Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
Giriş
    satıcıyı aradım ama haftasonuna denk geldi. samsunga yazalım bakalım ne diyecekler.
  • mtax kullanıcısına yanıt
    Öğrendiklerinizi burdada paylaşırsanız memnun oluruz...
  • tayaydin kullanıcısına yanıt
    samsung canlı destek hattı cevap veremedi. sanırım en iyi deneme yapmak olacak.
  • note 10+ modelinin güncellemelerinin kesilmesi cihaza büyük haksızlık oldu. bu cihazdan sonra çıkan modellerin hiçbirinin estetik ve kibarlık konusunda halen note 10 plus'a yaklaştığını düşünmüyorum. zamanının en iyisi olmasını geçtim, şu anda bile donanım olarak oldukça güncel bir cihaz. yazık oldu...
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Malesef haklısınız, Apple'ı yücelten yegane nedenlerden birisi de eski cihazlarına dahi yıllarca yazılım desteği ( 5 ila 7 yıl) verilmesi. Samsung bu konuda bence oldukça gaddar ve bencil. Değişen bir şey de yok. Bu şekilde kullanmaya devam, gittiği yere kadar.
  • foxryum kullanıcısına yanıt
    s24 ultra'ya geçme niyetim vardı. ana konuda bahsedilen sorunlardan sonra vazgeçtim. s25 ultra çıkana kadar note 10 plus modeliyle devam. cihazdan zaten çok memnunum. sadece güvenlik güncellemesi almaması canımı sıkıyor.
  • chengineer kullanıcısına yanıt

24 ultrada ne gibi şikayetler varmış. Hic takip etmedim :)

• Arkadaşlar selamlar
    Geçtiğimiz günlerde ikinci el bir Note 10 plus aldım
    Fakat kalemin bluetooth özelliği çalışmıyordu
    Kalem için Antalya Samsung yetkili servise sordum beyaz ve Silver renk 1100 TL iken kırmızı renk kalem 900 TL dediler kalemi arayan varsa fiyat için bilgi vereyim dedim
  • Merhaba arkadaşlar şuan yurtdışı olmayan temiz bir note10 ve note10+ a ne kadar verilir? Almak için bakıyorumda. Hangisini alacağıma karar veremedim henüz. 10+ biraz büyük olduğu için ona pek sıcak bakmıyorum ama belli de olmaz.
  • musto44 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Note 10 boyut olarak her ne kadar ideal olsa da pil olarak epey üzebilir

Türkiye kayıtlı Note 10 Plus'ın ise ikinci el fiyatı çok uçuk ve karışık durumda

12000 isteyen var 15.000 isteyen var
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi pil olayıda düşündürüyor biraz. 15.000 civarlarıda biraz fazla gibi. Bu paraya note olmayan daha güncel telefonlar alınabiliyor.
  • musto44 M kullanıcısına yanıt
    15.000 fazla hocam

O fiyata çok çok rahat Server kayıtlı Snapdragon işlemcili Note 20 Ultra bulunur alınır

Ben Türkiye cihazı buldum aldım 7.000 civarına fakat Sol altta hafif bir çatlağı var

Ayrıca aldıktan sonra fark ettim kalemin temassız özelliği çalışmıyor çok büyük dert değil ama

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

• Selamlar

Ikinci el aldığım Note 10 Plus'ı 4 gündür kullanıyordum

Aslında bu konularda epey titiz ve dikkatliyimdir fakat hiç fark etmedim

Bugün telefon elimde telefonu kurcalarken fark ettim ki Alt köşeden tırnağım giriyor kapakla kasa arasına şöyle yukarıya doğru yandan tırnağa bir kaydırdım komple kapak elime çıktı geldi☺️

Muhtemelen yılların verdiği ısı ile yapışkanlar kendini bırakmış

Allah'tan Bu şekilde bir su sıvı temasına maruz kalmadı cihaz Yoksa kesin alırdı suyu

B7000 var da elimde ufak tefek bu tür işleri yapıyorum neyse oturdum masaya tekrar yapıştırıcı yapıp kapatayım diye bir baktım ki yapışkan bitmiş idareten köşelere dokundurup kapattım sipariş verdim artık

Dikkatli olun

Normalde Samsung'un özel sıvı bandı var Fakat benim onu temin etme imkansıza yakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receep 32 -- 17 Nisan 2024; 22:46:40 >
  • Şuan note 7 fe kullanıyorum. Telefonu değiştirmek istiyorum.note 10 ile 10+ arasında kalmıştım. 10+ karar verdim. Ama temizleri 13.000 den başlıyor. Note 9 a baktım temizleri 6000 civarı. 10+ için bu kadar fiyat farkı vermeye değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musto44 -- 18 Nisan 2024; 20:0:0 >
  • 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.