Şimdi Ara

SCALEBOUND (İptal Edildi) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
4.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun Jrpg ( japanese role playing game) olarak geciyor. Oyun hakkinda henuz bir video veya bilgi bulunmamasinin sebebi ise bu tarz oyunlarin henuz xbox uzerinde kaliteli performans verememesi imis. Sevgili Phil abimizin soyledigine gore. Ama performansi arttirmak icin cok calisiyorlarmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet,bunda ayrıca oyunun geniş bir haritada geçecek olmasının da etkisi var.

• "Scalebound Sizi Şok Edecek"

Geçtiğimiz sene, Bayonetta ve Metal Gear Rising gibi oyunlarla tanınan Platinium Games tarafından Xbox One'a özel olarak duyurusu yapılan Scalebound'un sizi şok edeceği söyleniyor. Bir röportaj gerçekleştiren Microsoft'tan Ken Lobb'un açıklamaları şu şekilde:

"O sizsiniz ve ejderhalar var. Monster Hunter benzeri mi, hayır. O biraz garip ve yorucu. Onu severim ama hayır. Platinium'un neyi iyi yaptğını düşünün? Bu işte geliştirdikleri şey. Biz neyi iyi yaparız? Bu da bizim ekleyeceğimiz şey. Ve evet, ejderha dostlarımız olacak. Tanrım, onlar harika."

Bu sene içerisinde PAX ve E3 gibi fuarlarda oyunu daha fazla göreceğimizi söyleyen Lobb, şu şekilde devam ediyor:

"Scalebound gerçek ve çok harika. İnsanlar gerçekten ne geliştirdiğimizi anladıklarında şok olacaklar. O kesinlikle büyük, AAA"

Kaynak: BSC

• Bayonetta 2 ile citayi cok yukseltti adamlar. Devil my cry in filan esamesi okunmaz artik bayonetta vs yaninda. hack&slash turunde god of war a rakip olurlarsa sasirmam.

• monster hunter gibi bişi mi olacak acaba?
  • God Of War'a rakip olacak bir oyun hayal edemiyorum ( Her ne kadar son oyunda kaliteyi biraz düşürdülersede acayip GoW fanı olduğumdan gözlerim kör olmuş ) . God Of War'ı yakalamaya çalışsın , yaklaşsın o da yeter bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

monster hunter gibi bişi mi olacak acaba?

Hiç sanmıyorum hocam. Çünkü RPG yönü de yüksek olacakmış. Ayrıca Bayonetta 2 gibi bir yapımın sahibi olan PlatinumGames bana kalırsa o derece hantal saldırı aksiyonları olan bir oyun yapmaz. Ama karakterimiz çok "cool" görünüyor hakikaten.
  • Ooo Dmc killa Bayonetta'nın yapımcısı yapıyorsa bu oyun tutar.

• E3'de merak ettiğim yapımlar arasında

• Quantum Halo ve şu oyun derken One aldıracaklar illa.
    Merak ettim oyunu baya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir şeyler gösterirler umarım. Xbox bu seneki E3 ü harika geçirecek, kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attila the Great -- 7 Haziran 2015; 21:53:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

Bir şeyler gösterirler umarım. Xbox bu seneki E3 ü harika geçirecek, kesinlikle.

E3'de kesin gameplay gelecektir. Benimde çok merak ettiğim bir oyun.
  • XO'da en merak ettiğim oyun tam bir kapalı kutu, zaten action tps açlığım var god of war,ninja gaiden, devil may cry, bayonetta tarzı oyun istiyorum yeni bir ip hala çıkmadı şu konsollara
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

XO'da en merak ettiğim oyun tam bir kapalı kutu, zaten action tps açlığım var god of war,ninja gaiden, devil may cry, bayonetta tarzı oyun istiyorum yeni bir ip hala çıkmadı şu konsollara

Hellblade gelecek oda one a gelmiyor insanı iki ara bi derede bırakıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

XO'da en merak ettiğim oyun tam bir kapalı kutu, zaten action tps açlığım var god of war,ninja gaiden, devil may cry, bayonetta tarzı oyun istiyorum yeni bir ip hala çıkmadı şu konsollara

Hellblade gelecek oda one a gelmiyor insanı iki ara bi derede bırakıyorlar.

Hellblade neyse de bu oyundan beklentim yüksek, bayonetta 2 puanları tavan yaptı, malum aynı yapımcı.

Ninja Theory'i de severim enslaved bana göre geçen neslin en underrated oyunlarından, harikaydi...

• Hayırlı olsun, bu oyunda E3'de gösterilmeyecekmiş.

• Agustos'da Gamescom da izleyecegim bu oyunu, uzulmeye gerek yok:) Bilmedigimiz oyunlar gelsin E3'de.

• quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Agustos'da Gamescom da izleyecegim bu oyunu, uzulmeye gerek yok:) Bilmedigimiz oyunlar gelsin E3'de.

Soru orada insallah Ms bilmedigimiz birseyler duyurur.

Bu oyunu ise cok merak ediyordum:(

• Sonunda bir video yayınlandı

• 4 Kişi co-op desteği ile geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.