Şimdi Ara

Alfa Romeo Giulietta Multi Air 170 hp almak istiyorum?(Bu araç hakkında ne düşünüyorsunuz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
6.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Alfa Romeo Giulietta Multi Air 1.4 170 hp almak istiyorum yalnız yakıt tüketimi şehir içi 7.8 ortalama yazıyor ben bu tüketime razıyım ama sizce kağıt değerinin cok cok üstüne cıkar mı 9 lt lere cıkar mı yoksa 9 u da gecer mi yakıt tüketimi bu konuda endişelerim var tecrübeli arkadaslardan yorum bekliyorum?Birde araç olarak giulietta yı kullananlar konfor olarak nasıldır parasının hakkını verir mi servis olarak alfa romeo nasıldır kazıkcı mıdır yazarlarsa cok sevinirim.Teşekkürler

• 170 HP gücünde motora sahip bir aracın 9 lt lik bir tüketiminin olması çok değil bence.
  • yalandunya61 Y kullanıcısına yanıt
    Markalar- alfa romeo bolumunde giulietta revealed basligini incele...İstediginden cok daha fazla bilgi bulabilirsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alfa

• Yakıt olarak teknik veriye aldanmayın 8.5+ yakacaktır kullanım şekinize bağlı olarak.

• Tüketimin fabrika verilerinden bir miktar fazla olacağına emin olabilirsiniz
  • Profesyonel ortamdaki denemelerde 7.8 gösteren bir araç için büyük şehir trafiğinde 9+ verileri elde edeceğinizi düşünüyorum. Hele ilk bakım yapılıncaya kadar.

Ancak uzun yolda sabit hızla güzel veriler elde edilebilir.
  • Ben de bu arabayı almayı düşünüyorum.bulunduğum şehirdeki bayideki satıcı,bana ortalama 7-7,5 litre yaktığını söyledi
  • Geçenlerde test ettim aracın yol bilgisayarındaki ortalaması 10,5 LT di
  • yalandunya61 Y kullanıcısına yanıt
    Bahsettgınız araçla İstanbuldan Çeşmeye Yarım depo benzınle gıttım kısacası egerki basmazsan yakıt makul dıyebılırım benzıne gore ama donuste daha bursaya gelmeden benzıncıye gırmek zorunda kaldım yanı arac bastıkca gıdıyor gıttıkce ıcıyor dostum dayanamam basarım dıyorsan yuksek yakıt tuketımı degerlerını goze almalısın..
  • aradaki 1-2 litre yakıt farkı gözünü korkutmasın. 170 beygir dediğin olay bence vereceğin 2 paket sigara parasına değer. eğer sigara içiyorsan şöyle düşün, sigara almıyorsun, onun yerine bu araçla hızlı bir kalkış yapıyorsun
  • O araba şehir içinde 10 lt'nin altına inmez. Sağ şeritten 70'le gidip 1.2 atmosferiklerden tokat yemek için alınacak araba değil o. Burada 0-100 ve performans konuları çok dönüyor ama yolda o performanslı arabaları çoğu yakıt korkusundan basamıyor. Sağ ayağınızın altında yumurta varmış gibi kullanırsanız 8-8.5 lt falan yakar diye düşünüyorum.

170'lik Giu keyif arabası seven alır ve gözü başka araba görmez. Yakıt konusu sizi yormayacaksa düşünmeden alın derim.
  • 170 hp şehir içi 9lt altına inmez bence ama 9lt bu güçteki bir araç için makul bir değer
  • alfa olayı tr'de macera..

• kullananların yorumları var yardımcı olur belki: Giulietta kullanıcı yorumları
    Bu da istediğiniz model galiba: Giulietta 1.4 multiair
    Ben de vakti zamanında incelemiştim, performansı harika görünüyor, görüntüde fena değil, tüketim konusunda yorumlarda dizelde 5 lt lerden bahsediliyordu..

• çok güzel arabadır giu tasarımını beğenseydim alacaktım da bana hiç hitap etmedi, yakıt olarak bilmiyorum ama 7.5 yakması çok zor geliyor, en az 9-10 diyorum, performans olarak yeterli olacaktır.
  • Giulietta 170hp.(özellikle kırmızı) aldığınız zaman, C Premium HB araçlar içinde -markası ile değil- modeli ile baktıran bir araca binersiniz. Yonca jant da üzerinde oldu mu tamamdır Üstelik dopdolu bir araçtır. Yakıt çok önemli ise JTD Dist. alırsınız. Başka modeller gibi 8-10.000 TL fazla para vermektense 1.500 TL daha az verir, sadece düz vitesini almış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhan Hoca -- 30 Aralık 2013; 20:16:14 >
  • Vale lik yaptım ve kullandığım bi araba oldu özellikle ruhsata baktım nedir bunun güçü diye. 1.4 TSI golften iyi. kafa atıyor araba -6 dan yukarı çıkarttım aracı. Gerçekten alınası bi araç.

Ama sağlamlık - yol tutuş - piyasası - servis ağı vs bilgim yok .

Bu araçı gidipte FİAT servise vermem VERİLMEZ.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.