Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

6 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü5 Mobil2 Android
4.930
Cevap
116
Favori
333.582
Tıklama
Popüler Konular listesinde 38. Sırada  bugün en iyi #23
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11507 Mesaj

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Bu fiyatı belirleyenlere ne kadar küfür ediyorsam bu fiyata ön sipariş verenlere iki katını ediyorum. Almayın, aldırmayın. Elbet düşürecekler o zaman.

BiggestNiko B kullanıcısına yanıt
    @BiggestNiko demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Yeminle 3. sınıf ülke bile değiliz.

Avrupa bizi kıskanıyor diyenlerin kafasını taşlara sürterim.

4.5 milyar yıl yaşamın olduğu düşünülen bu gezegende bu parti dönemine ve bu ülkeye denk geldiğimiz için ne kadar şanslı hissetsek az.

Lanet olsun.

Millet yurt dışında asgari ücretinin 4 te biriyle en pahalı cihazı alabiliyor.
    Burdaki asgari ücretli 6 ay çalışıp ac kalarak ancak alabiliyor.
    Avrupa bizi kıskanıyormuş
    Ulan biz ne günah işledik de böyle boktan bir döneme denk geldik.
    Şu saçma salan ekonomik kriz 4.5 senedir sürüyor ama gıkını çıkarmıyor kimse.
    Ecevit döneminde 1 kere kriz yaşandı adama neler yaptılar.
    Hakikaten lanet olsun.
    Türkiye ekonomisi hicbir zaman bu kadar bktan olmamıştı .
    Alım gücü yerlerde.

Böyle harika bir telefonu alamamamıza sebep olanlar utansın. Onlara oy veren şakşaklayan kitleler utansın. Çok yazık çok.

simdi yazacaklarımın note10 ile ne alakasi var diyeceksin, okuyun anlayacaksınız

24 yaşındayım, 6 yil once lise bittiginde guce dayalı ama guzel kazandiran bir isim vardi 2013te 2 aylık birikimle note2 ALABİLMİŞtim.

üniye başladım , "oku da büyük adam ol" tavsiyesine uyarak. (Benim hatam)
    İşimi bıraktım zamanla.
    ha bu arada part time işlerde de çalıştım oradan da kazandim, harcadım.

Şimdi univ mezunuyum asgari ücretle 5 ay yemesem içmesem kenara koysam, alamıyorum note10+ i.

2017den sonra sıfır telefon, araba almak nedir, hayalini kuramaz olduk.

Benim 6-7 bin lira maas alan üniversitedeki hocam bile alamıyor değil ki ben.

Özetle tüm bunlardan kim sorumlu der geçerim?

içimi dökmek istedim kusura bakmayin, içimizde kalıyor artık bu telefonlar. Yeni teknolojileri takip edesim gelmiyor, DH ye giresim gelmiyor çünkü yeni ne çıksa alamayacağım.

3-4 sene geriden takip ederek ilede alırsak nite10, birkac yıl sonra bu konuya yine yazariz.

Mahir01333 M kullanıcısına yanıt
    @Mahir01333 demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Senin iphone dediğin cihaz epi topu ana ekranda git-gel yıllardır aynı cihaz.. Alabildiğine kısıtlı, yapmak isteyeceğin herşeyin mutlaka bir aracı gerektirdiği, dosya sistemi olmayan cihaz RAM'i ne yapsın.. Multitasking bile yapamayan cihaz RAM'i ne yapsın.. 1 gb bile fazla zaten..

iphone 11 alan ve neden aldığını tam olarak kendi de bilmeyen bazı kişiler, o ilk gaz geçtikten sonra aradan birkaç saat geçince elindeki cihazın aslında 2-3 nesil önceki bir önceki cihazından farklı olmadığını anlayınca gelir buralara farklı konu başlıklarına işte böyle kendini avutmaya çalışır.. Ama işin aslı budur, aynı IOS, aynı arabirim, aynı hız.. Evet aynı hız.. Gerçek hayat kullanımında daha önce açtığın candy crush iphone 7'inde 13 sn'de açılır da, iphone 11'de 11.7 sn de açılır.. Ne olur, bu avutur mu adamı, avutmaz.. Sonra gelir böyle kendini rahatlatmaya çalışırsın.. Süper fotoğraf çekiyor, gece modu abiiii... Yetmez.. İphone X'inle çekersin, bir de yeni cihazınla.. O kadarcık ekranda zaten bir halt belli olmaz.. Ama kendini avutman lazım.. Napıyoruz, Note 10 konusuna koşuyoruz...

