Şimdi Ara

TYT TÜRKÇE FULLEYEN İNSAN DIŞI VARLIKLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
8
Favori
22.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Aynen. Herkes dilbilgisi bitince kesintisiz her denemede 40 40 oluyor sanıyor da dilbilgisi yanlış çıkmasa bile 1-2 paragraf yanlış geliyor illa ki. Konsantrasyon çok önemli.

Bir de şöyle ufak taktik vereyim. 3-4 gün boyunca günde en az peş peşe 3 tr deneme çözmek koşuluyla her denemeyi bunu fulleyecğim hırsı ve motivasyonuyla çözün. Tabi ki netleriniz 35-38 arasında, dilbilgisi full yapanlardansanız. O motivasyon başka oluyor, illa ki full geliyor bir kaç tane hatta peşpeşe full gelirse sıkılıp bırakırsınız :) Yanında full yapmanın özgüveni...

Önemli olan sınav günü ve anına bu motivasyonu taşımak tabi.
    fullemek çok utopik yapan illa oluyodur ancak benim hedefim icin gerek yok.. 25 net ile basladim suan 34 35 civarinda yalnizca 2 haftadir dil bilgisi calisiyorum.. onder hoca netlerimi arttirmadi kitaplarini da cozdum begenmedim. kesinlikle gizem uralın video derslerini izle o kadın sayesinde anladım. hızı 1.25 yaparak 2 günde bitirirsin. kesinlikle çok iyi direk netlerim arttı.https://www.youtube.com/watch?v=FcHIi8exRTg&list=PLO8WfbCjmR7XIvpQ_aK2MGE0QIWH-5Ev7&ab_channel=%C4%B0semYay%C4%B1nc%C4%B1l%C4%B1k

kesinlikle alınmalı :http://www.kitapsec.com/Products/TYT-Eco-Dil-Bilgisi-Denemeleri-Fides-Yayinlari-288371.html

kolay gelsin
  • Hocam olay gayet basit. Kişisel olarak konuşacak olursam 3-4 ay öncesine kadar günde 100 paragraf ve 40 dil bilgisi soruları çözüyordum. Şu an sayıları düşürmüş olsam da artık bir sıkıntım kalmadı. Bir zamandan sonra paragraf sorularında soruyu yazan kişinin nereden vuracağını anlayabiliyorsun. Aynı şey dil bilgisi içinde geçerli. Bu arada dil bilgisinde temelim olmasına rağmen Önder ve Öznur Saat adlı hocaların tüm video serilerini izledim.
  • Hocam bu kalan zamanda dil bilgisi en kısa şekilde nasıl biter?Paragraftan yana sıkıntım yok ama dil bilgisi 1-2 soru hariç boş bırakıyorum.Temelim çok az bu arada.
  • Hocam Önder hocanın yaklaşık 100 videosu var. O yüzden uzun sürebilir. Bunun dışında Öznur Saat hocaya bakabilirsin. O daha az sürede anlatıyor. Üstelik verdiği tüyolar sayesinde ÖSYM'nin nereden vuracağını kestirebiliyorsun. Birde verdiği örnekler genelde ÖSYM'nin sıkça kullandığı sözcükler oluyor. Özellikle 2017 serisini öneriyorum.
  • Türkçe ve Fullemek sözcüklerini görünce gözüm direk seni arıyor hocam
  • fullemek çok utopik yapan illa oluyodur ancak benim hedefim icin gerek yok.. 25 net ile basladim suan 34 35 civarinda yalnizca 2 haftadir dil bilgisi calisiyorum.. onder hoca netlerimi arttirmadi kitaplarini da cozdum begenmedim. kesinlikle gizem uralın video derslerini izle o kadın sayesinde anladım. hızı 1.25 yaparak 2 günde bitirirsin. kesinlikle çok iyi direk netlerim arttı.https://www.youtube.com/watch?v=FcHIi8exRTg&list=PLO8WfbCjmR7XIvpQ_aK2MGE0QIWH-5Ev7&ab_channel=%C4%B0semYay%C4%B1nc%C4%B1l%C4%B1k

kesinlikle alınmalı :http://www.kitapsec.com/Products/TYT-Eco-Dil-Bilgisi-Denemeleri-Fides-Yayinlari-288371.html

kolay gelsin

• Bizde isterdik matematik başlığında olalım, ama kısmet işte.
  • Teşekkür ederim öneriler için ,bakıyorum da herkes gececi
  • fast_rider F kullanıcısına yanıt
    gececi mii pardon sabahci diycektin heralde xd
  • fast_rider F kullanıcısına yanıt
    2018te anksiyete hastası olmayan yok kopegimde bile var bence:D cok calisip yorulduysan vucudun sasirmis olabilir
  • arkadaşlar türkçe karın doyurmuyor
  • Hocam bu dilbilgisinde dediğin çap muhtesem 3 lü dilbilgisini yarikadim siradisi analizi cözdüm önder hocayı izledim türkçe netlerim karekök tyt 20 lide 35 net geliyor 4 yanlıs yapıyorum cogu zaman 1 dilbilgisi olabiliyor ama 3-4 civarı paragraf min2-3 max 5 yapamiyorum bu konuda nasıl dahada üstüne koyarım sınav anında 35 olan netimin 40/40 imkanı var mı? Sınava kadar her gün 1 türkce denemesi ve 30-50 arasi dilbilgisi cözmeye devam edeceğim
  • sözelci olarak konuşuyorum türkçeyi fullemenin şans işi olduğu kanısındayım bazı denemelerim 39 bazısı 38 geliyor bazen de 37ye indiği de oluyor arada sırada full çekiyorum tamamen o anki ruh halinize felan bağlı herhalde ne bileyim değişik bir şey
  • keşke 40 soru dil bilgisi sorsalar çok rahat fullerim de böyle arada sırada gıcık paragraf sorusu geliyor 1 2 tane
  • cclareon1302 C kullanıcısına yanıt
    Bende 37 40 arasi yapiyorum yanlisim cikarsa dilbilgisi oluyor
  • Dilbilgisi yapılır da paragraf sorularının hepsini nasıl doğru yapıyorsunuz ya
  • elru kullanıcısına yanıt
    önder hocayla benimde bir türlü yıldızım barışmadı.. ya videoların aşırı uzunluğundan yada anlatımından anlayamadım. birde bu hocadan başlıyım bakalım. teşekkürler hocam
  • elru kullanıcısına yanıt
    şöyle hızlıca bi geçiyim dedim 31:17 deki öğretmen doğallığı
    https://www.youtube.com/watch?v=FcHIi8exRTg&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
  • helixSNAA kullanıcısına yanıt
    Hocam 35-36'dan sonra geri kalanlar tamamen odaklanmaya bağlı oluyor. Eğer konular bittiyse ve yapamadığın yer aslında bildiğin ve o an gözden kaçırdığın bir şeyse dediğim gibi tamamen odaklanmadır. O yüzden kitap okuyabilirsin veya yüksek sesli yerlerde paragraf sorusu çözebilirsin.
  • Genius. kullanıcısına yanıt
    Gizem reis aşkım benim ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.