Şimdi Ara

herkes sıfır araç alır,ben broadway sattım stilo aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
2.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar broadwayimi satalı 15 gün kadar oldu.15 gündür araç bakıyordum.Stilo almaya niyetlendim fakat çevrem vazgeçirdi.Albea bakmya başladım.dün sakaryadan bir tane buldum.araca bakmak için yola çıktım ki araç sahibi aradı 'abi gelme aracı başkaları görmeye geliyo' dedi.ben de gittim ne zamandır baktığım stioyu aldım.aracı expertize soktuk boya ve değişen yok.motor durumu iyi.sadece çalışırken biraz titremeli çalışıyor dendi.ayrıca stiloyu tanıdık ustaya da gösterdim sıkıntı yok dedi.ama usta bana 'sen ağrı da görev yapıyorsun araba arızalansa bunun parçasını bile bulamazsın dedi.gözümü kapattım aldım.inşaallah pişman etmez.

not:son sayfaya 5 yıllık deneyimler aktarıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mudanyali137 -- 24 Temmuz 2018; 12:11:17 >

• Hayirli olsun gule gule kullanin. Risk almissiniz valla, umarim sikinti yasatmaz. Ogrenmen misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı ugurlu olsun umarım sorun cıkarmaz.. milletin dediğini değildi içinizden geleni yapmak cesaretini göstermişsiniz. tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EddieGuerrero

Hayirli olsun gule gule kullanin. Risk almissiniz valla, umarim sikinti yasatmaz. Ogrenmen misiniz ?

evet öğretmenim.ağrı nın tutak ilçesinde
  • Stilo güzel araç hayırlı olsun güle güle binin.
  • teşekkür ederim.gerçekten aynı paraya albea ya da symbol almak hiç içime sinmedi.benimkisi biraz mantıksız ama hayatta herşey de mantık değildir.insan bazen duygularıyla hareket eder ben de öyle yaptım.inşaallah pişman olmam.
  • Hayırlı olsun kazasız belasız keyifle kullanırsınız inşallah.

Çokta güzel bir tercih yapmışsınız.
  • Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim....
  • iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.allah daha iyilerini size nasip eder inşaallah.
  • bakma sen millete zamaninda banada alma demislerdi 7 yildir bende hicbi sorun cikarmadi stilo donanim ve model olarak alinacak en iyi araba mareaya gore biraz hantaldir ruhsatta 1319kg yaziyor marea 1160kg bu farkta hantallastiriyor. bi arkadas mareayi satti skywindowlusunu aldi gercekten cok donanimli 8airbag esp hiz sabitleyici v.s sizinkinin donanimi nasil

• Hayırlı olsun hocam.Herkesin sıfır araç almasını boşver.Herkes kendi bütcesine gore alır.10 milyarlık araba da goturuyor 100 milyarlık araba da.Elbette ki fark olacaktır ama işini gordugune bakacaksın.
  • hayırlı olsun ıyı donanımlı bir araç almışsınız.kaça aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudanyali137

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-stenin-en-temiz-stilo-su-127337417/detay arkadaşlar aldığım stilo ilandaki araç

Morelini bozmak gibi olmasın ama araç yorgun duruyor test i nerde yaptırdınız ?
  • hayırlı olsun,kazasız belasız
  • hayırlı olsun.Bu araba diğer fiatlardan farklı diyorlar.
  • allah utandırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-stenin-en-temiz-stilo-su-127337417/detay arkadaşlar aldığım stilo ilandaki araç

expertizi dynomoss da yaptırdık ve oradan da ustama gözrerdim.aracı 16500 tl ye aldım.aracın işi biraz kirliydi.aldığım kişi pek temizliğe önem vermiyen birisi.araçta hız sabitleyici,digital klima ve sensör paketleri yok.bu fiyata daha temiz stilo yakın çevrede bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

quote:

Kemal SunAl' in "koyden indim sehire" isimli filmi repligi aklima geldi.;
    -himmet agabey kafani garistirmak gibi olmasin emme sehirli gari da alacaz de mi?

• teşekkür ederim. elimdeki paranın yettiği kadar araba aldım.genelde arkadaşlarım kredi çek sıfır araç al dediler ama ben borca girmeyi pek sevmiyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.