H

Yüzbaşı
17 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sürekli koşan biriyim..yaklaşık 40 gün önce ters bastim(normal gezerken) sanırım bilek döndü..doktor yumuşak doku bozulması ve tarak kemiği aşırı zorlanmış doğal olarak baglarda kopmadan donmüs..20 gün yattım..10 gündür ayaktayım ama ayağım fena agriyor,Basamiyorum iş gereği sürekli sahadayım.. topuğum ve baglarimi destek verecek hangi ayakkabıyı tavsiye edersiniz..adidas giyiyorum ama hala rahat değil.. kösele zaten olmaz botta5 jack wolfskin outdoor sert oldu..sketchers mi??
2017 yeni i30 elite plus sahıbıyım.çok memnunum araçtan.multımedya ekranında video oynatamadım bir turlu..birde 8plus telefonum var ve apple Car play gerçekten çok ıyı ancak YouTube vıdeoları dahil video arac ekranına nasıl aktarılabılcegını bilen varmıdır
Megane3 touch plus aracımı sattım..10 gündür araştırma yapıyorum..
Megane 4 yeni i30 ve Nissan Qashqai arasında kaldık
Skypack 1.5 manuel 109 k fiyat aldım
Digerleride aynı sayılır ki hele hele 114k i30 full+ful
Fazla km yapmam (yılda 10000) quashi tavsiye edersiniz artık ve eksileri ama tarafsız gözle yapın lütfen..
2015megane hb aldım sanırım haftaıcı teslım edılecek araç..
Rlınk denılen multımedya ve nav. Opsıyonel ve 2500tl.. Pıyasaya bakıyorum 1200cıvarı..sızce Internet dısındakı(umrumda degıl) ustunluklerı nefır bu kadar fıyat farkına değer mi
2015 model bır megane aldım arkadaslar ...bı kısmınada kredı kullandım,kredım onaylandı yarın vekalet verecem ıslemler baslayacak ay basında teslım alaagım..

sorum şu..kasko sıgortasını ıstedıgım yerde yaptırabılırmyım yoksa banka yada servısten alma zorunlulugum mu var..
vestel 55 pf9090 sıparısını N11.com'dan verdım..cekler hokus pokus ındırımı felan derken 2565tl+111 tl n11 bonus odedım..aırmouse askı aparatı +kargo+ucretsız montaj 3 yıl garantı..[9 taksıt]
halen evımde 42 lg lw 5500 kullanıyorum ama bu tv'yı begendım cıdden ve fıyat olarak oldukca ıyı fıyata aldıgımı sanıyorum

acaba 42 lg'yı kullandıgım sehpa umarım uyar
arabamda bulunan double dın multımedya cıhazında ıgo8 yuklu..sdcard bu program ıgo8 hd seklınde bır klasor ıcınde..sanırım guncelı IGO9 HD olaak..wınce olarak ıgo 9 hd nereden bulabılırım..
Yanmda pc yok arkadaslar tatılde oldugumdan dolayısı ıle ıtunes yok.. İpad 4 guncelleyecem ancak ota yolu ıle güncelleme bulamıyor.. Nasıl 7.1.2 guncelleyebılırım
Bi dostumda iPad var;sorun şu..bu ıpad hıc pc ve ıtunes baglanmamış..şifre konulmuş ve şifre hatırlanmıyor ama ıcınde bebegının resımlerı var..bu ıpad'ı resımlerı silmeden nasıl şifre olayını çözebılırıx
G6 PAVILION 2250 ST için 32bıt win7 driverlarını hıcbıryerde bulamıyorum arkadaslar..nerede bulabılırız..
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.120
İkinci El Bölümü Mesajları: 172
Konularının görüntülenme sayısı: 20.170 (Bu ay: 151)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 382 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.