Şimdi Ara

SCALEBOUND (İptal Edildi) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
4.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Bu çöpü bekleyen var mı gerçekten?

Var gerçekten. Çıkınca çöp olup olmadığını görmek için bekliyorum, malumunuz çıkmadan oyunu gömmeye pek meraklı değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız izlediğim kadarıyla oyun gerçekten beni etkiledi. Kesinlikle almayı düşünüyorum. Müzikleri,aksiyonu falan bence çok güzel.

• Karekter hoşuma girmedi ortam güzel oynamak lazım önce tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Yalnız izlediğim kadarıyla oyun gerçekten beni etkiledi. Kesinlikle almayı düşünüyorum. Müzikleri,aksiyonu falan bence çok güzel.

Daha bu mesajı yeni yazdım. Twitter'da oyunun 2017'ye ertelendiğini okudum... Hangi oyuna güzel desek erteleniyor...

• Hocam half life 3 u bekliyorum demeyinde aman

• highmetin kullanıcısına yanıt
    Yok dostum o oyundan bir beklentim yok.

• 2016 da baya oyun var. Keşke ertelenmeseydide sıra gelene kadar ucuzlardı. Güzel oyuna benizyor. Merakla bekliyordum.
  • Oyunun iptal edildi iptal edilmesine gerçekten şaşırdım..
  • her sene bir exc çıkacağına her sene bir exc iptal oluyor fable dan sonra bu...
  • Neyse ki nier qutomata feliyor ps4 e iki konsol exc acısundan iyi okuyo
  • Scalebound'dan bi cacık olmazdı zaten. Biraz ordan, biraz burdan araklayıp çorba ettikleri için hiçbir türe tam oturamayan bir gameplay ve açık ara şimdiye kadar gördüğüm en antipatik oyun karekterini barındırıyordu. Valla watch dogs 2'deki modern gençlik diye yedirilmeye çalışılan palyaço kılıklı elemanlar bile bu ne idiğü belirsiz tipten iyiydi. Zaten İptal edilmeseydi çıktığında, "lionhead'i kapattınız 4 sene uğraşıp yapa yapa bunumu yaptınız" diye kendi kendilerini rezil ederlerdi büyük ihtimalle.

O değilde MS düşe düşe crackdown'a kaldı Mavi renkli One S Crackdown Bundle'da gelirse tam olacak Geçen nesilin en iplenmeyen serisine, bu nesil kurtarıcı gözüyle bakıp şişiriliyor. Geri kalan oyunlar geçen nesilin live arcade oyunlarından hallice çünkü. Düştükleri hal içler acısı. Haliyle oyunculuk açısından da çok acı bi durum. E nihayetinde sega gibi kağıt üzerinde bitip piyasadan kalkmış olmasada pratikte bir "oyun konsolu"nun bitişine şahit oluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 10 Ocak 2017; 16:28:21 >

• Ben action tps ve hackn slash severim bu nesil hackn slash acligini fazlasiyla yasiyoruz, iptal olmasi cok kotu oldu, adamlar birak oyun duyurmayi oyunu iptal ediyorlar boyle rezil bir firma ömrumde gormedim, canavar diye scorpio tanitiyorsun gelecek oyunlar crackdown, halo wars, state of decay2...

Bu konsolu kullananlara Allah sabir, hala savunanlara Allah akil fikir versin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 10 Ocak 2017; 15:48:28 >
  • Yakında scorpio da ıptal edilir ms konsolun fişini çekerse hiç şaşırmam. Gamer phil spencer başa geldi ne oldu hani exclusive yagacaktı bu iptal edilen kaçıncı oyun oldu. Koskoca ms 2017 de crackdown dan medet umuyor şaka gibi hakikaten..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • E3 de Scorpio için yeni oyunlar duyuracaklardır merak etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

E3 de Scorpio için yeni oyunlar duyuracaklardır merak etmeyin.

Hiç inanarak söylemedin bunu. Zaten ben de, sen de inanmıyorsun buna, biliyoruz Her zamanki gibi boş boş şeyler gösterecekler. Oyunsuz bir E3... Hiç hoş değil.

Bence hiç beklentiye girmezsen E3'te de üzülmezsin. Bu kadar basit aslında. Bu saatten sonra oyun ile XBOX'u aynı cümle içerisinde kullanmamak gerek.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    3. parti firmalar ile anlaşıp time ex oyun duracaklardır Rise of the Tomb Raider da olduğu gibi

• Spencer hem 3.parti anlasmalara kotu diyoe hem de gidip timed exc yapiyor surekli

Biraz para verin de birinci parti studyo kurun be adam her ay live dan o kadar para kazaniyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda ejderha çiftleştirmeye çalışarak günümüz dünyasına şirk koştukları için oyunun fişini çekmişler.
  • Scorpio icin 1-2 indie oyun daha duyururlar tamamdir iste.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.