Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Türkiye garantili, açılmamış kutu sıfır...
    1049 TL...
    Tekliflere açığım...
    Sıfır telefonlar ile takas olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonart16

Arkadaşlar note 8 almak istiyorum, n11'de bazı %100 olumlu geri dönüş almış satıcılar 4.300tl gibi rakamlara satıyor.

Sizce bu kişiler güvenilir mi?
    Siz olsanız alırmısınız?
    Nasıl böyle ucuza verebiliyorlar 5000tl lik telefonu?

Kafamda deli sorular

Telefon 5000 TL'lik değil ki, Samsung Türkiye 5000 TL'lik. Normalde cihazın fiyatı kat kat düşük. Kâr elde edebilmek için böyle yapıyorlar. Gerçek fiyatı bana göre 3999 idir. Gerçekte daha da az olabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 13 Ekim 2017; 12:8:35 >
  • Biraz basit oldu ama ilk spen deneyimim (:

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Kardeş 4999 tl lik ilk telefonlar ön sipariş telefonlarıydı ve onlar 500 tl samsung hediye çekiyle Satıldılar.şuan telefonların fiyatı 4200 civarı ve bu telefonlara çek ve hediye verilmiyor .şuan ki telefonlar tekrar ambalanjlanmis telefonlar değil yani eğer varsa öyle birşey o satıcı firmadan kaynaklanıyor.

• İnanılmaz gereksiz tartışmalar var.

Telefonla ilgili merakı olan ya da sorun yaşayan insanlara cevap vermek çok zor oluyor bu yüzden.

Gözüme takılan birkaç şeye cevap vereyim.

Şarj konusu tamamen kullanıcıyla alakalıdır. Devre dışı bırakmadığınız gereksiz uygulamalar bile şarj konusunda sorun yaşatır. Şarj 1-2 saate bitiyor diyenleri gördüm ve telefonla ne yaptıklarını gerçekten çok merak ediyorum. Hangi telefondan geçerseniz geçin şarj konusunda büyük bir sorun yaşamazsınız.

Instagram'da karakterlerin sığmama sıkıntısı tamamen uygulamayla alakalı. Bunu ayarlamak için telefonu boşuna kurcalamayın. Instagram'a mesaj atmanız yeterli. Güncelleme vermesini bekleyeceğiz. :)

Çok büyük bilgilere sahip değilim ama elimden geldiğince bildiğim konularda cevap vermeye çalışırım.
  • Adam yemiyo icmiyo oturmus bilgisayarin basina apple fanboy 1 2 3 4 5... nickleriyle burda herkese satasiyo.. ne aciz ne bos kafa insanlar var yarabbim

• vr gözlük deneyimini, mobilde en iyi sunan telefon note8 , gerçekten çok iyi.
  • Arkadaşlar telefonu apple tv ye bağlama yolu var mı?

• Apple Fanboy 10 A kullanıcısına yanıt
    Evde 1 iphone 1 macbook var zaten.

Siz de keşke internete bir beyin alarak bağlansanız.

Zekâ özürü olmayan bir arkadaştan cevap bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrHolyday

Arkadaşlar telefonu apple tv ye bağlama yolu var mı?

Bunun için lisans gerekiyor, htc almıştı bir ara, başka da görmedik.
  • Bixby 2.0 geliyor. Ilk icraati mevcut yonetici kovmalari.

18 Ekim'de Samsung Developer Conference 2017 de tanitilacak.

Bircok farkli kaynaklardan bugune kadar Bixby Turkce dil destegi yil sonuna dogru denilmisti sonra da onumuzdek senenin baslari diye habire oteliyorlardi.

Bakalim Turkce dahil bircok dil destegi ne zaman gelecek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Bixby 2.0 geliyor. Ilk icraati mevcut yonetici kovmalari.

Bircok farkli kaynaklardan bugune kadar Bixby Turkce dil destegi yil sonuna dogru denilmisti sonra da onumuzdek senenin baslari diye habire oteliyorlardi.

Gelse iyi olur, siri'den daha çok şey yapabiliyor ama biz kullanamıyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Bixby 2.0 geliyor. Ilk icraati mevcut yonetici kovmalari.

Valla bixby harika. Yaptiklarinin yaninda guzel dil pratigide oluyor. Kimse Bixby icin sacmalik diyemez aksine bence gelecegin teknolijisi. Özellikle kisa yol olarak sirali talimatlari olustirdugunuz zaman harika seyler yapiyor. Ama ingilizce de bixby komut sistemini dilbilgisi yonunden oturtmak kolay. Turkce de bu nasil fam randimanli calisacak merak ediyorum

• https://www.amazon.com/gp/product/B074WNJSYB/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Ekran koruyucu arayanlara. Ben sipariş verdiğimde 14 dolardı baya indirime girmiş. Kargo dahil 34 tl'ye geliyor. Kargo ücreti 20 tl Yine de uygun.
  • Kablolu veya kablosuz hizli sarj acik mi kapali mi kullaniyorsunuz? Kullanim suresinde fark ediyor mu hizli kablosuz sarj veya kablolu sarj?

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Kablosuz hızlı şarj ile kablosuz şarj arasında alınan ekran süresinde bariz fark oluyor.
    Kablolu şarj ile denemedim hiç ama aslında kablolu normal şarj ile kablosuz normal şarj arasında da fark olma ihtimali mevcut kablolu normal şarj lehine.

Saygılarımla...
  • ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    program tavsiyesi için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yekzan

program tavsiyesi için teşekkürler.

Rica ederim :)

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Hocam yani kablosuz sarj ederken hizli sarji kapatsam daha uzun ekran suresi alir miyim?

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.