Şimdi Ara

Samsung’dan geri adım: Galaxy S8’in fiyatı düştü! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
3
Favori
12.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünya üzerinde hiçbiri telefon bu paraları haketmiyor.

• Salak salak fiyatlar koyarsan böyle geri adım atarsın, pahalılık başka şey bu başka şey, bu yaptıkları terbiyesizlikti. Bir daha Samsung cihazı da almam ne kadar düşürürlerse düşürsünler, o fiyatı koymakla çok büyük bir ayıp ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 21 Nisan 2017; 20:52:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

quote:

Orijinalden alıntı: bordoomavii

quote:

Xiaomi nin 350 dolarlık telefonundan sonra istediği kadar düşürsün. Yüzde kaç kâr ile sattıkları az çok tahmin edilebiliyor ki bu adamlar neredeyse tüm bileşenleri kendi üretiyor. Bir telefona bu kadar para verecekseniz gidin iphone alın en azından ikinci sınıf insan muamelesi görmezsiniz.

Hangi telefonu alırsam toplum içinde nasıl level atlarım bana bi açıklayabilirmisin. :)) Ergen mantığına pek aklım yatmıyor. Mesela lg g6 alırsam hangi sınıfa girebilirim. Beni aydınlatırsan çok sevinirim. :))))

Demek istediğim o değil. Sahip olduğun telefona göre şöyle olacaksın demiyorum. Markanın ülkeye verdiği değerden bahsediyorum. Samsung bizim gibi ülkelere sd835 değil de exynos yongalı cihazlar gönderiyor ki bunu ilk kezde yapmıyor ve şahsi görüşüm sd835 in daha iyi olduğu yönünde. 6gb ramli versiyondan bahsetmiyorum bile. Hatırlarsanız s4 zamanında bize gönderilen telefonlar 4g destekli değilken diğer yerlerde satılan cihazlar 4g destekliyor idi.

Yanlış anlamışım yazdığını kusura bakma. Hız anlamında pek farkları olmasada dediğin gibi destek verdiği teknoloji bakımından bir adım geriye düşmüştü. S4 zamanında evet öyle birşey vardı ama son zamanlarda çıkan telefonlarda snapdragon exynos farkı kalmadı gibi.

• daha da düşer çünkü rekabet artıyor.zaten samsung s8 ve plus ın kamera malzemeleri s7 note dan kalma.ilk parti alanlar maalesef bu kameralardan kullanıcaklar.note 8 ise tamamen 2017 model kamera donanımla v.s çıkıcak.bu fiyaata zaten zor satarlar.çok fiyat yükseltti samsung yakında dava da açılabilir.2017 model a j c serileri 2000 tl den aşağı yok ülkemizde.şu an ülkemize xiaomi servis ve tlf satışını getirse çoğu insan 2000 tl ye xiaomi alır.

• telefona maximum 2000 lira verilir.aşırı israfa gerek yok

• 500 TL lik indirim var. Sen 500 TL indirim yapmışsın ama bu ülkede insanlar 500 TL zamı 4 senede anca alıyor

• Daha dun cikti bugun degeri dustu alanlara gecmis olsun

Koreli mantigi hic degismiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Zaten diyorum ki "verecekseniz" yoksa hepsi ederinin üstünde satılıyor. Ben de diyorum ki iphone al ama en azından aldıktan 5 ay sonra yüzde 25 değer kaybetmesin. Bugün 5s gibi bir telefon bile ki 5 senelik cihaz hâlâ 1300-1400TL bandında satıliyorsa bence haklıyım

Ben o parayı vereceksem 2. el hesabı yapmadan canımın istediğine veririm 2. el değer kaybetmiyor diye hoşlanmadığım telefonu almam bende böyle düşünüyorum mesele telefonların ederiyse bana görede en pahalı telefon 2500 eder iphone 3 bin etmez yani belki 2 bin eder benim gözümde

• kendi de fiyatı da kürek gibi
  • 2000 tlden fazlasi zarar ulkemizde asgari ucret "1400"tabi onun tamamida cebinde kalmiyor ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi6 akar s8 ve 8s bakar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bordoomavii

quote:

Xiaomi nin 350 dolarlık telefonundan sonra istediği kadar düşürsün. Yüzde kaç kâr ile sattıkları az çok tahmin edilebiliyor ki bu adamlar neredeyse tüm bileşenleri kendi üretiyor. Bir telefona bu kadar para verecekseniz gidin iphone alın en azından ikinci sınıf insan muamelesi görmezsiniz.

