Şimdi Ara

Samsung’dan geri adım: Galaxy S8’in fiyatı düştü! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
3
Favori
12.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim komşu geçen ay 3bin tlye şahin aldı, dökülüyordu. Yaptırdı 1500 tl masraf etti. Şimdi cıs tak, cıs tak, takılıyor :)) Vay arkadaş telefonla araba alıyorsun!! Bin tl den ötesi telefona verilen paraya yazık. Hadi 1500 olsun.. 4000 bin tl nedir? bir telefon alt tarafı..

• 700 euroluk Mate 9 3000 tl iken 600 euro luk P10 neden 3600 tl bu da ayrı bir tartışma konusu.

• Yahu 10 yil oncesinde "ileride 4-5 milyara telefon alicak millet" dediklerinde yoh artih derdik

Şu düştügümuz hale bak.Hayir bi de iphone alinca insanin halk icindeki seviyesi mi artiyo ki?

Valla ben elinde ip7 ip6 filan kullananlara aciyorum.Hangi akla hizmet bi telefona o kadar para veriyolar diye.

Yakinda s8 kullananlara da aynı gözle bakicam galiba.

"Kedi uzanamadigi cigere mındar dermis" gibi sacma cevaplar vermeyin lutfen

Son olarak #xiaomi mi6 tokatlar#

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• telefon satışına başlanana kadar 2000 e iner :)

• Bir apple olmadıklarını anlamışlar herhalde

• Xiaomi Mi6: Snap835 cipset, 6GB Ram, 7.1.1 Android, stereo hoparlor, celik kasa...

http://m.gsmarena.com/xiaomi_mi_6-8507.php

2000TL altinda fiyatlanacagi konusuluyormus, tam bir f/p urunu gibi duruyor. Kendisinden 2 kat pahali urunlerin sunmadigi ozelliklerle donatilmis...

Selamlar.

• wiru5 kullanıcısına yanıt
    apple olsa ne olur ki.

inovasyon hızı çok yavaşladı artık, cihazlar arasında fiyatı hak edecek kadar fark yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlarla da gayet güzel kar yaptıklarını düşünürsek ilk fiyatlarda güzel bir geçirme girişiminde bulunmuşlar anlaşılan. Ama bu fiyat düşürme note8 için hazırlık da olabilir. Malum s8+a 5bin diyen adam note8e 6bin der. Daha piyasaya çıkmadan fiyatı erimeye başladı.

• 2500 den ötesi mantıksız

• Bak dinle! Bu sene s8 olmadı sen bize note 7 yi getir uygun fiyatla, o zaman yüzünü güldürürüz.

• verdikleri hediye çeki noldu,
    arada hediye çekini de yediler sanırım "indirim" ayağına:)

• quote:

Orijinalden alıntı: bordoomavii

Hangi telefonu alırsam toplum içinde nasıl level atlarım bana bi açıklayabilirmisin. :)) Ergen mantığına pek aklım yatmıyor. Mesela lg g6 alırsam hangi sınıfa girebilirim. Beni aydınlatırsan çok sevinirim. :))))

Bende senin gibi düşünüyorum ama geçen başıma şöyle birşey geldi anlatayım:

Adliyenin restoranında oturmuş arkadaşlarla sohbet ediyorduk ,telefonum çaldı çıkardım cebimden konuştum vs. koydum masaya ,masada oturanların bir bakışı vardı bu ney gibisinden ,sonra biri dediki "hala bu külüstürümü kullanıyorsun" ,hani telefonumda galaxy s5 ,öyle kötü telefonda değil ,neyse 1 saat bunun hakkında konuştular ,neymiş efendim müvekkiler buna kadar dikkat ediyormuş ,muhakkak iphone kullanmak lazımmış ,bu statüyü gösteriyormus falan filan vs...ben sadece bu forum sayfalarında bu tip konuşmaların olduğunu zannediyordum ,meğersem dışarda da aynıymış,aynı duruma birkaç yerde daha rastladım ve toplum da hakikaten bu telefonun statüyü belirlediğine dair bir kanı oluşmuş.

Telefonu değiştirdinmi diye soracak olursanda hala kullanıyorum ,memnunum ben telefondan şimdilik idare ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memo84 -- 21 Nisan 2017; 15:53:0 >

• Yukarda cevap verdim demek istediğim o değil

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaC53

quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Xiaomi nin 350 dolarlık telefonundan sonra istediği kadar düşürsün. Yüzde kaç kâr ile sattıkları az çok tahmin edilebiliyor ki bu adamlar neredeyse tüm bileşenleri kendi üretiyor. Bir telefona bu kadar para verecekseniz gidin iphone alın en azından ikinci sınıf insan muamelesi görmezsiniz.

Iphone alınca kendini 1. sınıf insan sanan 5.sınıf insan, sanada bravo.

Apple dülşmanlığından adamın demek istediğini anlamamışsın. Müşteri hizmetleri anlamında samsung apple ın yanından dahi geçemez. Güncelleme konusuna girmiyorum bile

• quote:

Orijinalden alıntı: clb12

quote:

Orijinalden alıntı: MustafaC53

quote:

Xiaomi nin 350 dolarlık telefonundan sonra istediği kadar düşürsün. Yüzde kaç kâr ile sattıkları az çok tahmin edilebiliyor ki bu adamlar neredeyse tüm bileşenleri kendi üretiyor. Bir telefona bu kadar para verecekseniz gidin iphone alın en azından ikinci sınıf insan muamelesi görmezsiniz.

Iphone alınca kendini 1. sınıf insan sanan 5.sınıf insan, sanada bravo.

Apple dülşmanlığından adamın demek istediğini anlamamışsın. Müşteri hizmetleri anlamında samsung apple ın yanından dahi geçemez. Güncelleme konusuna girmiyorum bile

Ben hepsinin düşmanıyım kardeşşşş. Hiçbiri Babamın oğlu degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: mıknatıs20

Telefon piyasasındaki balon fiyatların en büyük suçlusu Apple zaten.

Suçlusu apple falan değil. iPhone nun fiyatı çıktığından beri aynı ve belli bir müşteri kitlesi var değil 700 7000 dolar da yapsa alıcısı var. Marka imajı var. Diğer markalarda kendini apple sanıp daha sonra avucunu yalıyor
  • Samsung’dan geri adım: Galaxy S8’in fiyatı düştü!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bu arada s8 de kırmızı ekran sorunu çıkmış.samsung bunu kabul etmiş.yazılım sorunu olduğunu açıklamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tctstcts

quote:

Kardeş yoruma güzel başladın iyi devam ettin ama sonunda içine ettin iphone da o para verilmez deseydin arkandaydım

şu an ülkemizde alınabilecek verilen parayı hakeden tek telefon huawei mate 9 delta garantili olanı 2350 tl. /huawei tr garantilisi 2900 tl)

1080p 5.9 inç 4000 mah batarya, kirin 960 işlemci ve 4gb ram ve son olarak leica lens içeren ön ve arka kamera.

galaxy s8'in 2000 tl ye alan birisi çok iyi fiyata almıştır, aynı şekilde de s8+ için bu limit 2500 tl.

6 ay sonra bu fiyatlara gelecektir. onun için gereksiz yere distribütörleri zengin etmenin alemi yok.

• xiaomi ye mesaj attım 40 milyon insan senin telefon satmanı bekliyor türkiye de diye :))) inşallah gelecekler de bu iphone samsung vb marka algısı tamamen kalkacak =) yazıklar olsun bu fiyatlara telefon satan şirketlere ...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.