Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar cihazla çektiğiniz fotoğraflara bakabileceğim bir flickr, instragram vb yer var mı veya burada paylaşılan alıntılarsanız sevinirim
  • Arkadaslar Tansu bey' e ulasmayi basardim twitter mesajim sonrasi donus yapti ve mail adresini gonderdi.Telefonun kirmizi ekranli halinin resimlerini gonderdim mail ile. Bugun telefonun degisim islemi onaylandi. Telefonun yenisi kargo ile teknik servise gelecek ve oradan alacagim.Su anda beklemedeyim.Telefonunu teknik servise gonderecek arkadaslara onerim mutlaka buyuk illerin teknik servislerine gondermeleri.Basta kirmizi ekran problemini teknisyen farkedemedigi icin cihaz problemsizdir diyerek geri gondermeye calistilar.Ancak mailler ve kiyaslamali resimlerin genel merkez tarafindan incelenmesi sonrasi Tansu bey sayesinde degisimi bugun onayladilar.Bu arada drHOLiday kullanicisina da mail icin cok tesekkur ederim mesajinizi bugun gordum.Ancak pm atamiyorum telefon no tanimli olmadigindan. Umarim herkese duzgun cihazlar gelir.Telefon gercekten mukemmel ve tekrar kullanmak icin sabirsizlaniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam cihaz ilk çıktığında n11, gg, hepsiburada gibi sitelerde dikkat ettim 4999 du. Şimdi ne oldu da bu fiyata çektiler, düşündürücü.!

Bu sitelerden 3 defa cihaz almış biri olarak söyleyeyim 3 ü de yeniden ambalajlanmış cihaz çıktı. 3 ünü de iade ettim. Bir daha bu sitelerden telefon almam.

Size tavsiyem varsa tanıdık telefonculardan kapalı kutu cihaz almanız. En azından kafanız rahat olur. 4100-4300 arasında çok rahat bulursunuz.

Merhaba;

Hocam bende Hepsiburada da indirime girmesini bekliyordum Note 8 in. Yazdıklarınızı okuyunca bilgi almak istedim. Gelen cihazın yeniden paketlenmiş olduğu kolayca anlaşılıyormu yoksa kolay anlaşılamayacak şekilde mi paketlemişlerdi.
  • Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Paket profesyonel hocam. Cihazın üzerindeki iz, toz, jelatinin durumu vs den anlayabilirsiniz. GG den aldığım tam rezaletti darbeliydi.

Hocam benim bir çok tanıdık telefoncu arkadaşım dostum var. Ankara, istanbul gibi yerlere çiziksiz, vuruksuz telefon satıyorlar. Fatura dahi istemiyor bu insanlar. Sadece çizik olmasın diyorlarmış. Bu cihazları paketleyip tekrar satıyorlardır dedi arkadaşlarım. Bir insan aldığı cihazın faturasını neden istemez. Yanı ortam bu kadar kötü.

HB eskiden güvendiğim bir firmaydı. Ama maalesef aldığım bir ürün hakkında kötü yorum yapmama bir türlü izin vermediler. Bu da ne kadar rezil olduklarını gösterir. Kaldı ki bir çok insan yorumları dikkate alıyor. Şimdi bu cihaz ilk çıktığında dediğim gibi üç sitenin satış fiyatlarını da kontrol ettim. 4999 liraydı. Ee ne oldu 20 günde birden 4200 e satabiliyorlar. Kaldı ki yanına çek, puan veriyorlar.

Büyük ihtimal iade olan cihazları satıyorlar bu fiyata. Neden iade edilmiş orası da meçhul.

Maalesef tekrardan jelatinlemek kolay. Yine de siz bilirsiniz. Ben şansım adına bu terbiyesizlere 1 lira mı vermem.

• Apple Fanboy 8 A kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç para?

