Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bilgisi olan Yok mu? Note 8 deki çeviri özelliğini s8 modellerinde kullanmanın bir yolu yok mu? Ve çok işe yarayan bir özellik mi? Bir de iPhone cihazlarında olan WhatsApp Skype gibi uygulamalarda kısayol olarak cevap verme ekranı var bu özellik androidde var mı? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle.
    Ayrıca sürekli kablosuz HIZLI şarj seçeneğini kullanırsanız pilin ömrü de daha kısa olacaktır.
    Aslında HIZLI şarjın amacı size acil ve anlık ihtiyaç duymanız halinde gereken pil kapasitesini hızlıca arttırmak için kullanılan bir özellik.

Bu konuda Google da küçük bir arama ile işin teknik kısmı ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 13 Ekim 2017; 23:1:49 >
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam o zaman kapatayim hizli sarji.

• note 8 vs iphone 8 hızlı şarj yarışı (at yarışı gibi heyecanlı olmuş:) )

iphone önce önde olsa da ipi note 8 ğöğüslüyor

http://www.log.com.tr/iphone-8-plus-ve-samsung-galaxy-note-8-hizli-sarj-testinde-karsi-karsiya-video/
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Anladim hocam o zaman kapatayim hizli sarji.

hızlı şarj desteği sunan telefonlarda hızlı şarjın bataryaya olumsuz bir etkisi olmadığını yanlış hatırlamıyorsam samsung savunmuştu

öyle olmasa varsayılan olarak hılzı şarj açık gelmezdi diye düşünüyorum veya batarya ömrüne etkisi ihmal edilebilir derecede düşük olmalı ki reklamlarında hızlı şarj özellikle vurgulanıyor, kablosuz hızlı şarjlar ürünler vs

zaman önemli ve telnoloji firmaları daha hızlı şarj olan ve daha uzun süre dayanan teknolojiye çok büyük arge yatırımları yapıyorlar

dolayısı ile rahat ol iron kardeşim çabucak şarj olsun:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 14 Ekim 2017; 0:25:10 >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Samsung Pay de güya bu sene nisan ayında gelecekti.Tahminim 2 seneden önce Bixby Türkçe desteği gelmez
  • xxzero kullanıcısına yanıt
    Note 5 2200-2500 gibi bir şeye sayılmış oluyor.Düşünmeden al
  • boramat kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj teknolojisinin batarya ömrünün kısalmasına neden olduğu bir çok okuduğum kaynakta mevcuttu ki
    toplam şarj döngüsünün düşmesine sebebiyet verdiğini de ifade ediyorlardı. Uzun vadede bataryanın daha çabuk sorun çıkarması anlamına geliyor demektir ki bu
    kendi adıma NOte 5 de hızlı şarj yaptığım zaman ki kullanım sürem ile normal şarj yaptığım zaman arasında bariz fark vardı.
    Tabii ki herkesin seçimine saygı duyarım lakin Samsung ve diğerleri buna yatırım yapsa da sorunsuz bir teknoloji olduğu anlamına maalesef gelmiyor bana göre en azından şimdilik :)

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 14 Ekim 2017; 1:46:23 >
  • Arkadaşlar bugün, Uzun süren windows phone ve kısa süren iphone maceramdan sonra telefonu alarak aranıza katıldım. Samsung shop turkiyenin sitesinde hizli sarj aleti yada dex+klavye kampanyasini gorup birkac samsung mağazasını aradım. Açıkçası almak istediğim dex+klavye kampanyası idi ama benim aradigim mağazaların bu kampanyalardan haberi bile yoktu.

Yenibosna airport mağazasını aradığımda 300 tl samsung hediye çeki + 500 tl giyim hediye çeki (network-divarese) olduğunu öğrenip, aklıma yatınca gittim. 500 tl giyim kuponları verildi, 300tl samsung hediye çekinin daha sonra tarafıma ulaşacağı söylendi. Yaklaşık iki saat sonra arandım ve 300tl kampanyasının bittiği onun yerine hızlı kablosuz şarj aleti hediye edeceklerdi söylendi. Yarın gidip kablosuz hızlı şarj aletimi de alacağım inşallah.

