Şimdi Ara

Şarjlı Piller Hakkında Her Şey (829. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.660
Cevap
366
Favori
1.943.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celebic

Faturalarınızı her zaman saklayın, sonuç alırsınız.

Pilleri başka şarj aletinde denediniz mi? Yine de sonuç çıkmazsa yapacak şey yok demektir. Ayrıca bu pillere nasıl 3000 mah yazabiliyorlar, inanamıyorum? Bunları denetleyen bir kurum vs yok mu acaba?

Alıntıları Göster
    şarj etmedim doludur diye kumandaya falan taktım çalıştırmadı üstteki fotoda belli uç kısmı çok ufak fotodaki beyaz bi parça var o uzun neyse artık onu kestim törpüledim gene olmadı neyse atıcam artık

Bu arada üstünde min 2800 mah güç verir gibisinden ibare var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 26 Kasım 2019; 19:15:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bime duracell şarj cihazıyla pilleri geliyor. İhtiyacı olan baksın.
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    katalogda yok. nerden baktınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: crowler

katalogda yok. nerden baktınız
    Market camına broşür asmışlardı.
  • http://aktuel-urunler.com/bim-6-aralik-2019-aktuel-urunler-katalogu/bim-3-aralik-2019-aktuel-urunler-katalogu/
    şurda buldum
    şarj aleti+piller fiyat nasıl uygun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gahmetk -- 26 Kasım 2019; 23:11:40 >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Bu pillerin halen satışta olması bile saçma 15 yıllık piller şarj tutması mucize olur, döneminde bile şarjını 2 3 hafta anca koruyordu çok bir şey beklemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Bu pillerin halen satışta olması bile saçma 15 yıllık piller şarj tutması mucize olur, döneminde bile şarjını 2 3 hafta anca koruyordu çok bir şey beklemeyin
    Cfl kötü değildir ya sanki benim 10 yıllık var hala çalışıyor ama eski bir model evet

• Arkadaşlar merhaba, forumdaki genel eğilimin Duracell CEF14 olmasından dolayı, bu şarj cihazını aldım. Ancak üzerindeki ledler ile ilgili anlamadığım bir konu var. Ledler yeşil olarak yanıp söndüğünde kullanıma hazır, sürekli yeşil yandığında ise dolu anlamına geliyor diye biliyorum. Bu iki durum aynı şey değil mi? Sabit yeşil yanana kadar beklemek daha mi iyi ?
  • expertxnet E kullanıcısına yanıt
    yeşil yanıp sönmesi 4 saat kullanım için doldu anlamına geliyor.

LED Indicates Charge
    • Red = Charging
    • Green = Complete
    • Blinking Red = Error/Abnormal battery or abnormal temperature
    • Blinking Green = Ready to Use

sürekli yeşil yandığında şarj tamamlandı demekmiş.
  • Teşekkürler
  • Duracell CEF ile yine Duracell pilleri şarj ediyorum.

Aynı piller kimi zaman normal şarj ediyor kimi zaman şarj esnasında kırmızı ışık yanıp sönüyor. Halbuki bir önceki şarjda aynı piller sorunsuz şekilde şarj olmuştu. Neye göre hata veriyor anlamıyorum?

Ekleme: Dün şarj esnasında kırmızı ışık hızla yanıp sönüyordu. Akşam şarj aletini prizden çektim ve bu sabah aynı şekilde üzerinde aynı pillerle yeniden prize taktım. Bu sefer yeşil ışıklar normal şekilde yanıp sönüyordu. Yani dün bir anormallik varken bugün her şey yolunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 10 Aralık 2019; 14:32:52 >
  • Bipekkan hoca forumu bıraktı mı?

• Arkadaşlar LiitoKala Lii-PD4 cihazı var elimde sıfır sadece deneme amaçlı açıldı . Özellikle li-on piller için güzel cihaz . 130 liraya satıyorum almak isteyenler iletişime geçebilir .

• Cef 14 ile duracell pilleri sarj ederken surekli yesil yaniyor. Tam dolunca surekli yanan yeşil yanip sonen yeşil isiga mi dönecek? Tam doldugunu bu sekilde mi anlarim.

Bir de 2000mah üstü kaliteli pil oneriniz nedir?

• Sag olun hocam ama cef 14 kafasina gore degisiyor bazen.

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Cef 14 ile duracell pilleri sarj ederken surekli yesil yaniyor. Tam dolunca surekli yanan yeşil yanip sonen yeşil isiga mi dönecek? Tam doldugunu bu sekilde mi anlarim.

Bir de 2000mah üstü kaliteli pil oneriniz nedir?
    Hocam tam tersi, aşama aşağıdaki gibi olacak.

1- Kırmızı ışıklar yanıp söner,
    2- Yeşil ışıklar yanıp söner,
    3- Yeşil ışıklar sürekli yanmaya başlar.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam yesil isik surekli yandi mi tamamdir.

2500 mah pil örneğin saatte kac gun gider tahmini ya da sizin kullandiginiz bir urunde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmariacci -- 19 Aralık 2019; 21:21:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Tamam hocam yesil isik surekli yandi mi tamamdir.

2500 mah pil örneğin saatte kac gun gider tahmini ya da sizin kullandiginiz bir urunde?
    Hocam hiç ölçüm yapmadım.

Bende Duracell'in AA ve AAA tiplerinin 750, 900 1300 ve 2500 mah'lık şarjlı pilleri var. Bilindik sitelerden CEF 14 ile birlikte satın aldım veya ayrı ayrı ucuza denk getirdim. Evde bir çok yerde sensörlü lambalarda, mouse, tansiyon aleti ve bir kaç kozmetik aletinde kullanılıyor.
  • Arkadaşlar ucuza AA-AAA nimh pil şarj cihazı ihtiyacı olan ilanıma bakabilir:https://forum.donanimhaber.com/gp-u211-aa-aaa-ni-mh-pil-sarj-cihazi-ve-sarjli-piller--140687815

Usb girişinden kullanılıyor. Elimde 2 tane var:

Şarjlı Piller Hakkında Her Şey
  • 
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.