Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tablet moduna aldığım Opera tarayıcıdan çok memnunum. Hem de eştlemesi sayesinde bilgisayarımdaki tablere de rahatlıkla ulaşıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Hocam poweramp de yurutma hizi ayarini bulamadim. Hocam bu arada Ispartadaki esperer kafe sizindi degil mi

Aynen hocam 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakalım 4999 dan nereye düşecek fiyatı
  • bu gün cihaz geldi benimde aldığım sitede 2 yıl samsung garantili yazıyor fakat kutunun üzerinde mobitel yazıyor samsung servisleri bakıyormu bunun garantisine
  • Ses kaydi dinlemek icin yuruyme hizi ayari olan bir muzik player tavsiye edebilir misiniz?

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Diğer sorum hakkında bilginiz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerli34

bu gün cihaz geldi benimde aldığım sitede 2 yıl samsung garantili yazıyor fakat kutunun üzerinde mobitel yazıyor samsung servisleri bakıyormu bunun garantisine

Mobiltel de distribitör telekomun sattığı cihazlar mobiltel diye biliyorum. İçinde garanti kağıdında samsung Electronic kağıdı varsa ki vardır.içim rahat olsun yani.

• Arkadaşlar selam,

İlgilenen varsa elimde sıfır Samsung Dex ve Folding Keyboard Q Türkçe (samsungun katlanan klavyesi Bluetooth) var uygun fiyata vereceğim her ikisi de
    türkiyeden alınma ve garantilidir.
    ilgilenen olursa mesaj atabilir.
    ikisi için fiyat 400 TL

Saygılar.

Not: konu başlığı burası diye buraya yazdım kızmayın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanustr -- 14 Ekim 2017; 12:31:43 >
  • Merhaba arkadaşlar. Elimde pasaport kayıtsız sıfır kutusunda Note 8 var. Satmak istiyorum fiyat olarak ne yazayım? Ederi nedir? Yardım edebilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ben portre cekim olayini çözemedim;

*arkayı bulanıklastirmak icin illa canli odak olarak mi cekmek gerekiyor fotoyu? Normal cekim yaptigim bir fotoda arkayi bulaniklastirip cektigim nesneyi ön plana cıkartamam mı?

*canli odak ile cektigimde arkayi nasil bulaniklastircam?

• quote:

Orijinalden alıntı: boramat

bixby vs siri

siri i cant... demekten başka bir şey pek yapmıyor

Arkadaşlar bu bixby e turkce dil desteği gelince inanılmaz kullanışlı ve yardımcı bir asistan olacak bu video da bunun bir kanıtı iphone gibi sadece aohbet etmeye yaramayan esasen ihtiyacın olan şeyleri yapan bir asistan bixby ben ingilizce haliyle baya kullanıyorum türkçe olunca tadından yenmez

• Şahsî rekorum geldi sanırım... Genelde konum kullanmam. Isten eve gelince wifi acik, aod hep acik kullaniyorum.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Canlı Odak=Portre Modu

Etkili bokeh efekti için iki kamera birden kullanılıyor. Ana kamera ile de aynısını yapabilirsiniz ama diğeri kadar olmaz. Mesafe ve yakınlık gibi unsurları kullanmanız gerekli onun için ki onu da her telefon kamerasında yapabilirsiniz zaten. Bulanıklığın derecesini ise sadece Canlı Odak ile çekildiğinde değiştirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Ya ben portre cekim olayini çözemedim;

*arkayı bulanıklastirmak icin illa canli odak olarak mi cekmek gerekiyor fotoyu? Normal cekim yaptigim bir fotoda arkayi bulaniklastirip cektigim nesneyi ön plana cıkartamam mı?

*canli odak ile cektigimde arkayi nasil bulaniklastircam?

Canlı odakta çektiğin karede seçenekler çıkıyor, yakın odak uzak oda ve arka planı bulanıklaştır şeklinde... Bu ayarlardan yapabilirsin. Canlı odak haricinde arka planı bulanıklaştıramazsın... Bunun teknik detayı uzun ama arka plan 2 kamera ile 2 fotoğraf çekilmesi ile bu şekilde olabiliyor...
  • Aynı kişi Bixby ile Google Asistanı da incelemiş ve ikisi bir arada kullanıldığında mükemmel bir iş çıkıyor demiş.

Bixby cihaz içi komutlarda, Google asistan ise günlük hayat için dış kullanımlarda iyi iş çıkarıyor ki Bixby nin Türkçe desteği umarım SVoice gibi bekletmez ki SVoice zaten yıllardır gelmedi ve artık yerini Bixby ye bırakıyor olduğu içinde gelmeyecek.

Saygılarımla...

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Hocam kendiniz kullanıyorsanız bana anlatır mısınız? Ben beceremedim galiba.

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Hocam vlc player 10 numara. Tek sıkıntısı hızlı ileri sarma komutu yok. Daha iyisi yok galiba ama.

• boramat kullanıcısına yanıt
    Daha yeni araştırma yaptım bu konuda.

Hızlı şarj bataryayı yüksek strese maruz bıraktığı için ilerleyen zamanda ömrü daha hızlı kısalır diyorlar. Tabi bu çok ciddi değer değil ama durum böyle.

Onun dışında pili yüzde yüz şarj etmek yine pil üzerindeki stresi arttıracağı için ve bazı kimyasal reaksiyonlara sebep olduğu için zararlı diye okudum. Yüzde 30-80 arasında tutun şarjı diyorlar. Gün içinde sürekli imkan oldukça şarj edin diyorlar. Direk yüzde 10dan 100e şarj etmek yerine 30dan 70e 40dan 90a gibi imkan oldukça şarj etmek daha faydalıymış.

Siz de internetten araştırabilirsiniz.

• DrHolyday D kullanıcısına yanıt
    Hocam Bsplayer indirdim, birkac da ufak ayarla baya istedigim gibi oldu. Tesekkur ettim tavsiyen icin.

• Kapaksiz kilif alanlar ne aldi, bir kac tavsiye verseniz.

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.