Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.346
Cevap
197
Favori
636.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 844
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 24
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 197
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • timucinpusat (348 mesaj) enis ekici (303 mesaj) Türbülans Havayolları A.Ş (239 mesaj) efe ibo (238 mesaj) kartel1 (220 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3647 mesaj) Mobil (3956 mesaj) Mini (198 mesaj) Uygulama (2545 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
Giriş
    2437 Mesaj
    Arkadaşalr bir telefon aldınız hep problem valla siz telefon felan almayın bu drk aksesuar resmi samsung online mağazası içiniz rahat olsun 4 senedir alışveriş yapıyorum değişim yapan arkadaşlarda buradan yaptı benim gibi.iyiki bir telefon aldınız her gün yok şurası şöyle burası böyle iade edin sizde bizde rahat edelim.bıktık aynı şeyleri okumaktan yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    14 Mesaj
    Drk samsung Shop ticari ismi arkadaslar diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyit4224 -- 21 Kasım 2020; 15:2:17 >
    |
    |
  • Teğmen
    237 Mesaj
    Drk aksesuar kuruluş 2016 yılı. Yetkili
    Bayilerden biri olabilir. Ama Samsung Türkiye nin kendi şirketi değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj

resmi mağaza olması istedikleri gibi davranabilecekleri anlamına mı geliyor,anlamadım. 6500+kuponla aldık, iade durumunda o 500 liralık kupon gidecek ve kusurlu cihazda değişim yapmayı reddediyor adamlar.burada 4-5 kişi var aynı durumda olan.mağazayla bir bağınız varsa söyleyin ona göre yazalım.

|
    |
    turkay23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2437 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iltrks

resmi mağaza olması istedikleri gibi davranabilecekleri anlamına mı geliyor,anlamadım. 6500+kuponla aldık, iade durumunda o 500 liralık kupon gidecek ve kusurlu cihazda değişim yapmayı reddediyor adamlar.burada 4-5 kişi var aynı durumda olan.mağazayla bir bağınız varsa söyleyin ona göre yazalım.

Hocam bende 1 ayönce aldım note 8 den değişim ile beyaz renk şarj giriş yerinde sizdeki gibi bir problem yok. Binlerce satıldı bu cihaz birkaçında olabilir ama samsung değişim gibi konularda servise gitmeniz gerekiyor malesef. Ben 8400 iken alıp telefonu 4250 den saydırdım. Ama devamlı aynı konular konuşulması can sıkıcı oluyor. Mağaza samsung Türkiyenin şirketi adı sadece drk olarak açılmış

• Yüzbaşı
    270 Mesaj

anladım hocam,fakat şikayet var üzerinden ulaşan samsung tr yetkilisi mağazanın kendileriyle alakası olmadığını ve yorumu silmemi söylüyor.diğer renklerde problem yok anladığım kadarıyla .siyah renklerde bir defo olduğunu kabullenip ona göre çözüm önermeleri gerekiyor,beni geren patavatsızlıkları,ellerinde siyah stok varken değişim yerine iadeye yönlendirmeye çalışmaları.

|
    |
  • Binbaşı
    1353 Mesaj

Ayrıca beyaz rengi bi kaç yüz lira yükseğe sayıyorlar platformlarda genelde. Bu durumla ilgisi var mı diye düşündürmüyor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinpusat -- 21 Kasım 2020; 15:28:11 >
    |
    |
    iltrks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2437 Mesaj

Hocam siyah cihaz kaplama olduğu için oluyor sanırım Burada bazı arkadaşlar söylemişti siyahlarda zamanla atma olabilir diye Ben de bu yüzden beyaz renk aldım kenarları gri olduğu için böyle bir sorun da olmadı diye düşünüyorum

|
    |
    iltrks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    435 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Ben de düşünüyorum yeni bi cihaz..

Peki bu geri ödeme nasıl oluyor?

Alıntıları Göster

Sitede açıklama kısmında yazan bu.

