Şimdi Ara

Sakuragi Hanamichi - Fan Kulüp (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
33.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunun tr altyazılısını bulamıorum online izlemek için

torenttede altyazılı bulamadım

konuda verilen linklerde tr altyazılı olan göremedim

tr altyazılı varsa , pm den bi link atabilirseniz çok sevinirim bu hafta bunu izlemeyi düşünüorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

bunun tr altyazılısını bulamıorum online izlemek için

torenttede altyazılı bulamadım

konuda verilen linklerde tr altyazılı olan göremedim

tr altyazılı varsa , pm den bi link atabilirseniz çok sevinirim bu hafta bunu izlemeyi düşünüorum

Attım
  • Arkadaşlar nasıl bir dizi şu ana kadar sadece death note izledim anime olarak slam dunkada başlayayımmı?
    Ayrıca 101 bölüm her bölüm 20 dk mi 40 dkmi?
  • 22 dk yaklaşık iyi bi anime
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyavuzz61

Arkadaşlar nasıl bir dizi şu ana kadar sadece death note izledim anime olarak slam dunkada başlayayımmı?
    Ayrıca 101 bölüm her bölüm 20 dk mi 40 dkmi?

Biraz geç olacak ama Death Note'dan sonra Code Geass izlemeni tavsiye ederim.Yeni başlayanlar için Slam Dunk iyi gitmez diye düşünüyorum nedense.Görüntü kalitesinden olsa gerek.
  • Şu anda en iyi görüntü 24'gb'lık "ANF Slam Dunk" adında sunuluyor.
    @Beefcake dıstum bendeki Slam Dunk'ın kalitesi aşağıdaki videodaki gibi (Anf Slam Dunk) ve son olarak imzandaki yazıyı alıyorum face'e ekleyeceğim umarım sorun olmaz...olursada geri silerim :)

Bu arada saat gece 05:15 oldu ve ben bir anda Slam Dunk hayranlığım kabardı bende oturdum giriş müziğini videolu olarak Youtube'ye ekledim siz hayranlar dinlesin diye :))

720p olarak izleyebilirsiniz (zaten kısa 1 dakika falan sürüyor)

Videoy'a vote vermeyi unutmayalım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 3 Ocak 2011; 5:31:24 >

• Video süper anılarım canlandı.Bu slam dunk'ın keşke blu-ray versiyonu da çıksa.Bir çok animenin çıktı,ileride belki çıkar buda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Şu anda en iyi görüntü 24'gb'lık "ANF Slam Dunk" adında sunuluyor.
    @Beefcake dıstum bendeki Slam Dunk'ın kalitesi aşağıdaki videodaki gibi (Anf Slam Dunk) ve son olarak imzandaki yazıyı alıyorum face'e ekleyeceğim umarım sorun olmaz...olursada geri silerim :)

Bu arada saat gece 05:15 oldu ve ben bir anda Slam Dunk hayranlığım kabardı bende oturdum giriş müziğini videolu olarak Youtube'ye ekledim siz hayranlar dinlesin diye :))

720p olarak izleyebilirsiniz (zaten kısa 1 dakika falan sürüyor)

Videoy'a vote vermeyi unutmayalım :))

Bende bir torrent sitesinden çekip ANF sürümünü izlemiştim, gayet iyi görüntü kalitesi .

Voteledim, komik anılar canlandın gözümde

• Hanamichi'yi duyup tebessüm etmeyen yoktur sanırım
  • hedef 1000 slam dunk fanı
  • uppp
  • benide ekleyin arkadaşlar

animeyi bitirdim ama manga serisini bi türlü bulamadım biraz beceriksizim galiba manga serisini indirebileceğim link i de pm olarak gönderebilirseniz çok mutlu olucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersan_

benide ekleyin arkadaşlar

animeyi bitirdim ama manga serisini bi türlü bulamadım biraz beceriksizim galiba manga serisini indirebileceğim link i de pm olarak gönderebilirseniz çok mutlu olucam

İngilizce , Türkçe ?

İngilizce indirme linkleri bilmiyorum ama online okuma bol

mangafox
    mangareader

olmadı googleye slam dunk manga read yaz bir ton çıkıyor

Türkçe ise

Online okuma : mangaturk.com
    indirme : mnaki.com (yanlız seriyi bitirmelerine daha 80 bölüm var 190'ı çevrilmiş)
  • izlediğim en iyi anime serilerinden biri Slam Dunk.

Sakuragi Hanamichi gerçekten örnek alınacka bir karakter.

hala liste yapılıyorsa beni de ekleyebilirsiniz.
  • up aklıma geldi bi anda Bi imza falan yapsak yahu
  • Ne gülmüştüm bu animeyi izleyince :D . Benide ekleyebilirsin .
  • İzlediğim en iyi animelerin başında geliyor. Keşke bitmeseydi...
  • Oturup bastan izledim tum seriyi bir haftada.
    Ben mi cok duygusalim bilmiyorumda icim bi kotu oldu. Sanki en yakin arkadaslarimdan koparilmis gibi hissediorm, o tum coocukluk anilarim gozumun onunden gecti.
    Cocuklugumu geri istiyorum lan. ( Bir de Heidi, Genki, Seker kiz Candy izlersem heralde bunalima girerim.)

Yas 24.
  • quote:

Orijinalden alıntı: innervision

Oturup bastan izledim tum seriyi bir haftada.
    Ben mi cok duygusalim bilmiyorumda icim bi kotu oldu. Sanki en yakin arkadaslarimdan koparilmis gibi hissediorm, o tum coocukluk anilarim gozumun onunden gecti.
    Cocuklugumu geri istiyorum lan. ( Bir de Heidi, Genki, Seker kiz Candy izlersem heralde bunalima girerim.)

Yas 24.

Çocukluk anısı değil de ne biliyim bitirince ekrana bakakaldım. Kendimi boşlukta hissettim bir anda. Okuduğum/İzlediğim şeyden maksimum hazzı almak için kendimi iyice monte ederim hikayeye. Onun yan etkileri olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baybars -- 2 Haziran 2011; 0:00:35 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.