Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • almanya on siparis 15 eylule kadar dex hediyeli 999 Avro

ingiltere 869 sterlin yine 15 eylül dex hediyeli
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Türkiye 4999 try s3 frontier hediyeli..

s3 frontier sıfır kaça gider kullanıyorum zaten yada 2 el gear s2 ne kadar eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 23 Ağustos 2017; 21:41:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Max 3000 note iphone vs hiçbir telefon daha fazla etmez

• Samsung note 8 gear s3 frontier hediyeli işte bu süper oldu

• Çok pahalı yaw,hediye verceğine fiyat indirsinler,gerçi çok alıcı olamıcak gibi,ekimde düşürürler fiyatı

• 2 yil garantili Avrupa fiyati ile kiyaslaninca pekte pahali degil...

gear s3 frontier hediyesi daha mantikli ama Samsung yeni model Gear S3 haftaya tanitimi bekleniyor ... Eski bir cihaz ama yine de kotunun iyisi diyebiliriz .

Ilk sayfada guncellemeler yapildi .
  • Ben beğenmedim, tasarım iyi değil stereo hoparlör yok, çok pahalı

• 5000 ne yahu. Araba mı alıyoruz Allahım bu ülkenin ekonomisine ne yaptılar ya

• Arkadaşlar 500 tl hediye ceki veya s3 gear hediye si var. Sanirim s3 tercih edecegim. Arkadaslar simdi bayiye gidip ön sipariş versem s3 hediyesini alamazmiyim illa internet uzerinden mi siparis vermem gerekiyor s3 hediyesi icin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba Note 8 için değişim kampanyası yaparlar mı?

Hayır yapacaklarsa ön sipariş sırasında yapmalarının imkanı yok ama yapsalarda hediyelerden faydalansak :))

S7 Edge'nin 2. el piyasası (garantisi devam etmekte 1 yıllık falan telefon, ekran filmi ve kılıfsız kullanılmadı, en ufak çizik bile yok) nedir bilgisi olan var mı?
  • daha bu telefon şimdi 5000 tl ya birde bir kaç ay sonra ötv zammı gelince al sana tahminimce 5499 5599 siz görün o zaman fiyatları
  • note 7 nin patlamayan versiyonunuda çıkarsalar keşke onu alsak daha ucuz fiyata. note 4 kullanıcısı olarak fiyatlara hayret ediyorum. ben telefonu ön siparişle 200 tl hediye çekiyle beraber 2200 tl ye almıştım. kartı öderken içim gitmişti.

ön kamerasının toz dolması dışında bir problem yaşamadım henüz. o yüzden 1-2 sene daha benimle gibi gözüküyor telefonum
  • Arkadaşlar resmi web sayfasında kutu içeriğinde clean cover kılıf gözüküyor ama parantez içinde bölgesel olarak verilecek yazıyor.

Sizce kutunun içinden kılıf çıkacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: twilight_flame

Acaba Note 8 için değişim kampanyası yaparlar mı?

Hayır yapacaklarsa ön sipariş sırasında yapmalarının imkanı yok ama yapsalarda hediyelerden faydalansak :))

S7 Edge'nin 2. el piyasası (garantisi devam etmekte 1 yıllık falan telefon, ekran filmi ve kılıfsız kullanılmadı, en ufak çizik bile yok) nedir bilgisi olan var mı?

Gear 3 hediyesi yanında değişim kampanyası olacak mı konulu bir mesaj attım adamlara, elimizdeki cihazlarida güzel bir fiyata sayarlarsa harika olur.

Hediye ve değişim olmasa n8 almak için nedenim yok ki gear 4 de tanıtılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 24 Ağustos 2017; 9:45:17 >
  • Note7 mağdurları için indirim yapacaklarmı bilgisi olan varmı arkadaşlar
  • 5.000 TL. ye piyasaya sundular. Yanında da satamadıkları eski teknoloji saati kakalıyorlar. Bu telefon için max ödenecek fiyat 3699 TL.

Eskiden telefon işinde şöyle bir ahlak vardı. En üst model telefon dolar bazında yaklaşık olarak hep aynı fiyattan çıkardı. Bu çıkana kadar da bir önceki neslin fiyatı 1.000 TL. kadar düşerdi. Böyle her seride 1.000 TL. zam yapılmazdı. İyi günler dilerim...

• Kalem herkese hitap etmez, ama lazım olan içinde vazgeçilmezdir.

Bu yönüyle rakipsiz bir telefon (artık 6" i geçtiği için tablette diyebiliriz)

O kadar rakipsiz ki Samsung Note 7-yi geri çağırdığında dünya genelinde telefonların % 4 ü geri dönmedi. Onlardan biri de benim .

Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: autotech1

5.000 TL. ye piyasaya sundular. Yanında da satamadıkları eski teknoloji saati kakalıyorlar. Bu telefon için max ödenecek fiyat 3699 TL.

Eskiden telefon işinde şöyle bir ahlak vardı. En üst model telefon dolar bazında yaklaşık olarak hep aynı fiyattan çıkardı. Bu çıkana kadar da bir önceki neslin fiyatı 1.000 TL. kadar düşerdi. Böyle her seride 1.000 TL. zam yapılmazdı. İyi günler dilerim...

Eskiden Euro'da 2TL idi şimdi 4TL üzerinde. İster kabul edelim ister etmeyelim ülke ciddi bir devalüasyon geçirdi ve alım gücü yarı yarıya düştü.

Kolay gelsin

• "Ben alamam pas" diyecekleri fiyat düzeyini merak ediyorum. Fiyatı dün akşam görünce resmen moralim bozuldu.

Keşke desem de yine boş çıkacak ama keşke 1 kişi bile satın almasa fiyatı 2 aya 500-1000 tl inse.

4000 tl'yi anlarım ama her yeni modele 1000er 1000er artışı aklım almıyor.

• Arkadaşlar konuya ilgi nedense fazla gösterilmemiş geçen sene note 7 konusu sayfalarca vardı, birde konunun reytingi düşük olduğundan google ile aratınca zor bulunuyor.tablet olan note 8 konusu karşımıza çıkıyor.

Şu soru kafamı karıştırılıyor, siz hangisini tercih ederdiniz

gear s3 saat mi ? ( saati çok kullanacağımı düşünmüyorum ama resmi web sayfasında satış rakamını 1500 tl göstermişler)

500 tl hediye çeki mi ? ( En azından işime yarayacak 256 gb kart veya aksesuar alabilirim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: weapon_ps3

Arkadaşlar konuya ilgi nedense fazla gösterilmemiş geçen sene note 7 konusu sayfalarca vardı, birde konunun reytingi düşük olduğundan google ile aratınca zor bulunuyor.tablet olan note 8 konusu karşımıza çıkıyor.

Şu soru kafamı karıştırılıyor, siz hangisini tercih ederdiniz

gear s3 saat mi ? ( saati çok kullanacağımı düşünmüyorum ama resmi web sayfasında satış rakamını 1500 tl göstermişler)

500 tl hediye çeki mi ? ( En azından işime yarayacak 256 gb kart veya aksesuar alabilirim)

Sıfır açılmamış gear S3 diye ilan açsan 1000 tlye satarsın.500 lira da yanına kar kalır.Hediye çekinden daha avantajlı.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.