Zaten ikonları bile istediğin şekilde yerleştiremediğin bir ana ekranda takıl dur. Kendi arabirimindeki her türlü yavaşlığı animasyonlarla maskeleyip kullanıcıya "akııyooo abii.." dedirtiyor. Ama bilinen proğramların neredeyse tamamında açılma süresi Note 10'da iphone 11 serisine göre daha hızlı..

Kamera... Her türlü kamera karşılaştırmasına bakın youtube'da.. Alttaki yorumlarda bile belki yarıdan fazlası Note 10 tercih ediyor. Keza incelemeyi yapanların da bir kısmı iphone bir kısmı Note 10'u tercih ediyor. Nerede o bariz üstünlük.. Yok fırlatır atarmışsın kıyaslasan vs.... saçmalık.

İmkanım var Allaha şükür. İstediğim cihazı alır kullanırım. Şu anda Note 10 kullanıyorum ve benim açımdan her türlü iphone'dan daha üstün.. Tasarım, hız, kamera.. Bunu laf olsun diye söylemiyorum. Her iki platformu da sürekli kullanıyorum.

iPhone'u "sadece telefon" olarak kullananlar benim açımdan şu gruplara ayrılır, öncelikli grup teknoloji ile ilgilenmek istemeyen, meraklı olmayan, kendince garantici, cihazı sadece iletişim ve sosyal medyadan ibaret gören gruptur. Saygı duyarım. Bir tercihtir sonuçta.. Ama ben katılmam.. Bir de "değer kaybetmiyorr abiii." ciler var. Banane kardeşim cihazın değer kaybından. Ben akıllı telefon alırken 2. el değeri diye birşeyi aklıma bile getirmem.. Araba alırken de piyasa vs umrumda olmaz. İşime geleni, hoşuma gideni alırım. Değer kaybediyormuş vs bu cihazın kalitesini şunu bunu göstermez. Piyasa dediğin şey bir sürü cahil cühela kullanıcı ve teknolojiden anlamayan satıcının oluşturduğu bir söylentiden ibarettir. Beni ne ilgilendirir. Bir de "telefonun gralı budur abiiii, ayyffffoooonn yapmışsın, buudurr abii." grubu var ki, oraya hiç girmem...

iPhone'u ekosistem olarak kullanıyorsan, Macbook'un, ipad'in, watch'un, apple tv'in vsvs varsa iphone'a "razı olarak" kullanırsın.. Evet ben aynen böyle kullanıyorum. Diğer cihazların hatrına razı olarak.. ve tek "Apple" marka cihazı "iphone" olan bir adam neden iphone alır kullanır, gerçekten anlamam... Hadi mac'in vardır. Dosya transferini Airdropla halledersin, Apple tv'in vardır, oraya yansıtırsın vs..vs.. Ama tek başına iphone !!! Ne işe yarar bu haliyle, bilmiyorum.. Yılın belki yarısı iphone yarısını Note serisi ile geçiririm.. Ama gerçekler bunlar. Acı gelse de..

