Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Cihazın rootlu olup olmadığını nasıl anlıyorduk?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 N kullanıcısına yanıt

Sitenizde Samsung Türkiye adı altında satış yapan satıcı resmi, gerçek Samsung Türkiye'mi yoksa başka bir dolandırıcı mı?

Şayet resmi, gerçek Samsung Türkiye ise onlara iletin, note 10 plus'larında ses çalarken arka kapak titreme ve usb girişinde deformasyon kusuru bulunmasına rağmen, telefonu bilinçli olarak kullanıcıya itelediklerinin farkındayız. Ya satış yapmalarına engel olun ya da milleti enayi yerine koyup defolu ürünleri kusursuz gibi satmaktan vazgeçsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinpusat -- 21 Kasım 2020; 14:6:0 >
  • iltrks kullanıcısına yanıt
    Biz bu telefonları kimden aldık şimdi 🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ksk_355 K kullanıcısına yanıt

google play root checker uygulamasını indirin.

• timucinpusat kullanıcısına yanıt
    Bu aynı zamanda powrbank olarakta mi kullanılabiliyor?

• iltrks kullanıcısına yanıt

Benzer sorunu iki adet şu ürüden aldığımda yaşamıştım:

https://www.n11.com/telefon-ve-aksesuarlari/cep-telefonu-aksesuarlari/tasinabilir-sarj-cihazi

samsung türkiye'yi aradığımda kendilerinin ilgilenmediğini, yaşadığımız sorunu soru cevap kısmından satıcıya iletmemiz gerektiğini söylemişlerdi. Satıcı ise otomatik cevaplar verip geçiştiriyordu. N11 de sapğolsun satıcıya birden fazla mesaj göndermemi engelleyerek iyi bir işbirliği sergiliyordu. Cevaplanmamış sorularınız var, satıcıya daha da mesaj gönderemezsiniz diye.

• Bu zaten powerbank. Başka bir kullanım amacı yok. Birinin kafasını dağıtma gibi bir niyetiniz yoksa.

• n11 N kullanıcısına yanıt

gönderdim

• quote:

Orijinalden alıntı: oceandark

Efsane cuma da muhakkak fiyatlar düşecek. Sıkı takip etmek lazım 👍

Bilginiz varmı acaba a70 kullanıyorum bataryası çok iyi götürüyor ..bu sayfada okuduğum kadarıyla şarrj ile ilgili problemler varmış ..bir günü rahat çokartırmı acaba .

• şikayetvardan arayan samsung tr yetkilisi resmi mağazalarının samsung shop olduğunu,samsung tr mağazasıyla alakalarının olmadığını ve sprumlunun n11 olduğunu söylüyor

• antrepocu A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bende alacağım sanırım, görüşme için. Müzik için en güzeli kablolu kulaklık bence hocam kalite kaybı olmadan dinlemek için :)

Susmak en iyi cevaptır felsefesini izlemişler. Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] 

• thelordof kullanıcısına yanıt
    😀

samsung türkiye yetkilisi resmi satış kanallarının samsung shop olduğunu söylüyor.ama n11 üzerindeki mağazada mavi tıklı resmi mağaza ibaresi var,kime güveneceğimizi şaşırdık hakikaten

• Arkadaşlar alış veriş yaptığınız firmaların tam ünvanlarını kontrol edin lütfen.
    Sonra pişman olursunuz.
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: efe ibo

Arkadaşlar alış veriş yaptığınız firmaların tam ünvanlarını kontrol edin lütfen.
    Sonra pişman olursunuz.

Kardeşim bu resmi Samsung satıcısı degilmi yoksa babada drk uzerınden fatura kesildi. Aynı bu firma

Kayıtlı diyor ama server kayıtlı olduğunu sanmıyorum hocam imei atılmıştır, Server kayıtlı bile olsa bir arkadaşın başına gelmişti bir kaç sayfa önce yazmıştı imei klonlandi mesajı gelmiş. Ben pek sicak bakamadim açıkçası :)

• asd55samsu A kullanıcısına yanıt

google a drk aksesuar yazınca samsung shop mağazalarından biri olduğu görülüyor.bana ulaşan samsung temsilcisi de resmi satıcı samsung shoplar demişti.samsung tr nin bizle alakası yok demişti.baya baya samsung shop bayisi drk aksesuar.

• turker03 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam benim cihazda da öyle, S10+ ta da öyleydi :)

• turker03 kullanıcısına yanıt

you should set the balance all the way to the right at hearing enhacement. so vibration will dissappear.işitme geliştirme konusunda dengeyi sağa doğru aktarmalısınız.O zaman titreşim kalkacak deniyor.

• 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.