Şimdi Ara

Ford Transit Iveco Daily Renault Master

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
10.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ivecoda kampanya varmış galiba mobilya taşımada kullanılacak yakıt bilgilerine ulaşamadım internetten yardımcı olucak var mı ?

• Panelvan mı yoksa Şasi Kamyonet mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamyonet hocam şuan 2003 ford transit var yakıtı canımızı sıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdread -- 14 Eylül 2015; 12:20:35 >
  • İveco varken master bi kenara bi zamet. Anca öğrenci servisi atar.
    Arkaya ağır mobilyayı atınca önden çekiş master cartayı çeker, ayrıca arkadan itiş iveconun manevra kabiliyeti beni şaşırttı, yakıtları ahım şahım farklı değil. Kullanıma da bağlı.
    Ama arkadan itiş ve yüksek manevra kabiliyetine şaştım. Yandaki marangozun kapalı kasa ivecosunu, benim dobloyu soktuğum yere sokabiliyorum. (Gerçi kendi beceremiyo o ayrı) Kafa 403 gibi dönüyor. Ekmek yenecek araç.
  • http://www.iveco.com/turkey/urunler/pages/yeni-daily-kabin-teknik-veriler.aspx

Yukarıdaki linkten teknik özelliklere bakabilirsin hocam. Brüt Araç Ağırlığı gibi bilgileri girmelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreameren -- 14 Eylül 2015; 12:23:43 >
  • rabitelli kullanıcısına yanıt
    hocam ford a bişey demediniz yakıt çok önemli şuandada 2003 transit kullanıyoruz yakıt fazla diye değiştireceğiz
  • hocam pek bişey anlamadım km'de kaç yakar mesela o tür bilgiler lazım bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrUstndd

hocam ford a bişey demediniz yakıt çok önemli şuandada 2003 transit kullanıyoruz yakıt fazla diye değiştireceğiz

Fordu bilmem, çook bindim ama direksiyonuna geçmedim.
    Kullanmadığım araç hakkında yazarsam da atmış olurum

Ama transit her zaman yakar, serttir, yani kolay dağılmaz, dağılırsa toplanmaz, anadoluda tutulur, amaa, yenisi de yakar, eskisi de yakıyodu diyolar... Ben kullananların yalancısıyım.

Tek kriteriniz yakıtsa yapacağınız şey, iveco, reno, ford her ne ise, istediğiniz araçların teknik verilerini karşılaştırın. Fabrika verilerinin üstüne bi %10-25 arası ekleyin, bu arada yakıtta en ekonomiği bilginiz olsun Ducato imiş.

• rabitelli kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam
  • Bizzat kendi tecrübem olmadığından kesin bir öneride bulunmam doğru olmaz ancak saydığınız araçları kullanan tanıdıklardan Ford un müsrif ama sağlam, Iveco nun çok seri ve rahat (kullanışlı) olduğunu arada duyuyorum.
  • Hocam sende master de var daily de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Hocam sende master de var daily de.

Master kamyonet alacaksaniz ustune tente yaptiracaksaniz pisman olursunuz ama panelvan veya tentesiz pikap olarak kullanacaksaniz sizi uzmez tek sikinti onden cekis olmasi

Iveco daily aldim daha 1000 km de araci biraz seri kullandim ortalamasi 8.4l/100km yakti 90 km hizla 7.4l/100km yakti cok sakin kullanimdada 6.4l/100km tuketti ayrica yuksuz iken daily rahat degil ama guclu ve saglam full donanimli

• İveco daily. Yakıtı normal. Transit yine yakıtta üzer sizi. Kullananlar öyle diyor. Master hakkında pek bilgim yok. Sadece az yakıyor. Tek avantajı bu.

• Iveco mantıklı.Transit de aklı çeliyor bir yerden ama Daily'de sağlam araç.Master'ı bence listeden çıkarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsaviorx -- 14 Eylül 2015; 23:14:59 >
  • isuzu npr öneririm bizimkilerde almadan önce baya araştırmışlardı isuzu da karar kıldılar ..
  • Mobilya servisi yapılacaksa kesinlikle iveco. İç hacim olarak transitten daha geniş versiyonları var,transitten çok da farkı yoktur. Sürekli in - bin yapılmayacağı için çok fazla da yoracağını düşünmüyorum.

• Mastera öğrenci servisi diyenler işyerimizin 2008 model 290 binde önden çekişli Masterı var. Alındığından beri ağzına kadar mal yüklü geziyor hala tık demedi. Ki artık arkadan çekişli versiyonu da var. Şöyle arabayı bilmeden önyargıyla yaklaşan insanlara acıyorum. Yok eniştemin dayısının kayınçosunun teyzesinin çocuğunun bilmem neyi patladı cart oldu curt oldu. Bitirin şu anlayışı artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XeTLaG -- 15 Eylül 2015; 1:32:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.