Binbaşı
13 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar hangisi daha iyidir ?
Merhaba arkadaşlar,

Vaktiyle Dünya Klasiklerinin büyükçe bir kısmını okumuştum, biraz büyüdük iş güç (iş-güç bahane değil) derken artık kitap okumamaya başladım. Aslında iş yerinde bile okumam mümkün ama hayatıma giren pc, telefon, oyun, internet gibi bağımlılıklar nedeniyle kitaptan uzaklaştım.
Sürekli kitap alıyorum ama okumuyorum, başlıyorum, biraz devam edip bırakıyorum. En son Milena' ya mektupları aldım, sardı da, 30 sayfa kadar okuyup bıraktım.
Acaba sürükleyici kitaplar mı almıyorum? Bugün dolandım dolandım seçtiğim kitapların hepsinden vazgeçtim.

Acaba kitap okuyucu alsam etkili olur mu? Tavsiye edeceğiniz marka model var mı?

Sherlock Holmes kitapları almak istiyorum ama oldukça fazlalar, hangisinden başlamak lazım, sıralaması var mı? 4-5 kitaplık setleri var, okuyan varsa hangisini önerirsiniz?

Teşekkürler.
Merhaba beyler,

Genelde fps türü oyunlar oynuyorum, farenin ideal ayarlarını bir türlü bulamadım, hassasiyet değerleri ne olmalı, kullananlar hangi ayarları kullanıyor?

Merhaba Arkadaşlar,

Bütçem 150 lira, alttaki iki ürününde 170 lira fiyatı var, birisi 3000 diğeri 5000 serisi, sizin tavsiye edeceğiniz ürün var mı?

http://www.hepsiburada.com/philips-5000-serisi-multigroom-qg3371-16-erkek-bakim-seti-8i-bir-arada-p-SGPHQG3371
http://www.hepsiburada.com/philips-3000-serisi-multigroom-qg3340-16-erkek-bakim-kiti-7si-bir-arada-p-SGPHQG3340?magaza=Hepsiburada
Merhaba arkadaşlar,

Dead Cells ile platform oyunlarını sevmeye başladım, alabileceğim başka oyunlar var mı?

Önerileri bu mesajın altına liste halinde toplayacağım, başkalarınında işine yarayabilir.
Zevat ayağına gelen her topu yok etti, takımın ataklarını kırdı, pozisyon bilgisi bile yok, sadece ceza sahasında abaniyor. .

Son pozisyon tamamen utanç.

Markovic kenardan orta yaptı, bizimkinin rakiplerin önünde olmasi gerekirken arkasında top bekliyor. . Markovic bile itiraz ediyor, öne gel diye ama taş kafa.
Beyler herkes 1 twit atsa sesimizi dayımız, başkanımız, hocamız hepsi duyar.

Şu takıma ramires veya benzeri bir adam şart.

iki saniyelik bir iş twit atmak, diğer mesajlarıda rt filan etseniz harika olur.

Haydi renkdaşlar. Bakıp geçmeyin lütfen, bir twit, bir rt

#TerraneobizeRamiresigetir
A Takım için futbolcu izleyen Müjdat, Kemalettin, Saffetden oluşan izleme ekibi artık yok, izleme faaliyetleri artik transferde tek yetkili Patron Terraneo da.

Fanatik.

Terraneo kendiside çok iyi yapar bu işi veya avrupa seviyesinde birilerini de getirebilir.
Böylece yıldızları çok önceden keşfedip milyonlar dokmeyiz.
Durun hemen kızmayın, elbette 980,zaten soracağım soruda bu değil.
Kaç yıldır 6950 kullanıyorum, bu site içerisinde terfi yapmadığım içinde çok memnunum, yine beni üç, dört yıl götürecek bir ekran kartı arıyorum.

970 harika ama sorunları mide bulandırdı,
980 ömürlük kart lakin aşırı pahalı, ikinci eli bile iki bin lira.
Hal böyleyken, ikinci el bir 290x mantıklı gelmeye başladı, 900 lira seviyesinde ve iki üç yıl götürür.
Acaba ikinci el 290x mi almalı, yoksa üzerine 1200-1300 koyup ikinci el veya sıfır 980 mi almalı?

2600k, hx850 psu,
Gta V, witcher, yeni nesil oyunlar.
Modem airties wav140 zamanında superonline vermişti.
Ethernet çıkışında pc var, şimdi ps4 e de internet vermem gerekiyor. Nasıl yapabilirim?
Modemin arkasında boşta kalan çıkışlar, line ve usb, sanırım line çıkışından internet alamam.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.264
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 40.812 (Bu ay: 111)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.613 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.