldım taktırdım. sebebini bilmiyorum ama ara borusundan gaz sesini hat safhada duyuyorum.

fandan çok gaz akışının süpürme fısıldama gibi sesini çok net duyuyorum. alan arkadaşlarda durum nasıl ?

Bende yok
  • Rhego kullanıcısına yanıt
    içeride ara boru var mı üstad ? hepsi dışarıda mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.