Tüketiciler, kampanyalı ürün listesindeki ürünler için geri ödeme fırsatı yakalayabilmek için yukarıda belirtilen adresten ilgili kampanya döneminde, kampanyaya dahil olan ve stoğu bulunan seçili ürünlerden alışveriş yapmalı ve 20 Kasım – 10 Aralık 2020 tarihleri arasında Telefon ve Tablet ürünleri için Kampanya Zamanı adlı mobil uygulamayı Google Play Store üzerinden cihazlarına indirerek Geri Ödeme Başvurusu yapmalıdır. TV ve Ses Sistemleri, Beyaz Eşya, Giyilebilir Ürünler ve Depolama Ürünleri için shop.samsung.com/tr/kasim-modu-geri-odeme-kampanyasi-basvuru-2020 adresi üzerinden istenen bilgi ve belgeleri tamamlayarak usulüne uygun şekilde Geri Ödeme Başvurusu yapılmalıdır. Geri ödeme başvuruları, başvuru süresi bitiminde topluca incelenecek ve 31 Aralık 2020 tarihine kadar tüketicinin alışveriş sırasında kullandığı kredi kartına geri ödeme olarak gönderilecektir. Bankadan kaynaklanabilecek gecikme veya kesintilerden Samsung sorumlu değildir.

|
    |

• Teğmen
    235 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Eng.Root

Bu aynı zamanda powrbank olarakta mi kullanılabiliyor?

O programı duydum da knox sayacına bakarak da görebiliyorduk sanki.

|
    |
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj

beyaz ve diğer gri diye geçen renk hoşuma gitmediğiiçin siyaha yöneldim,bilseydim diğer renklere yönelip siyah bir kılıf takardım açıkçası,neyse bugün de ses çıkmadı,sanırsam p.tesi belli olur akıbetimiz.

|
    |
    timucinpusat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj

olabilir hocam,çok dikkat etmedim malzemeye,kutuyu açıp şarj yerini görünce geri kapatıp gönderdim geri.kronik herhalde..

|
    |
  • Binbaşı
    1353 Mesaj

Sizinki beyaz ve usb girişinde soyulma, deformasyon yoktu aldığınızda öyle mi? Beyaz alayım o halde.

|
    |
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj

telefonlardada bir sorun çıkıacakya 

|
    |
  • Binbaşı
    1353 Mesaj
    Alt ve üst çerçevede jelatin var mıydı diye soranlar, her ikisi için şu videonun 8:15 ile 8:30 dk aralığına bakabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=42YcRjFqEPo&feature=youtu.be

• Çavuş
    86 Mesaj

Eski telefonum mi note 10 lite idi ondan internetteki videoyu TV ye yansıtılan takılmalar oluyordu maşallah bunda 4k bile yansıtıyor takılma yok ram yada işlemci farki

|
    |
  • Teğmen
    200 Mesaj

Bende yeni yeni kullanıyorum. Biraz ayarlama yaparak pil süresi rahatlıkla günü çıkarır. Özellikle adaptif güç tasarrufu seçilirse bayağı iyi kullanıyor pili.
    Greenify diye bir uygulama yükledim. Onu iyi ayarladım. Böylece açık olmaması gereken tüm uygulamaları durduruyorum. Bu da pil süresine iyi etki ediyor

|
    |
    murat8361 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    949 Mesaj

İlk önce bir arayıp sorayım bakalım kusur mu değil mi? Çünkü daha önceki telefonum olan note 5 de böyle bir şey yoktu. Arayıp sorup size sonucu bildiririm arkadaşlar.

|
    |
    timucinpusat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    200 Mesaj

Kalite kaybı olmasın diyorsanız kulaklıkta, biraz paraya kıymanız gerekir. Kablosuz çok iyi kulaklıklar var. Kulak üstü büyük olanları da var kulak içi olanlar da. Kablonun pabucu dama atılalı çok oldu 👍

|
    |
    guitarra.35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    949 Mesaj

Hocam bu ayar hangi kısımda bilgin var mı? Ben ayarlar kısmını bayağı karıştırdım ama bulamadım.

|
    |
    Muhabbetkar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
backlink paketleri
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.