Yeni alacak arkadaşların akıllarında olsun, yenibosna airport samsung mağazasında note 8 alanlara; kablosuz hızlı şarj cihazı + 500 liralık giyim çeki hediyesi var. (500 tl giyim çekinin samsung ile bir alakası yok, mağaza kendi anlaşması ile veriyor bunu)

• Malesef Samsung bu tur aciklamalari S8 leri sattirmak icin yapmisti gelmeyince S8 satin aldirtma hareketleri bunlar :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrHolyday

Arkadaşlar telefonu apple tv ye bağlama yolu var mı?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tuxera.streambels

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boramat kullanıcısına yanıt
    Hocam 7 plus kullaniyordum daha once bataryasi baya baya iyi gidiyordu o yuzden alismisim. Simdi note 8 in daha cabuk bitince dedim acaba hizli sarjdan dolayi falan mi? Daha 2. Sarjim belki biraz daha acilir batarya.

• quote:

Orijinalden alıntı: abseyhan

Arkadaşlar bugün, Uzun süren windows phone ve kısa süren iphone maceramdan sonra telefonu alarak aranıza katıldım. Samsung shop turkiyenin sitesinde hizli sarj aleti yada dex+klavye kampanyasini gorup birkac samsung mağazasını aradım. Açıkçası almak istediğim dex+klavye kampanyası idi ama benim aradigim mağazaların bu kampanyalardan haberi bile yoktu.

Yenibosna airport mağazasını aradığımda 300 tl samsung hediye çeki + 500 tl giyim hediye çeki (network-divarese) olduğunu öğrenip, aklıma yatınca gittim. 500 tl giyim kuponları verildi, 300tl samsung hediye çekinin daha sonra tarafıma ulaşacağı söylendi. Yaklaşık iki saat sonra arandım ve 300tl kampanyasının bittiği onun yerine hızlı kablosuz şarj aleti hediye edeceklerdi söylendi. Yarın gidip kablosuz hızlı şarj aletimi de alacağım inşallah.

Yeni alacak arkadaşların akıllarında olsun, yenibosna airport samsung mağazasında note 8 alanlara; kablosuz hızlı şarj cihazı + 500 liralık giyim çeki hediyesi var. (500 tl giyim çekinin samsung ile bir alakası yok, mağaza kendi anlaşması ile veriyor bunu)

Hiçbir mağaza 500 tl gibi bir rakami kendi cebinden karşılamaz. Muhtemel bu arkadaşlar Samsung fromtier saatleri aldılar.1500 tl lik saati 800 tl lik cek ile bu işi bitiriyor uyanıklar. 1500 tl yede saatleri satıp kar yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 14 Ekim 2017; 8:0:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayadir android kullanmiyordum, hangi tarayiciyi ve klavye uygulamasini onerirsiniz ? Bir de ses kaydi dinlerken yurutme hizini artirip, azaltabilecegim bir uygulama soyler misiniz?

• gunbah kullanıcısına yanıt
    1500 tl ye o saati alacak adam bulunuyorsa bu ülkede ticarete atılmak lazım. Ben 1300 e almıştım ilk çıktığında keşke almasaymışım şimdi kapalı kutu 800 tl satanlar var. Saatten çok memnunum ve samsungda da ama beklersen kazanırsın samsungda ilk alırsan değil. Seneye note8 eminim 3200 e falan alınır olacak s9 çıkınca. Aynı dönemde iphone 8plusı 4000 den aşağı belki ikinci el alamazsın.

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    zamanla daha iyi oluyor, batarya kendine geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Bayadir android kullanmiyordum, hangi tarayiciyi ve klavye uygulamasini onerirsiniz ? Bir de ses kaydi dinlerken yurutme hizini artirip, azaltabilecegim bir uygulama soyler misiniz?

Samsung web çok iyi. SwiftKey klavye öneririm. Poweramp ses için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esperer -- 14 Ekim 2017; 9:10:39 >
  • bixby vs siri

siri i cant... demekten başka bir şey pek yapmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Beyler bilgisi olan Yok mu? Note 8 deki çeviri özelliğini s8 modellerinde kullanmanın bir yolu yok mu? Ve çok işe yarayan bir özellik mi? Bir de iPhone cihazlarında olan WhatsApp Skype gibi uygulamalarda kısayol olarak cevap verme ekranı var bu özellik androidde var mı? Teşekkürler

Var tabi hocam uygulama bildirim ayarlarını kontrol edin...

• esperer kullanıcısına yanıt
    Hocam poweramp de yurutma hizi ayarini bulamadim. Hocam bu arada Ispartadaki esperer kafe sizindi degil mi

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.