Yarbay
23 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar hem htc u11 telefonumu hem de usb pd destekli powerbanki sarj etmek icin adaptor ariyorum. Aklima gelen birkac model var ancak arada kaldim.

-UGREEN 36 watt dual port pd

-Spigen 27 watt pd

-Anker atom 3 20 watt

aslinda ugreen fiyat olarak da ozellik olarak da en mantiklisi ancak kalite konusu dusunduruyor. Ankerin her urununden memnundum su ana kadar ancak 180 tl fiyati var ve tek port. Ugreen ise biraz kaba daha once kullanmadim. Spigen de fiyat olarak iyi ama yine tek port. Bunlar disinda oneriniz varsa acigim onerilerinize.

An itibariyle 22 kasimda verdigim siparisimin uzerinden 2 hafta gecti ve hala urun elime ulasmis degil. Bu sekilde magduriyet yasayan tek kisi ben degilim biliyorum ancak ben hayatimda bu kadar rezil bir alisveris deneyimi yasamadim. Ürünü iade edeyim desem edemiyorum, iptal edemiyorum, musteri hizmerlerine ulasmak imkansiz, kargoyu kendim gidip alsam alamiyorum. Güler misin aglar misin ? Ürünü durduk yere iptal edilen, henuz hic kargoya verilmeyen, parasi iade edildi denmesine ragmen iade edilmeyen, yanlis urun alan, 5 parca urun icin odeme yapmasina ragmen 4 parca urun teslim alan ve daha niceleri... İşin kötü yanı hukuki olarak da 30 gün süre dolmadan tuketici hakem heyetine de basvuramiyorsunuz. Adamlar resmen milletin parasina coktu ve uzerinden para kazaniyor. Var midir bu konuda alinabilecek farkli bir aksiyon? Eminim forumda onlarca kisi vardir ayni durumda olan. N11 uzerinden ayni tarihte verdigim siparis 3 gunde ulasti eger sorun yogunluksa tum siteler yogundu ayni tarihlerde. Resmen rezalet!
Arkadaşlar, Ankarada yasiyorum oncelikle. Enerjisa veriyor elektrigi burada. Elektrik faturam tuketime oranla cok az geliyor. 20-30 tl arasi. Normal degil gibi geldi bana. Var bunda bir bit yenigi ama cozemedim.
Doktorum parazit icin vermazol yazmisti ama ise yaramadi. Arasitirnca yomesan in ise yaradigini gordum cogu kiside. Kullanip da faydasini goren var mi daha once parazit problemi icin? Doktoruma iletip bu ilaci yazmasini isteyecegim eger cozum oluyorsa.
Merhaba arkadaşlar. Babam ofiste ve hareket halinde kullanmak için bir alet almak istiyor. Küçük ve taşınabilir olmalı. Kullanım amacı ofis uygulamaları, üyap ve bazı hukukla igili web siteleri, dilekçe yazmak, word vs. 13’ istedi özellikle. Ancak boyutları küçük ve hafif 15’ de olur. Her türlü tavsiyeye açığım. Kaliteli bir alet olduğu sürece 100-200 tl fazla ödenebilir.
Konunun kapatılabileceğini bile bile açtım çünkü forumdaki kalitesizlik cidden can sıkmaya başladı artık. Editörlerin dünyadan haberleri yok. Haberler yalan yanlış, gecikmeli, eksik, imla hatalarıyla dolu. Hepsini geçtim içerik kalitesi denen şeyden bi haber hepsi. Söyleyip şikayetinizi bildirirseniz ban hediye ediliyor (!) vee tabiki forumun yıllardır kanayan yarası olan ve ısrarla düzeltilmeyen, düzeltilmemekte ısrar edilen bağlantı sorunları, hatalar, gönderilemeyen mesajlar, yüklenemeyen resimler ve fazlası. Böyle devam ederse çok sevmeme rağmen yıllardır üyesi olduğum bu platformun çöküşünü hep beraber izleyeceğiz ve izliyoruz da. Sizce de artık bir şeyleri düzeltme zamanı değil mi gün bey?
Merhaba arkadaşlar. ios 12 ye güncelledikten sonra facetime ile lte ile gorusurken goruntu kalitesi berbat. Ne yaptiysam duzeltemedim cildiracagim. Resmen 2g ile gorusuyormus goruntu kalitesi. Var mi ayni sorunu yasayan?
Telefon annem için alınacak. Aslında ilk başta redmi note 6 pro düşündüm fazla pahalıya kaçmayayım diye ancak telefondaki problemlerden dolayı korktum. Mi 8 lite için de şebeke sorunu varmış wifi ve 4g de. Zenfone 5 güzel ama fiyat biraz uçuk. Bunların dışında önerisi olan var mı?
Öncelik batarya, kamera ve son olarak işlemci annem kullanacağı için oyunla pek işi olmaz.
İktisat okuyorum ve kucuk sehirlerden birindeyim. Tekrar hazirlanip ingiliz dili edebiyati okumak mi yoksa bolume devam etmek mi mantikli bilemedim. Yoksa kendi bolumumu disaridan okuyup ayni zamanda calisip is tecrubesi edinmek mi? Kendimi bosuna okuyor gibi hissediyorum.
Herkese merhaba, dün kızılayda birkac dershane ve dil egitimi veren yerle gorustum ve aklima yatti ama bir de size sormak istiyorum. Uniyi 2. Sene de kazandim bolum ise iktisat ancak malum elini carpsan iibf mezunu ulkede. Hacettepe ingiliz dili ve edebiyati icin tekrar hazirlanmak mi yoksa mevcut fakulteme devam etmek mi daha mantikli? (kirikkale universitesi)

Küçük bir edit: Karsılıksız KYK bursu aliyorum ve tabiki tekrar hazirlanirsam burs kesilecek kredi alabilecegim sadece bir de bu konu var.
Hakkında
İlgi Alanları: arabalar
Forum İmzası:
Bir şeyi yapabileceğinizi yada yapamayacağınızı düşünüyorsanız haklısınız.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.037
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 130.719 (Bu ay: 1.433)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.991 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.