Şimdi Ara

Sakuragi Hanamichi - Fan Kulüp (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
195
Cevap
1
Favori
33.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    herkesin aklında ''bu rukava için espirisi'' kalmıs nıhahahahaha :)

ayrıca 101 den 276 ya kadar olan manga serisini nereden bulacas bilen varmıııı?
    aramadıgım yer kalmadı bulamadım ?
  • Güzel bir seriydi hep sakuraginin rukawayı yenip rezil ediceği bölümü beklemiştim ama olmadı malesef.
    Birde çok ufak bir anlatım yanlışı olmuş sanki,haruko red etmemişti sakuragiyi çünkü sakuragi hiç açılamamıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 30 Eylül 2009; 22:18:56 >
  • Slam Dunk Full Manga Serisi

http://www.kelebekforum.com/slam-dunk-manga-full-series-1-276-t43597.html?s=676d89200a584970826b8c93f3dc6018&s=d865b6bd85b3b3d4f0dc7efe2c4e7b08&t=43597
  • Yeni bitirdiğim animenin kahramanı ve bana basketbolu sevdiren şahsiyet. Çok yaşa Tensai Baskettoman Sakuragi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuAnTuM-C

Goril sözü

"Ribaundları kontrol eden maçıda kontrol eder"

Beni de ekle

Şu söz yokmu. Bizim Hanamiciye hayat veren söz yav Hatta bir bölümle heycandan maçıda kontrol eder yerine "dünyayı kontrol eder" demişti, orda kopmuştum.

Herşeyiyle 4-4 lük bir animeydi. Openin1 ve Ending2 belkide anime tarihinin en iyi op ve endlerinden bence. Ama tek kötü yanı en heycanlı yerinde animeyi bitirmiş olmalarıydı.Gerçekten 101.ci bölüme gelip acı gerçeği öğrendiğimde yıkılmıştım.

• 2 gündür izliyorum.Yok böyle bir karakter, yok böyle bir anime.Bu zamana kadar nasıl izlememişim diye kafamı taşlara vurmalıyım.

28.bölümdeyim.Miuradai Lisesi ile maç var.

• 46. bölümdeyim.Shoyo'yu da yendik.
  • Benide eklersen sevinirim
  • benide eklerseniz sevinirim daha öncede istekte bulunmuştum.

• dün yine spor salonundaki kavga bölümlerini izledim de.. bu anam için bu babam için yumruklarını attığı sahnede gülmekten yarıldım yine...
    "bu rukava için" (öpseydin bari)
    "bu paspası kırdığın için / iyi de sen kendin kırdın paspası"
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKM

dün yine spor salonundaki kavga bölümlerini izledim de.. bu anam için bu babam için yumruklarını attığı sahnede gülmekten yarıldım yine...

Animenin en eğlenceli kısımlarından biriydi ora. Yine de, biri serbest atış yaparken Sakuragi'nin yaptığı büyüleri, hiçbir şeye değişmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: No Şuga

quote:

dün yine spor salonundaki kavga bölümlerini izledim de.. bu anam için bu babam için yumruklarını attığı sahnede gülmekten yarıldım yine...

Animenin en eğlenceli kısımlarından biriydi ora. Yine de, biri serbest atış yaparken Sakuragi'nin yaptığı büyüleri, hiçbir şeye değişmem.

benim en güldüğüm sahne:

yeteneksiz pota altından rebound aldıktan sonra topu potaya atıyo girmiyo ya.. "Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm... Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm..."

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: No Şuga

quote:

benim en güldüğüm sahne:

yeteneksiz pota altından rebound aldıktan sonra topu potaya atıyo girmiyo ya.. "Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm... Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm...Ben de kendi rebound'umu kendim alırımmmmm..."

Gorilden yumruğu yiyene kadar devam ediyordu o olay sanırım.

• kaçıncı bölüm o merak ettim şimdi. yeniden izleyesim geldi
  • Benide ekle.En çok şurada güldüm
    +18 Küfür vardır

Sakuragi Hanamichi - Fan Kulüp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 27 Haziran 2010; 1:30:40 >

• Slam Dunk açlığınızı bir nebze olsun bastırmak istiyorsanız yine Inoue'dan
    Buzzer Beater var.

İlk 13 bölümü (ilk sezonu) çevirdim altyazılarını en baştan kontrol edeceğim bir türlü fırsat olmuyor.
    Zaten ondan sonra bir 13 bölüm daha var. Ondan sonra bitiyor. (Yenisi gelene kadar)
     Sakuragi Hanamichi - Fan Kulüp
  • @C.R.U.I.S.E.R
    link verebilecek misin dostum
  • Buzzer Beater'ı Saizen Fansubs çeviriyor. Onun sitesini google'dan bulabilirsiniz. 2007 etiketli 13 bölüm ikinci sezondur. Diğerleri ilk sezondur.
  • 1 haftada 2 kere ızledım sımdı mkv lerını ındırıyorum tekrar ızleyecem
    toplamda 6 kere ızledım hepsınıde altyazısız ızledım sonuncuyu altyazılı ızleyecem artık bazı yerlerı anlamakta gucluk cekıyorum ıcıne gomulu ıngılızce altyazılı versıyonu var.

ankarada oturan varsa 3dvd olan ıngılızcesı ıcıne gomulu olan serıyı hedıye olarak verebılırım yanlız ben 26 inc monıtorde ızledıgım ıcın goruntu kalıtesı dusuk gelıyor 4:3 formatında 3 dvd baya eskı bır versıyon o yuzden goruntu kalıtesı bıraz kotu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

1 haftada 2 kere ızledım sımdı mkv lerını ındırıyorum tekrar ızleyecem
    toplamda 6 kere ızledım hepsınıde altyazısız ızledım sonuncuyu altyazılı ızleyecem artık bazı yerlerı anlamakta gucluk cekıyorum ıcıne gomulu ıngılızce altyazılı versıyonu var.

ankarada oturan varsa 3dvd olan ıngılızcesı ıcıne gomulu olan serıyı hedıye olarak verebılırım yanlız ben 26 inc monıtorde ızledıgım ıcın goruntu kalıtesı dusuk gelıyor 4:3 formatında 3 dvd baya eskı bır versıyon o yuzden goruntu kalıtesı bıraz kotu...

Başka animelere de yönel biraz. myanimelist.net e bir bak derim. İstediğin türde anime bulabilirsin.

Aradan biraz zaman geçsin ondan sonra tekrar izlersin SD'ı. Sürekli izlersen soğursun animeden

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.