• Apple Fanboy 8 A kullanıcısına yanıt
    sayende iphonenun ne kadar kaliteli bir marka olduğunu anladım, teşekkür ediyorum

süpersin süper

(böyle yazalım da belki gider:) )
  • dex stationda kenarda köşede dex ile ilgili ayarlar olan kısımda değil, sağ alttaki panlede yukarı doğru bir ok var, ses çıkışını tv seçme imkanı var seçtim dex mükemmel oldu yoksa telefondan gelen ses çok yetersiz idi

dex max uygulaması ile de bir çok program tam ekran oluyor

dexi sevdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Paket profesyonel hocam. Cihazın üzerindeki iz, toz, jelatinin durumu vs den anlayabilirsiniz. GG den aldığım tam rezaletti darbeliydi.

Hocam benim bir çok tanıdık telefoncu arkadaşım dostum var. Ankara, istanbul gibi yerlere çiziksiz, vuruksuz telefon satıyorlar. Fatura dahi istemiyor bu insanlar. Sadece çizik olmasın diyorlarmış. Bu cihazları paketleyip tekrar satıyorlardır dedi arkadaşlarım. Bir insan aldığı cihazın faturasını neden istemez. Yanı ortam bu kadar kötü.

HB eskiden güvendiğim bir firmaydı. Ama maalesef aldığım bir ürün hakkında kötü yorum yapmama bir türlü izin vermediler. Bu da ne kadar rezil olduklarını gösterir. Kaldı ki bir çok insan yorumları dikkate alıyor. Şimdi bu cihaz ilk çıktığında dediğim gibi üç sitenin satış fiyatlarını da kontrol ettim. 4999 liraydı. Ee ne oldu 20 günde birden 4200 e satabiliyorlar. Kaldı ki yanına çek, puan veriyorlar.

Büyük ihtimal iade olan cihazları satıyorlar bu fiyata. Neden iade edilmiş orası da meçhul.

Maalesef tekrardan jelatinlemek kolay. Yine de siz bilirsiniz. Ben şansım adına bu terbiyesizlere 1 lira mı vermem.

Hocam öncelikle vakit ayırdığınız ve cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim.

Gerçekten ticaret ahlakı neredeyse kalmadı ülkemizde, kim kimi kandırabilirim, üç kağıt dönderebilirim bunun derdinde. Allah ıslah etsin bunları.

Hepsiburada ile ilgili şikayetvar.com a baktım size mesaj yazdıktan sonra. Özellikle son zamanlarda dahada artış var sorun yaşanmada.

Emaar Samsung un yaptığı S3 frontier saat hediyesini kaçırdım daha doğrusu fiyat düşer beklentisiyle ama pek doğru karar değilmiş şimdi anlıyorum :(

Artık biraz daha fazla verip Emaar Samsung dan alacağım Note 8 i fakat iyi bir kampanya denk gelir inşallah çünkü bu ay sadece sanırım 250 tl lik bir çek yada sigorta olayı var :(

S3 Frontier hediyesi iel almadığıma çok pişmanım

Çok teşekkür ederim hocam tekrar yanıtınız için

• arkadaşlar merhaba
    emaar samsungdan mesajım geldi ve akşam 19.00 gibi s3 saatimide aldım kurulumun ardından hemen saatin ön camınıda kaplama yaptırdım,ayrıca note 8 imide ön tarafını 10 tl ye yenilettim bir arkadaşım denerken kalemi sert bastırınca iz çıkmıştı,saat de çok şıkbu arada note 8 le güzel ikili oldular ikiside kaplamadan sonra zarftaydı ve eve gelince 1 saat bekleme olayıda tamamlanınca şarza taktım artık sabah kurcalamaya başlarım saati
    arkadaşlar samsung almayı düşünürseniz emaar dan alın teknik servis işim olmadı ama çözüm çok hızlı bir şekilde oluyormuş ben şahsen oradaki samimi ve güleryüzlü davranışı ilçe samsung servislerinde görmedim maalesef ve hiç bir zaman bana telefonum tamirdeyken yedek telefon verilmedi,note 4 değişim sürecindeki uzun bekleme durumu hem de telefonsuz çok kötüydü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener16 -- 13 Ekim 2017; 0:15:24 >

• Kılıf önerisi verebilir misiniz? İnce, kapaksız bir kılıf düşünüyorum.

