Yüzbaşı
25 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 94 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

Aracımın kendi orjinal ses sitemi çok berbattı (Fiat Linea 2013) aşağıdaki ekipmanları taktırdım ama teyp çıkışları çok kötü olduğu için ve amfi çıkışı olmadığından dolayı takılan çevirici de ses kalitesinde kayıplar oluşturuyor.

Ön kapılara kompenant takımı olarak Hertz Uno K 165 taktırdım
Amfi olarak SoundForce SM4 ve bass olarak powerbass

Teyp olarak Alpine sanırım en iyi şekilde temiz ses almamı sağlar diye düşünüyorum ama malum fiyatları çok yüksek, sizce aşağıdaki teyp nasıldır?

Amacım bangır bangır müzik dinlemekten ziyade şarkıdaki alt yapıyı ve detayları temiz bir şekilde duymak.

Sony DSX-A416BT

Detaylı özellikler:

https://www.hepsisony.com/sony-dsx-a416bt-bluetooth-teknolojisi-oto-teyp
Arkadaşlar merhaba,

Huawei'in çoğu telefonunda rehberde numara çeviricisinde arama sorunu var, şöyle ki;

Türkçe bir karaktere geldiğinizde "I" ve "i" harflerini tanımıyor (mesela "ilker" 'i arayacaksınız, işin garibi Ilker olarak kaydetseniz I'yı da tanımıyor. Ya da Ali diye kayırlı birini aramak istedğinizde 254 tuşladığımda da Ali kaydı çıkmıyor.

Bu sorunla karşılaşan ya da çözebilen oldu mu?
Arkadaşlar merhaba,

İşim gereği yoğun bilgisayar kullanımına bağlı olarak (Autocad çizim, programlama vs...) başparmak ve bilek ağrısı çekmekteyim uzun zamandır. Bu yüzden 1 ay önce işi bıraktım ama 1-2 ay içinde tekrar çalışmaya başlayacağım ama nasıl bilmiyorum. Trackball mouse kullanan var mı, varsa kullanım kolaylığı ve bilek ağrısı gibi problemler çıkarır mı ortaya. Haftaya fizik tedavim başlıyor ama sanki bu ağrılar hiç geçmeyecek gibi geliyor, 8-9 aydır çekiyorum. Bu aralar daha iyi ama yoğun kullanımda yine artacak bundan eminim. O yüzden farklı çözümler arıyorum trackball, kalem mouse gibi. Tecrübelerinizi ve önerilerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Birde şöyle bir trackball mouse buldum ama ne kadar kullanışlıdır bilmiyorum:
http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=kensington-orbit-elite-usb-trackball-mouse&rgc=244288
Hakkında
Meslek: Raporlama Uzmanı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 930
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 531 (Bu ay: 75)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 186 (Bu hafta: 18)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.