Şimdi Ara

Kişiye özel sessiz veya titreşim atama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
40.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kişiye özel zil sesi atayabiliyoruz peki sessize veya sadece o kişiyi titreşime alabiliyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De get -- 20 Ekim 2014; 17:08:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum rehbere gir kayıtlı bir kişiye tıkla seçeneklerde zil sesi ayarlama var ordan yapılıyor sanırım.

• burak01_ kullanıcısına yanıt
    Ben sadece telefonun sesi açıkken bir kişiyi sessize almayı bulamadım veya tam tersini. iphone'da en çok kullandığım özelliklerden bir tanesiydi Jailbreak yapıp tweak yüklüyorduk. Fakat android dünyasında böyle birşeyi soran veya yapanı google'da ve burada bulamadım.
  • Kimse bilmiyor mu? Bu arada ne aradığımı anlamayanlar için Tweak ismi RINGERX VIP youtube ile başka videolarını aratabilirsiniz.

• Android ayfondan daha kullanışlı olduğu için tercih ediyoruz kimse bilmiyor mu? Veya böyle birşeye hiçmi ihtiyaç duymadınız?

• yıl 2018 maalesef hala cevabı yok. :(

• Uykumdan sadece o uyandırabilsin diyenlere ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.serviceme.silentmanager.free

Aranmadığım için deneyemedim :( isteyen deneyebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 28 Ocak 2018; 17:43:12 >
  • Hort. Ozel bir ses tonu yapin iphone icin. Sessiz olsun. Bom bos. Sizi rahatsiz etmesini istemediginiz kisilere atayin. Tam tersi de rahatsiz etme modu ile mumkun.

• İos için;

İtuneste sessiz isimli melodi var onu satın alın 99 krş. Sonra onu her hangi birine atayın.

Sadece Belirli kişiler arayınca çalsın;
    Telefonu sessize al.
    Kişiyi düzenle / zilsesi / acil durum kestirmesi - on
    Bu özelliği atadığınız kişilerin arama sesi duyulur sadece

For android;
    Sessiz isimli zil tonu indirin
    1-) Telefonu sessize almayın. Telefonun genel tonu bu sessiz ton olsun.

2-) şimdi istediğiniz kişiye sesli bir melodi ayarlayın.

Artık sadece özel ses atadığınız kişiler arayınca telefon çalacak.

Herşey iyi güzel. Bu kişiye özel ayarlar iosda serverde kayıtlı. Androidde bu özellik yok maalesef. Yeni telefon aldığınızda veya sıfırladığınızda androidde tek tek ayarlamak gerekiyor. Mesela iosda bir arkadaşın zil sesi 5 yıldır aynı. Çok telefon değiştirsemde bu farketmiyor. Onun haricinde sistem bu şekil.

Amme hizmeti;

Telefon açıkken kişiye özel ulaşılamıyor olmak;

İos için; Aramaları yönlendir / meşgulken yönlendir / sürekli kapalı olan bir numara sallayın.

Sizi aradığında ulaşılamıyor mesajı alacak arkadaşı rehbere girip engelleyin. Normalde engellediğinizde meşgül atar ve kişi sizin onu engellediğinizi anlar. Bu sistemde anlayamaz. Sizi aradığında meşgül tonu duymadan direk ulaşılamıyor mesajını duyarlar. Telefon kapalıymış gibi.

Androidde aynı şeyi yaptığımızda randıman alamıyoruz. Meşgül tonu atıyor. Telefondan telefona farkediyor ve çalışan modeller olabilir.

Ve sonuç olarak kafamız rahatlıyor. Hoşçakalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lbyl -- 30 Nisan 2019; 23:13:21 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.