Şimdi Ara

Sakuragi Hanamichi - Fan Kulüp (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
33.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum saol onerılerın ıcın ama 1 ayda 700 gb belkı daha fazla anıme ındırdım cogunuda ızledım sadece cok sevdıgım ıcın ozellıkle SLAM DUNK ızlıyorum bır zmanlar bende basketboll oynuyprdum 19 mayısta sonra bıraktım ızleyınce eskı gunlerım aklıma gelıyor (1.5 sene oynadım ama oyle profesyonel falan degıl)
  • Sakuragi'nin Tetsuo'yla dövüştüğü bölümü izliyorum şu an.Bu Rukawa için dediği yerde koptum
  • animeizle net çok düzgün videolar hemde alt yazıları da iyi
  • animeizle net çok düzgün videolar hemde alt yazıları da iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: akktwell
    Sakuragi'nin Tetsuo'yla dövüştüğü bölümü izliyorum şu an.Bu Rukawa için dediği yerde koptum

En sevdiğim bölümlerinden birisidir. Show TV'de ilk izlediğimde çok heyacan yaptıydım
  • her bölümü ayrı güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: akktwell

Sakuragi'nin Tetsuo'yla dövüştüğü bölümü izliyorum şu an.Bu Rukawa için dediği yerde koptum

Rukawada küfür ediyor.
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

Up

Güzel bir sıçrama olmuş
    tekrar mı başlasam ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

quote:

Up

Güzel bir sıçrama olmuş
    tekrar mı başlasam ne

27. bölümdeyim. 2. tekrarımı yapıyorum.Ama siteden izliyorum ve dolmuyo deli oldum
  • Ankara olsaydın paylaşırdım seninle rahat ederdin :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Ankara olsaydın paylaşırdım seninle rahat ederdin :))

Canın sağolsun.Düşünmen yeter
  • Henüz 30.bölümdeyim.Bölümleri bulmakta çok zorlanıyorum.

Dersler felan olmasa 1 haftada bile bitirebilirim çok sardı.Animenin yarıda kesilmiş olmasına ise şimdiden üzüldüm.Manga okumayı pek sevmem ama genede Slam Dunk için okurum.Bilen biri lütfen söylesin Animenin finali Mangada kaçıncı bölüme denk geliyor ?

Edit : 40.bölüme geldim.Bu Rukawa kadar sinir bozucu karakter görmedim hayatımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starblind -- 23 Kasım 2010; 16:57:23 >
  • animesi 101 bolüm mangası 101'den sonra 270'e kadar gıdıyor ve suan ıcın 134'e kadar olan bölümleri tr'ye cevrildi
  • Bakalım bi torrent sitesinden buldum 101 bölümüde, az bi zaman sonra gömülüyorum bende
  • quote:

Bakalım bi torrent sitesinden buldum 101 bölümüde, az bi zaman sonra gömülüyorum bende

lınk ıstermısen? suan ıcın seed baya ıyı ve bır arkadasa verdım hızlı ındırıyormus
    mkv formatında her bolum 208 mb
  • Bitirdim sonunda.Tek kelime ile süperdi.

Manganın kaçıncı bölümüne geçmek gerekiyor şimdi ?
  • kesinlikle şu ana kadar izlediğim en komik anime.
  • beni de ekleyin listeye..bana animeyi sevdiren karakter
  • Ekle benide hocam
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.