Yarbay
18 Şubat 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 120 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu notebook'u almayı düşünüyorum. Yaklaşık 2000tl fiyatı var. Gündelik kullanım için düşünüyorum. Almadan önce size danışmak istedim olumsuz yanı vardır ya da daha iyi alternatifi vardır belki diye. Ne dersiniz?

Ayrıntılar

Kategori : Notebook
Marka : Lenovo
Model : 80SR0085TX
İşlemci Tipi : Intel® Core™ i5
İşlemci : Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, 2.3 GHz up to 2.80 GHz)
İşlemci Çekirdek Sayısı : 2
İşletim Sistemi : FreeDOS
Ekran Boyutu : 15.6"
Ekran Çözünürlüğü : 1920 x 1080
Ekran Modeli : FHD (1920x1080) color, LED backlight, IPS, 200 nits, 16:9 aspect ratio
Dokunmatik Ekran : Yok
Bellek Kapasitesi : 8GB
Bellek Tipi : DDR4 2133MHz (2x4GB) Max:12GB (2 DIMM 1xGömülü)
Disk Kapasitesi : 1TB
Sabit Disk : 5400MHz
Ekran Kartı Belleği : 2GB
Ekran Kartı : nVidia GeForce 940M
Optik Sürücü : DVD±RW
Ses Kartı : Tümleşik ses kartı, dahili stereo hoparlörler
Ethernet Kartı : 10/100/1000(Gigabit)
Kablosuz İletişim : 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth 4.1
Giriş/Çıkış : 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, VGA, HDMI, audio combo, RJ-45 LAN
Dahili Web Kamerası : Tümleşik Dijital Mikrofonlu HD Web Kamerası
Kart Okuyucu : 4-in-1 reader (SD, SDXC, SDHC, MMC)
Kamera Çözünürlüğü : 720p
Klavye / Mouse : Q Türkçe Klavye, Entegre sayısal tuş takımı, Çok Fonksiyonlu Touchpad
Parmak İzi Okuyucu : Yok
Garanti Yılı : 2 Yıl
Batarya : 2 Hücreli
Boyutlar : 379 x 260 x 22.9 mm, 2,1 kg
3G/4G Desteği : Yok
Yonga Seti : Intel SoC
GPS Desteği : Yok
Era marka ızgara var. Aldığımızdan beri bir defa bile kullanamadık. Muhtemelen kaçak akım rölesini harekete geçiriyor şalter atıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim acaba?
Seat Toledo 1.6 TDI diesel comes with DSG Benim gibi dört gözle bekleyenler vardır belki.

The Seat Toledo is updated to 2014 model year and introduces an interesting novelty in its range. For the occasion in fact, the Spanish notchback sedan is enhanced with the 90 hp 1.6 TDI engine in combination with the automatic dual clutch DSG.
http://showautoreviews.com/seat-toledo-1-6-tdi-diesel-comes-with-dsg/
Şu anda takılı bir tane ama çok güvenemedim. Ocaktaki gazı açtım alarmıda yanına koydum ama ötmedi. Daha kaliteli bir alarm almayı düşünüyorum. Hangi marka önerirsiniz?
Geçen ay yeni nesil 500 tarifesinden Turkcele geçtim. Yeni Nesil 500 tarifesine 1 senelik taahütle abone olmuştum ,fatura 30 gelecekti. Eğer taahhüdü bozarsam her ay için +5 Tl fark alınacaktı benden. Geçen ay fatura kesiminden önce geçişim tamamlandı. Yani teorik olarak sadece taahhüt bozma parası alınması lazım benden. Yani 6 ay*5Tl=30 tl filan. Hadi 7 ay desek 35Tl yapar. Bana gelen fatura tam olarak 67 TL. Zaten benim Aveadan ayrılma sebebim her ay yüksek fatura(44,48,45 gibi) gelmesi idi. Son bir kez daha iteledi ya bana Avea helal olsun.

Şimdi şikayet et diyecekler olacaktır. Benim geçişim olmadan evvel 3 defa BTK aracılığı ile şikayet ettim değişen hiçbirşey olmadı. Avea müşteri hizmetleri aradı gerisi bla bla bla bla. Her zaman onlar haklı.
Eve Pimapen yaptıralı uzun yıllar oldu. fitil değişmeyeli 5-6 sene olmuştur. Ben bu fitilleri değiştirmek istiyorum ama nerden bulurum bilmiyorum. Hepsi standartmı yoksa birbirine uyuyormu. Bilgi verirseniz sevinirim.
http://www.ucuzu.com/tarti-c3190/omron/bf-511-p43557778/

Şu aletten almayı düşünüyorum. Sağlıklı ölçüm yapıyormu bilginiz varmı acaba?

Sayfada numara bırakın biz sizi arayalım diyor . Deneyen varmı yeni geçenler için ne tür önerileri var?
Airties 6271 wireless modemim var. Arkasında USB girşi var. 3g modemleri destekliyormuş. Gittigidiyorda gördüm Turkcelli deneyip kullanan var. Ama ayarların nasıl yapılacağını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bana yüksek fatura geldi bu numaralara sms göndermişim. Bu numaralar neyin numarasıdır bilen varmıdır?
Hakkında
Meslek: Mühendis
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Seat
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
turktelekom
ISS
uydunet
Takım
Galatasaray
TV
LG
Tablet
Tablet
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Kombi
Baymak
Beyaz Eşya
Bosch
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.577
İkinci El Bölümü Mesajları: 104
Konularının görüntülenme sayısı: 76.838 (Bu ay: 475)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 269 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.