Hangi telefonu alırsam toplum içinde nasıl level atlarım bana bi açıklayabilirmisin. :)) Ergen mantığına pek aklım yatmıyor. Mesela lg g6 alırsam hangi sınıfa girebilirim. Beni aydınlatırsan çok sevinirim. :))))

Demek istediğim o değil. Sahip olduğun telefona göre şöyle olacaksın demiyorum. Markanın ülkeye verdiği değerden bahsediyorum. Samsung bizim gibi ülkelere sd835 değil de exynos yongalı cihazlar gönderiyor ki bunu ilk kezde yapmıyor ve şahsi görüşüm sd835 in daha iyi olduğu yönünde. 6gb ramli versiyondan bahsetmiyorum bile. Hatırlarsanız s4 zamanında bize gönderilen telefonlar 4g destekli değilken diğer yerlerde satılan cihazlar 4g destekliyor idi.

Exynos mu iyi snapdragonmu iyi meselesindeki şahsi görüş ü nasıl oluşturdunuz merak içindeyin elinizdeki veri ne herkesin ağzında böyle bir sakız kardeşim neye göre konuşuyorsunuz bunu bizimle paylaşın bizde aydınlanalım bu iki işlemcide yeni kimse ne olduklarını bilmiyor benim elimdeki tek veriyi ekliyorum ve ona görede exynos daha iyi

http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_s8_exynos_8895_vs_snapdragon_835_benchmark_comparison-news-24606.php

• quote:

Iphone alınca kendini 1. sınıf insan sanan 5.sınıf insan, sanada bravo.
  • yıl 2017
    s8 = 3999
    iphone7 = 4399

yıl 2018
    s8 = 2299
    iphone7 = 3999

sen olsam iphone 7 alırım yatırım amaçlı yani sanuçta bu kadar paraları verecez hiç olmazsa bir sene boyunca telefon kullanırım

• En azından donanımhaber sakinleri olarak bu fiyatlara tepkimizi koyarak galaxy s8in bu ülke sınırları icerisinde satılmasını önleyebiliriz. S7 edgeden tasarım harici hiç bir farki olmayan bir cihaza istedikleri fiyatlar bunlar olamaz. Suanda s7 edge 2800 lira bandından sıfırı garantili satilirken s8in maksimum ederi 3200 lira bandinda olmasi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver0021 -- 21 Nisan 2017; 15:04:27 >
  • cinemaker kullanıcısına yanıt
    Yatırım amaçlı telefon alan tek millete türk milleti denir

• Her sene telefon almak nedir abi annenize babaniza yazik vallahi para kolay kazanilmiyor.Bir iphone kullanicisi olarak telefonu ilk aldigimda cok hizli olan cihaz updateler ile yavaslatildi yeni telefon almak icin bahane yaratiyorlar, hani updateler görünüm yada üstün özellikler eklese anliycam yavaslamasinida ögle birseyde yok kapitalist sirketlerin kapitalist oyunlari iphone 6 kullaniyorum cihaz patliyana kadar devam edicem bakalim ne olucak :)))) Android cihazlarin en iyi yani mecburu update etmek zorunda kalmiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

4000 lira 1100 dolar yapıyor .

s7 ise 2600 lira şu anda o da 714 dolar yapıyor.

telefonlar genelde 1 yıl sonra normal kar ile satılıyor.

telefonların üretim maliyeti ortalama 200 dolar

galaxy s6 ise 2150 lira 590 dolar yapıyor

yani 2 yılda geçse düşme belli seviyede kalıyor.

özetle telefonun ilk çıkışında ortalama 400 dolar müşteriyi amiyane tabirle öpüyorlar

Note 4 fiyatları 300 $ dan başlıyor. S7 fiyatları 300$-500$ arası. (ABD için söylüyorum)
  • Samsung standard satis stratejisi zaten bu. Ilk piyasaya giriste yuksek fiyat sonrasinda 6 ay icinde fiyatlar hemen asagi iner.
    Ilk alanlar keriz modunda kalir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.