Şimdi Ara

Scirocco Aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
3.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar,geçenlerde de kırmızı bi 2. el scirocco sormuştum alayımmı die sizlere.sizlerin de tavsiyesiyle sıfır almaya karar verip bugün 1.4tsi 160 hp white edition scirocco aldım.yarın yada çarşamba teslim.fiyatı da trafik sigortası ve plaka işlemleri dahil 61500.fiyat iyi mi sizce?

• hayırlı olsun hocam mantıklı bir seçim, 61'i zorlayın derim. ya da hediye isteyin.

hayırlı olsun. fotoları bekliyoruz...
  • hayirli olsun cok guzel secim. beyaz bu araca cok yakisiyor. fiyat uygun eylul sonunda bir arkadasim icin 62000 tl fiyat almistik. guzrl gunlerde kullanin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun
  • Süper araç hayırlı olsun. Dsg mi manuel mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quadream

hayırlı olsun hocam mantıklı bir seçim, 61'i zorlayın derim. ya da hediye isteyin.

ne gibi hediyeler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Paşa

Süper araç hayırlı olsun. Dsg mi manuel mi ?

manuel
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesadilla1

quote:

Orijinalden alıntı: quadream

hayırlı olsun hocam mantıklı bir seçim, 61'i zorlayın derim. ya da hediye isteyin.

ne gibi hediyeler :)

Cam filmi boya koruma kauçuk paspas vs
  • Hayırlı olsun araç, kazasız belasız sürüşler dilerim. foto yüklerseniz sevinirim
    Araçta pazarlık yapamadınız mı hocam liste fiyatı da 61.500 diye biliyorum ben çünkü. Eğer indirim yapmıyorlarsa ilk yardım seti,paspas gibi ufak eşyalar isteyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondaPower

Hayırlı olsun araç, kazasız belasız sürüşler dilerim. foto yüklerseniz sevinirim
    Araçta pazarlık yapamadınız mı hocam liste fiyatı da 61.500 diye biliyorum ben çünkü. Eğer indirim yapmıyorlarsa ilk yardım seti,paspas gibi ufak eşyalar isteyin

liste fiyatı 31800 euro+834 tl trafik ve sigorta işlemleri o da 1.99 sabit kurla plaka ve sigorta dahil 64950 tl ye denk geliyor.
    herkese teşekkürler bu arada.aracı teslim alır almaz geliyor fotolar.
  • Hayırlı olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HondaPower

Hayırlı olsun araç, kazasız belasız sürüşler dilerim. foto yüklerseniz sevinirim

liste fiyatı 31800 euro+834 tl trafik ve sigorta işlemleri o da 1.99 sabit kurla plaka ve sigorta dahil 64950 tl ye denk geliyor.
    herkese teşekkürler bu arada.aracı teslim alır almaz geliyor fotolar.

olsun hocam siz yine de paspas falan isteyin kırmazlar heralde

• Güle Güle Kullanın
  • Hayırlı olsun,güle güle kullanın...
  • hayırlı olsun kazasız belasız..
  • paspas

isteyin
  • Kesinlikle paspas istenmeli
  • quote:

merhaba arkadaşlar,geçenlerde de kırmızı bi 2. el scirocco sormuştum alayımmı die sizlere.sizlerin de tavsiyesiyle sıfır almaya karar verip bugün 1.4tsi 160 hp white edition scirocco aldım.yarın yada çarşamba teslim.fiyatı da trafik sigortası ve plaka işlemleri dahil 61500.fiyat iyi mi sizce?

resimleri bekliyoruz,hayret nasıl bu kadar erken teslim edebildiler aracı.
    Hayırlı uğurlu olsun 60 bine iyi performansa sahip güzel bir otomobil almışsınız.
  • Ben white editiona 60 bin fiyat almıştım bize özeldi daha önce o bayiden araba siparişlerimiz olmuştu.
  • çok sağolun arkadaşlar,paspas vermezlerse almıcam arabayı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.