• Binbaşı
    1313 Mesaj
    1000000000 tane konusu oldu haberiniz yok dimi tlf 10000000 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: CemalSanane

1000000000 tane konusu oldu haberiniz yok dimi tlf 10000000 tl
    Harbiden ha,o ne fiyat be vaaay.Konu devam etmez artık,kim gidip o fiyatları verecek ki be
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

eski note 4 ü ekranını yaptırıp yoluma devam edeceğim 3 ay maximum sürer bu fiyat çünki satış çok ciddi anlamda

düşecek. bakalım ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Vallaha iPhone kaçtan girecek acaba? Fiyat hediyeler bile düşüldüğünde pahalı. 10 bin üstü görünce öteki çinliler mutluluktan öldüler. Samsung hükümetin pasaport kaydı ve sadece kendi hattın üzerine kayıtlı olan telefon kullanma zorunluluğundam Samsung ekmek yemek istedi sanırım. Boş dükkanlarda sinek avlarlar. Dönen kameralı telefonu da 8 binden soktukar yaaa 8 bin ne be. Adamlar 5000 e kral veriyorlar. 855 var one plus 7 de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    871 Mesaj
    Bu fiyatı belirleyenlere ne kadar küfür ediyorsam bu fiyata ön sipariş verenlere iki katını ediyorum. Almayın, aldırmayın. Elbet düşürecekler o zaman.
    Hafta sonu satışı başlıyor. Bayiilere gelmiş cihaz..
    quote:

Orijinalden alıntı: the_CRIMINAL

Hafta sonu satışı başlıyor. Bayiilere gelmiş cihaz..
    Bayiler bayramdan önce satacak peki wamsung wa neden bu kadar geç gönderiyor, değişik bir durum. Peki bayiler saat mi veriyorlar yoksa samsunfwa'daki hediyeler orada da geçerli mi acaba?
    |
    |

XboxLive : Thedelixbox
  • Binbaşı
    1736 Mesaj
    Kulaklık hediyeli veriyor, note 9u 4717tlye alıyor samsung bagdat caddesi.

Beymen hediye çeki ve 500 TL kik mum seti yoksa saçma bişi bu.

|
    |
    tas7035 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1123 Mesaj
    Xs max satıp düşündüğüm bir telefondu ama bu fiyatlara asla almam. Hele değişimde benim telefona 6500 veriyor samsung . Telefonda apple türkiye garantili xs max 256 gb

|
    |
    Bulgaristan da 2,149 Bulgar Levası ( 6782,47 TL)

Simdi ise

11.400 tl = 3613,73 levası Ediyor

Yani Arasındaki Fark = 1464,73 leva = 4620,69 TL

bulgaristan teknoloji Sitesihttps://www.technomarket.bg/telefoni/samsung-galaxy-note-10-ds-n975-black-09175266

Acıkcası orada benim akraban müftü var 1 ay içinde gelecek ve ailece gittiler 5 kişi sizce alsam garanti durumu ne olur yani samsung'un global grantisi varmı varsa ne kadar bilen arkadaşlarımız varmı?

Yurt dışı almak sorun değil onun pasaport durumu önemli. İşlenen pasaporta kayıtlı telefon kullanabiliyor sadece. Yoksa yurt dışı kolay.

|
    |
    Mustafa Akyüz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Yurt dışı almak sorun değil onun pasaport durumu önemli. İşlenen pasaporta kayıtlı telefon kullanabiliyor sadece. Yoksa yurt dışı kolay.
    Sanmıyorum Telefon alıp işleteceklerini yarın akşam arayıp soracagım tek derdim garanti durumu ne alemde acaba
    10800 e düştü sahibinden de🤣

|
    |
  • Yüzbaşı
    871 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Akyüz

Sanmıyorum Telefon alıp işleteceklerini yarın akşam arayıp soracagım tek derdim garanti durumu ne alemde acaba

Alıntıları Göster
    Anlamadin heralde o telefon sadece o pasaport sahibine kayitli bir gsm hatti ile kullanılıyor.

Yurtdışından alacaksanız alinda. Bu fiyatlara almayın şu telefonu. Sonra fiyat indirmiyorlar

|
    |

Orijinalden alıntı: tas7035

Kulaklık hediyeli veriyor, note 9u 4717tlye alıyor samsung bagdat caddesi.
    Aynen beni de aradılar dediğiniz fiyatı teklif ettiler

|
    |

Eger 4717 ise yarin caddeye gidip cihazi incelerim.

Tam teslim tarihi olarak hangi tarihi veriyorlar.

|
    |
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.