T

Binbaşı
10 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar dün itibariyle Türk Telekom Prime 25 gb ekstra tarifesine geçtim, Prime kullancıları için Prime Ayrıcalık yazıp 5555'e gönderilmesi halinde tivibu go vs. 24 ay hediye olarak görünmekte, buna rağmen şuan mesajlarda sadece "değerli müşterimiz,talebiniz alınmıştır" uyarısı alınmakta.

Buna ilişkin müşteri temsilcisine 2 kez kayıt oluşturdum, bununla ilgili yapabilecekleri birşey olmadığını, 2 aydır çalışmanın devam ettiğini ve ne kadar süreceğini bilmediklerini söylediler. Eksik hizmet nedeniyle indirim istedim tabiki yok dediler :) (eksik hizmet alabilirsiniz ama eksik para almayız dediler)

Konuya ilişkin olayı twitter ve ekşide paylaştım, ancak görmeyen arkadaşlar olursa diye Türk Telekom Prime'a geçmek istiyorsanız ve tivibu go vs. servisleri kullanacaksanız an itibariyle çalışma nedeniyle kullanılamıyor.

Prime tarifesini bu ekstralar da olduğu için tercih edecek olan varsa dikkat etsin.
Arkadaslar telefonum Samsung olduğu için bu bölüme açıyorum eğer konu yanlış yerdeyse moderatorler taşirsa sevinirim.

Google now kullanan arkadaşlar now kartların tercihlerini silebiliyorlar mi acaba? Note 3 kullanıyorum konuya da yazdım ancak cevap gelmeyince konu açmak zorunda kaldım

Ben silmeye çalıştığımda ağ hatası diyor, birde hava durumu yanlış gösteriyor olmadığım yerde gösteriyor bir türlü duzeltemedim fikri olan var mı acaba? Google uygulaması silme geçmişi temizleme, konum geçmişi temizleme yaptım ise yaramıyor...
Arkadaslar telefonum Samsung olduğu için bu bölüme açıyorum eğer konu yanlış yerdeyse moderatorler taşirsa sevinirim.

Google now kullanan arkadaşlar now kartların tercihlerini silebiliyorlar mi acaba? Note 3 kullanıyorum konuya da yazdım ancak cevap gelmeyince konu açmak zorunda kaldım

Ben silmeye çalıştığımda ağ hatası diyor, birde hava durumu yanlış gösteriyor olmadığım yerde gösteriyor bir türlü duzeltemedim fikri olan var mı acaba? Google uygulaması silme geçmişi temizleme, konum geçmişi temizleme yaptım ise yaramıyor...
Arkadaşlar birkaç model arasında kalmış durumdayım ama aralarındaki farkı ne yazık ki anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim...

Zyxel marka vmg3312 ve vmg1312 modemler arasındaki farklar nelerdir? sizce hangisini seçmeliyim,
Zyxel harici Tp-Link'in TD-W9970 modeli mi yoksa Zyxel'i mi tercih etmeliyim?

Sizce Tp-Link mi yoksa Zyxel mi acaba?

Son olarak sorum dahili gizli anteni bulunan modemin çekim kalitesi ile dahili gizli olmayan anten arasında çekim kalitesinde fark var mıdır?
Arkadaşlar ilk defa fotoğraf makinesi alacağım, lensler ve fotoğraf makineleri ile ilgili hiçbir bilgim yok, body için Canon Eos 60D'yi seçtim, fotoğraf makinesini hobi olarak gezdiğim yerlerin ve arkadaşlarımın fotoğraflarını çekmek amacı ile kullanacağım; ancak kafamda birkaç tane soru var, giriş seviyesinde olduğum için 60D çok diyenler olabilir ama sonradan fotoğraf makinesi ya da lensi değiştirme gibi bir durumum yok, yani anlayacağınız çok absürd bir durum olmadığı sürece body ile lens sürekli aynı kalacak.

Birçok yerde okuduğuma göre 18-135 lensin iyi olmadığı, keskinliğinin fazla olmadığı ve bunun yerine tak gez diye tabir edilen Tamron 18-270'in daha iyi olduğunu söylüyorlar...
İki lensi de kullanan ya da ayrı ayrı lensleri kullanan arkadaşlar fikirlerini belirtebilirler mi acaba?

