Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4999 tl yüksek bir rakam, s8+ fiyat fiyaskosundan akıllanmamış olacaklar ki böyle bir fiyatla tüketicilerinin karşısına çıktılar...
  • s8+ almak daha mantıklı. uygun fiyata bulunabiliyor. ben iphone 8 bekliyorum bakalım merakla. ios tadı bambaşka bence. eski bir androidci olarak bunu söylüyorum. :)
  • Note 7 satın alanlara Samsung Note 8 için indirim uygulayacak. Tanıtımda söylendi. Böyle bir şey olursa bende alırım büyük ihtimal. Gerçi S8 Plus kullanıyorum şuan ama Note serisine hiçbir zaman hayır diyemem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 24 Ağustos 2017; 11:11:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Tanıtımda böyle birşey söylendi mi? Ben baştan sona kadar izledim böyle birşey duymadım. Kaçırdım mı acaba?

• Bu cihazın hediyeler ve s8 plus ın hepsiburada gibi samsung dışı satış platformlarındaki fiyatlarına bakınca gerçek gizli fiyatı 3900 TL civar bence acele eden herzaman kaybeder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

Note 7 satın alanlara Samsung Note 8 için indirim uygulayacak. Tanıtımda söylendi. Böyle bir şey olursa bende alırım büyük ihtimal. Gerçi S8 Plus kullanıyorum şuan ama Note serisine hiçbir zaman hayır diyemem :)

samsung tr de böyle bir açıklama yok ayrıca şurada bir arkadaş çağrı merkezini aradığını söylemiş. İnşallah note7 kullanıcılarına indirim olur.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-note-7-sahiplerine-buyuk-indirim--128555815#128559521

• quote:

Orijinalden alıntı: DrHolyday

Tanıtımda böyle birşey söylendi mi? Ben baştan sona kadar izledim böyle birşey duymadım. Kaçırdım mı acaba?

Kaçırmışsınız hocam :) Dünya genelinde diye bahsedildi. Hemde yarı yarıya fiyat indirimi denildi..

• quote:

Orijinalden alıntı: SANAFOR

quote:

Note 7 satın alanlara Samsung Note 8 için indirim uygulayacak. Tanıtımda söylendi. Böyle bir şey olursa bende alırım büyük ihtimal. Gerçi S8 Plus kullanıyorum şuan ama Note serisine hiçbir zaman hayır diyemem :)

samsung tr de böyle bir açıklama yok ayrıca şurada bir arkadaş çağrı merkezini aradığını söylemiş. İnşallah note7 kullanıcılarına indirim olur.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-note-7-sahiplerine-buyuk-indirim--128555815#128559521

İnşallah hocam. Eğer öyle olursa hemen alırım :) Olmazsa S8 Plus ile devam...

• ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    E neyi bekliyorlar o zaman :) yapsınlar alalım madem hemen :)

• quote:

quote:

Kaçırmışsınız hocam :) Dünya genelinde diye bahsedildi. Hemde yarı yarıya fiyat indirimi denildi..

Hocam inşallah dediğiniz gibi olur çok sevinirim. :-) ama şuana kadar herhangi bir açıklama yok olması gerekirdi diye düşünüyorum.
  • quote:

E neyi bekliyorlar o zaman :) yapsınlar alalım madem hemen :)

Beklemedeyim hocam, takipte kalalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SANAFOR

quote:

quote:

Hocam inşallah dediğiniz gibi olur çok sevinirim. :-) ama şuana kadar herhangi bir açıklama yok olması gerekirdi diye düşünüyorum.

Takipte kalalım hocam. Şahsen ülke ayrımı olacağını düşünmüyorum. Nasıl ki Note 7 için dünya genelindeki kullanıcılarını düşünüp para iadesi yaptılarsa Note 8 kampanyasını da dünya geneline yaymaları lazım...

• Arkadaşlar internetten baktım biraz. Anladığım kadarıyla eski telefonumuzu getirip indirim alıyormuşuz.(425 dolara kadar) Eğer böyleyse büyük aptallık bu. iphone 7'yi 425 dolara onlara vermemi istiyorlar herhalde. Bizim ölücüler bu kadar değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrHolyday -- 24 Ağustos 2017; 12:9:59 >
  • quote:

Arkadaşlar internetten baktım biraz. Anladığım kadarıyla eski telefonumuzu getirip indirim alıyormuşuz.(425 dolara kadar) Eğer böyleyse büyük aptallık bu. iphone 7'yi 425 dolara onlara vermemi istiyorlar herhalde. Bizim ölücüler bu kadar değiller.

Hocam anlamadım 425$ her telefon içinmi yoksa sadece note7 telefon içinmi indirim var.
  • SANAFOR S kullanıcısına yanıt
    http://www.samsung.com/us/galaxy/note8/buy/

Altta yazıyor telefonların en düşük ne olabileceği. Kısaca işe yarar hiçbirşey yok. 425 dolar üst sınır. Hangi telefona ne verecekleri muamma. Ve telefon da pırıl pırıl olmalıymış.
    Türkiye'de böyle bir kampanya düşünmüyorum açıkçası.
  • 1.7 GHz hızında dört adet Cotex A53 işlemci çekirdeğinin yanı sıra 2.5 GHz hızında çalışan dört adet de Exynos M2 çekirdeğini bünyesinde barındıran bu işlemci, düşük güç tüketimi ile üst seviye performans sağlıyor. Gerçekten süper bir telefon. Bu haberde incelemiştim: https://paratic.com/samsung-galaxy-note-8-ozellikleri-fiyati-tasarimi/ Tüm detaylarını vermişler.
  • gungorgun kullanıcısına yanıt
    Düşük pili işlemci ve stabil işletim sistemiyle en verimli kullanan apple. Onun dışında androidlerin tek çaresi nekadar pilin çoksa o kadar iyi.

• Beyler selamlar, note 7 den kalma bir ukte var içimde, gear hediyeli note 8 ön siparişini geçmeli miyim yoksa iPhone 8 i görmeden hareket etmemek mi gerekir? Benimle aynı ikilemde kalan arkadaşlar ne düşünüyor? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Beyler selamlar, note 7 den kalma bir ukte var içimde, gear hediyeli note 8 ön siparişini geçmeli miyim yoksa iPhone 8 i görmeden hareket etmemek mi gerekir? Benimle aynı ikilemde kalan arkadaşlar ne düşünüyor? Teşekkürler.

Iphone 8 muhtemelen 5500-6000 Tl bandında hediyesiz olarak gelecek.

Eğer akıllı saate ihtiyacınız varsa fırsat güzel. Fakat ihtiyacınız yoksa zaten satışa başladıktan hemen sonra 4000 Tl civarlarında fiyatları göreceğiz. Her zaman ön siparişte bu şekil kaymağı alıp fiyatı düşürüyorlar.

Ben s7 edge' i 3300 Tl'ye 800 liralık bose hoparlör hediyesiyle almıştım, güzel fırsattı.
  • Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, samsungun bu fiyat düşme durumları gerçekten can sıkıcı, türk lirasının değeri ve cihazlarında genel anlamda fiyat arttırımı durumu psikolojik sınırları uçurdu, sanırım 5000 liralara alışmak zorundayız, iPhone 7 plusu nakit 3600 e almıştım bugün 4500 civarlarında. Apple saat kullanıyorum beğendim Samsung saatini ama ihtiyacım var desem yalan olur, muhtemelen birine hediye ederim, sanırım mi mixx 2 ve iPhone 8 i görmek lazım. Sonra note 8 in kırılmış fiyatıyla almak daha hayırlı gibi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.