Şimdi Ara

say 40 k kaç net ile kapanır (anket)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

say 40 k kaç net ile kapanır (anket)

(En Son Oy Tarihi: 29.7.2020)
Giriş
  • Forumdaki bir çok arkadaşı ilgilendiren bir sıralama. Ben 90-60 diyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• yok 100-70 aw dediğin sıralamaya geçen sene 25k 2018'de 20k gelmiş kafayı mı yediniz abi 2+2 falan mı soracaklar sınavda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toyota97

yok 100-70 aw dediğin sıralamaya geçen sene 25k 2018'de 20k gelmiş kafayı mı yediniz abi 2+2 falan mı soracaklar sınavda?
    Hocam çok farklı bir dönemdeyiz.

• yani değişik tamam da sadece olumlu şeyler olmadı ki sınav için. 3 aydır dersahene kütüphnae kapalı, ayt fende kalkan konular şu an geleceklere göre daha kolaydı bana kalırsa. sınav 1 ay öne çekildi. normal tarihine geldi ama insanların çalışma planı bozuldu sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toyota97 -- 12 Haziran 2020; 15:20:37 >
  • Hocam siz cizdircektiniz hani

• quote:

Orijinalden alıntı: adrenal101

Hocam siz cizdircektiniz hani
    Yargıtayın kararını bekliyorum hocam

• 120 80
  • hiçbirşey111 H kullanıcısına yanıt
    Hocam saçmalama o nete anca 100 k gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lanq067 -- 12 Haziran 2020; 15:30:50 >
  • 85-55 in baskın gelmesine şaşırdım doğrusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu hesaba aldırıs etmeyin troll icin forumda bulunan mahlukat niye hala bulunabiliyorsa bu forumda şaşkınım doğrusu

• shelveyy S kullanıcısına yanıt
    Ya diyorum ki +30 dk eklendi, aytnin en önemli konuları kalktı, her sene daha bilinçlenen öğrenciler var , soru tarzlarına insanlar alıştı. Sen ne diyeceksin dershane kapandı ben de derim ki 12. sınıflar çalışmaya daha fazla vakit buldu. Tüm bu olanlar yüzünden geçen sene 27 k gelen sıralamanın 40 k olabileceğini söylediğimde troll diyorsun çünkü tartışacak argümanın yok.

• bozuk plak gibisiniz hocam şunları yazmaktan baska hicbir şey yapmıyorsunuz forumda.. takılın aynı bu şekilde

• Ağa bir şey dicem her hafta aynı tarz konu açmaktan ya da bu tarz konularda "+30 dk eklendi öğrenciler bilinçlendi vs." yazmaktan sıkılmadın mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saygıdeğer hocalarım , istediğim başlığı açarım ve bu sizi hiç alakadar etmez. Yorum yapmak zorunda değilsiniz kalkıp da sen bana troll demesen ben sana bunları söylemem burda amaç anket yapmak sıralamanın iyi geleceğini düşünüyorsanız işaretler çıkar gidersiniz. Benim hangi konularda konuştuğum sizi ilgilendirmez bloklayabilirsiniz.

• Gününün çoğunu twitterda ertelensin diye geçirenlerin sayısı çok olduğundan geçen seneye göre bir tık azalabilir.
  • 85-55 40k siniri tam

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt
    Hocam sınava 2 hafta kaldı burda kitap vs konuşacak halimiz yok bundan sonraki gündem sıralamalar olur alışın bence. Sıralamalara etki eden faktörler de bunlar olduğu için başka bir şey söyleyemiyorum kusura bakmayın. Rica ederim beni bloklayın.

• 87-53 geçen sene 44 geldi
  • Hocam bloke listem boş bu saatten sonra da kimseyi eklemeyi düşünmüyorum.
    Tabii ki de bu saatten sonra kitap konuşmayacağız. Ben sadece düşüncemi söyledim.
    İyi çalışmalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +100 oldu up

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.