Şimdi Ara

Samsung’dan geri adım: Galaxy S8’in fiyatı düştü! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
3
Favori
12.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kodamanlari anlarım da öğrenci veya dar gelirli olup bir telefona 1000 liradan fazla vermek katıksız enayiliktir.

Hadi 1200 1300 falan olurda. 3000 4000 gibi miktarı telefona vermek ne bileyim saçma geliyor. Statü göstergesi için mi bayılıyorsunuz bu kadar parayı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ussuz kullanıcısına yanıt
    telefonlar denk değil SGS8 ve SGS8+ işlemcisi ve gpusuna göre xiaomi mi6dan kat kat üstün...
  • İndirim olacağı belliydi ama bu kadar erken olması şaşırttı.

• 6 aya kalmaz 2500 liraya düşer

• Ne saçma bir başlık Allah aşkına bu geri adım mı şimdi? Geri adım nedir? Söylediği bir özelliği telefondan çekmesidir mesela yada başka bir şey yapmasıdır ama fiyatları düşürmesi geri adım değildir. Tepki çektiğini anlayıp fiyatları düzenleyerek tekrar kullanıcı dostu olduğunu gösteren Samsung'a teşekkür ediyorum ve böyle saçma başlıkla konu açan editörü kınıyorum.

• Hadi diyelim pahalı telefonlar statü göstetgesi, bunu alsan da statünü göstermez ki. Bir tek iphoneler bu konuda başarılı kanaatimce.

• iphone fiyatına satamayacağını anladı tabi
  • Hala olması gerekenden 1300 lira pahalı.

• Zamaninda s7'yi 2300aldigimda cok pismandim. Yine pismanim. Bu fiyatlar nedir?

• Xiaomi candır gerisi heyecan

• Özel İletişim Vergisi’nden (ÖİV), Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) ve Katma Değer Vergisi’ne (KDV); telsiz ücretlerinden, IMEI harç bedeli ve TRT bandrol ücretlerine kadar OHHH EVET dahasert bir Türkiye için OHHHH EVET diyoruz.
  • güzel bir canlı yayın

• Xiaomi, adamı madam yapar böyle.

• Tüm maaliyetleri kullanılan malzeme belirler zaten beyler, Ar-Ge, pazarlama, işçilik, yazılım falan bunlar yalan yapsanıza 150 dolar maliyetle bi telefon görelim

• Düz 3000 liraya bağlasaydık işi gene pahalı.Ederinin çok üstüne satılıyor hala

• tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Şaka mı gerçek mi anlamadım ama inşallah şaka yapıyorsundur. Xiaomi'de Samsung'da SD835 ve Adreno 540 kullanıyor.

• Olması gerekenden 1816 lira pahalı

• Aslında ilk fiyatlar buydu ama Samsung milleti yolabilir miyiz diye düşünüp kazık fiyat belirledi. Baktı bu fiyata talep düşük ve millet iPhone'a yöneliyor eski fiyata geri çektiler. Gönül ister ki 3500 TL olsun ama vergi ve kur fiyati yukarı çekti maalesef.

• süper düşmüş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Salak salak fiyatlar koyarsan böyle böyle geri adım atarsın, pahalılık başka şey bu başka şey, bu yaptıkları terbiyesizlikti. Bir daha Samsung cihazı da almam ne kadar düşürürlerse düşürsünler, o fiyatı koymakla çok büyük bir ayıp ettiler.

Geri adım attıkları yok. Fiyatlar açıklandığında dolar kuru yüksekti şimdi dolar 3.64 seviyesine indir. Kur yüzünden fiyatı düşürdükleri belli. Yani geri adım filan yok. Kur yükselsin ben o fiyatları görürüm.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.