• https://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-8-Kilif-Spigen-Crystal-Hybrid-Orchid-Gray,PR-3026.html

telefonum orkid gri ben bu kılıfı kullanıyorum ve kaplamayı kesinlikle kaldırmıyor kenarlardan,standı da var bein connecten fenerin maçlarını seyrediyorum her ne kadar play store da da yazdım bein connect uygulama yorum kısmına,vodafone tv bile 18.5 a 9 tam ekran olurken süper lig maçları 16.9 seyretmek çok kötü bence yakında 18,5.9 formatı güncellemesi gelir gelmesinede 22 ekime yetişse fena olmaz gs-fb maçını tam ekran seyretmek güzel olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener16 -- 13 Ekim 2017; 0:34:3 >

• Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var. Bu dual messenger içinde whatsapp ta var fakat telefon tek hatlı. başka bir telefonda takılı hattan onay kodu alarak hat telefonda takkılı olmasa bile o numaranın whastapp ını bu şekilde kullanabiliyormuyuz bu dual messenger da ?
  • Note 3'e veda etmek biraz üzse de Note 8 gerçekten harika olmuş.

Note 7 felaketinden sonra gerçekten çok özenmişler. Şimdilik herhangi bir sıkıntı yaşamadım, umarım ilerleyen zamanlarda da yaşamam.

Note 8 alan herkese hayırlı olsun.
  • Arkadaşlar, Note 5 'in üzerine 2000 tl verip sıfır Note 8 alma imkanım var,sizce alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Saylam06

Beyler Duba'den Note 8 aldırıyorum. Dikkat etmem gereken bir şey var mıdır?

Bazı dükkanlar telefonu Dubai'den birinin üstüne kaydettirmen lazım gibi bir şey söylemiş. Dubai'de görüntülü görüşme yasaktı sanırım. Onunla ilgili bir şey olabilir mi? Bilgisi olan var mı?

Hocam muhtemelen aldiginiz telefonun ust kisminda kasa acikligi olacaktir. Tavsiyem gold rengi alin. Bir trk o renktr gormedim kasa acikligi. Saygilar

• Selam, işlerimin yoğunluğu sebebiyle uzun süredir foruma giremedim.

Telefonun herşeyinden memnunum.
    Pil durumu ekran süresi olarak ortalama 5-6 saat arasında değişiyor.Tüm fonskiyonlar açık bluetooth wifi data, konum vs.
    Kendi kendine kapanma vs hiç birşey ile karşılaşmadım. Şimdilik mutlu mesut yaşıyoruz. :)
  • velocan85 kullanıcısına yanıt
    E-delet üzerinden çalıntı bildirimi yapabilirsin, imei numarası ve en son ne zaman nerede kullandığınızı soracaktır. Bilgiler kontrol edilip imei kullanıma kapatılacaktır. İstersen telefon ile de yapılabiliyor,03122949494. Çalan kişi yeni imei attırıp telefonu kullanabilir.
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    Bana da kılıfsız kullanın dediler. İlk 15 gün ücretsiz değişim daha sonra çıkan filmi geri getirmek şartı ile 15 liraya yeniden kaplıyorlar. Arka taraf çok iyi oldu bana sorarsanız yanlar gereksiz ekran için kılıf kullanırsanız kalkar dediler alcantara kılıf taktım sadece sağ ve sol alt köşelerden kalktı ve siyah çerçeveye kadar ekrana ulaşmadı bir de spigen neo flex kullandım o da ekranın edge kısımlarını kaldırdı. Sliven ince kılıfları deneyebilirsiniz karar sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercos

E-delet üzerinden çalıntı bildirimi yapabilirsin, imei numarası ve en son ne zaman nerede kullandığınızı soracaktır. Bilgiler kontrol edilip imei kullanıma kapatılacaktır. İstersen telefon ile de yapılabiliyor,03122949494. Çalan kişi yeni imei attırıp telefonu kullanabilir.

Cok tesekkurler donusun icin, hemen deneyecegim yontemi.

• saskia182 kullanıcısına yanıt
    Kullanabilirsiniz..
    O gelen smsi manuel olarak mevcut telefonunuza göndermeniz yeterli olur :)
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.