Bu lenslerden herhangi birini aldıktan sonra değiştirme gibi bir lüksüm yok en azından 3-4 sene kadar o nedenle uzun süre kullanabileceğim bir lens arıyorum, Tamron alırsam 500 TL fazla ücret ödemiş oluyorum, hangi lensi tavsiye edersiniz? Keskin görüntü olarak ikisininde aralığı çok fazla olduğu için mükemmel keskinlik beklemiyorum tabiki ama hangi daha keskin resimler çekmemi sağlar?
-
Bu iki lens dışında yine tak gez diye tabir edebileceğimiz lenslerden başka önerileriniz olursa tabiki öğrenmek isterim; ancak fiyat olarak tamron 18-270'den daha ucuz olmak kaydıyla çünkü bu ikisi zaten bütçemin tamamını harcamama neden olacak...
Arkadaşlar Galaxy Note için yayınlanan 4.0.4 sürümü yayınlandı yükledim ancak nedense pop up play özelliğini etkinleştiremiyorum, daha doğrusu pop up play özelliği için tıklamam gereken kısımda herhangi birşey yok kendi video oynatıcısı 4.0.3 sürümündeki gibi görünmekte yükleyen arkadaşlar varsa kontrol edebilmeleri mümkün mü acaba?
Arkadaşlar bilgisayarıma tv kartı almak istiyorum 2 tane çanak anten bağlantım mevcut durumda bitane tv kartı alıp bunları bilgisayarda uydu alıcısındaki kalite ile kullanmak istiyorum, bana tavsiye edebileceğiniz tv kartlarına ya da bilgilerine ihtiyacım var. Birçok yerde dvb-s ve dvb-t kartlar görüyorum çanak anten bağlantılarını bağlayabileceğim ve yayın alabileceğim hangisidir? ayrıca dvb-s ile dvb-s2 arasındaki fark nedir? yardımlarınıza ihtiyacım var
Arkadaşlar ilk defa tv kartı alacağım tam olarak bilemiyorum nasıl bir tv kartı almam gerektiğini, bu konuda herhangi bir bilgim de yok acaba çanak anteni bilgisayara bağlayabileceğim bir tv kartı arıyorum, bana tavsiyelerde bulunmanızı istiyorum, kaliteli görüntü veren ve güzel bir tv kartı tavsiyesi istiyorum
Arkadaşlar genelde film izlemek için kullanacağım full hd olan 23 - 24" boyutlarında led monitör tavsiyesine ihtiyacım var.
Genelde film izleyecek olsamda oyun oynamak istediğimde beni yarı yolda bırakmamalı
Tavsiyelerinizi bekliyorum
Arkadaşlar telefonum 3. kez servise göndermiş bulunuyorum.(Bu yıl içinde)

İlk hata. Tuş kilidi bazen takılıyor.
Dokunmatik ekran çalışmıyor.
Sol alt köşeye basıldığında ses geliyor.
İlk servis kaydı

23-05-2012

Tamir açıklaması:
Mekanik parça/parçalar değiştirilerek onarım yapılmıştır.
Yazılım güncelleme ayar genel bakım yapılmıştır.
Cihaz aktif olarak test edilmiştir.
Cihazınızın tamir süreci başarı ile sonuçlanmıştır.
Gözlenen kozmetik hatalar kullanıcı hatası kaynaklı olup istenildiği takdirde söz konusu kapaklar ücetli değişim işlemine tabi tutulabilir.
Cihazın ekranında aşırı tozlanmadan dolayı kalıcı lekeler oluşmuştur.Bu lekeler kullanıcı kaynaklı olup istenildiği takdirde ücretli değişim gerçekleştirilebilir.

İkinci hata telefon kendiliğinden kapanıyor. Titriyor fakat açılmıyor. Baya zaman geçtiğinde bazen açılıyor bazen açılmıyordu. Bu hata servise gittikten sonra oluştu.
İkinci servis kaydım.

06-06-2012

Tamir açıklaması:
Mekanik parça/parçalar değiştirilerek onarım yapılmıştır.
Yazılım güncelleme ayar genel bakım yapılmıştır.
Telefonunuzun enerji kalibrasyonları yapılmıştır.
Cihaz aktif olarak test edilmiştir.
Cihazınızın tamir süreci başarı ile sonuçlanmıştır.

3. Kez servise gönderdim 2. hatanın aynısı yüzünden .
20.06.2012 14:07:00: Maltepe bölgemizde kaydı alındı.
Dedi.

Şimdi sormak istediğim 1 yıl içinde 2 kere servise gidip parça değişimi olduğu için ben ürünün bedelini isteyebiliyor muyum yada bu hakkı kazanmam için ne olması gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim.

Bu yıl içinde 3 kere servise gitti. 1.5 yıl içinde toplam 4. servise gidişi oldu cihazın.

Bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.111
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 137.703 (Bu ay: 57)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 298 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.