Şimdi Ara

[Çözüldü]Yalnizca Acil Aramalar Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
56.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galaxy s3 kullanıyorum.2 yildir hic root mu deniyo room mu deniyo artik ondan atmadim.Ama su 2 gundur telefonunda yalnizca acil aramalar diye sorun var.Kimseyi ariyamiyorum yada kimse beni arayamiyor.Aramaya çalıştığımda agda kayıtlı degil diyor.Imei sorguladigimda doğru cikiyor onda bir sıkıntı yok.Ne yapmalıyım?

Sorunu çözdüm
    Telefonu açarken sim kartı şifresi istemesi ve rehberimde kişilerin olmasında dolayı sim kartın bozul olduğunu sanmıyorum.
    Ama aslında Sim Kart bozukmuş.Bunu değiştirerek sorunu hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Josepth -- 20 Aralık 2013; 22:12:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yardım arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

Galaxy s3 kullanıyorum.2 yildir hic root mu deniyo room mu deniyo artik ondan atmadim.Ama su 2 gundur telefonunda yalnizca acil aramalar diye sorun var.Kimseyi ariyamiyorum yada kimse beni arayamiyor.Aramaya çalıştığımda agda kayıtlı degil diyor.Imei sorguladigimda doğru cikiyor onda bir sıkıntı yok.Ne yapmalıyım

Telefonu başka SIM kart ile dene çalışırsa SIM kart bozulmuş Çalışmazsa kendi simkartını başka telefonda dene sonucu yaz ana 'göre yol gösterelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle cevabın için teşekkür ederim.
    Sim kartimi başka bir telefonda denedim.Onda da aynı sorun vardı.Başka sim kart bulup kendi telefonuma takamıyorum.Çünkü kartı telefona takmadan kesmek gerekiyor.
  • quote:

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim.
    Sim kartimi başka bir telefonda denedim.Onda da aynı sorun vardı.Başka sim kart bulup kendi telefonuma takamıyorum.Çünkü kartı telefona takmadan kesmek gerekiyor.

Sim kartn bozulmuş operatörün hangisi ise ona başvur yenisini iste 5-10 TL birşey olması lazım.

• Evet sim kartım bozulmuştu.Yenisini çıkarttıp sorunu hallettim,teşekkürler.
  • quote:

Evet sim kartım bozulmuştu.Yenisini çıkarttıp sorunu hallettim,teşekkürler.

Geçmiş olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.