Şimdi Ara

Sakarya'da abi-kardeş dehşet saçtı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
137
Cevap
2
Favori
11.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 86
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • iceman_54 (13 mesaj) Six Feet Under. (8 mesaj) Hopelesss (5 mesaj) CheckVizoR (4 mesaj) swaarthy (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (49 mesaj) Mobil (62 mesaj) Mini (10 mesaj) Uygulama (16 mesaj)
  • @
152 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Sakarya'da abi-kardeş dehşet saçtı !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1449 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sakarya'nın Erenler ilçesinde gece saatlerinde 2 kişinin öldüğü, 4 kişinin ise yaralandığı iki ayrı silahlı saldırının detayları ortaya çıktı. Kardeş, eski nişanlısının nişanını basarak 4 kişiyi vurarak yaralarken, olayı duyan ve bölgeye giden ağabey ise kendisine ışıkta yol vermeyen aracı kurşunlayarak, 2 kişiyi öldürdü.

Kaynak : https://www.mynet.com/sakarya-daki-saldirilarin-ayrintilari-ortaya-cikti-abi-kardes-dehset-sacti-110106564988

Bu ne rahatlıktır arkadaş. Hiç alakan yokken trafikte seyir halinde, beyinsizin teki gelip sizi vuruyor.

Bir başka yerde adamın teki geçmişinden haberi olmadığı kız yüzünden vuruluyor. Söylenecek bir sürü laf var da yer müsait değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sakarya' nın nasıl bir yer olduğunu merak eden E-5 den 1 saatliğine ayrılıp şehiriçinde yol alsın anlar.

Türkiye'de 20'yi geçik şehir gezdim. Sakarya, kırmızıda durdugum için, yaya geçidinde yavaşladıgım için korna yedigim tek yer olmuştu.

Trafikte yol vermeme ne la.
    Eski nişanlı ne. Nasıl tipler lan bu Sakarya'dakiler. Dizi izleye izleye bi bok olduklarını sanıyorlar.
    Kimsenin devletten korkusu yok. Gecen cevirmeye girdim onumdeki adam polisle tartisiyor el kol hareketi yapiyor... Amerikada olsa kivirip sokarlar o elini bir tarafina.

Habere bakar misin ya adam birini vurmak icin trafige cikiyor dayanamiyor yol verilmedigi icin rasgele 2 kisiyi olduruyor...

Geçerken iki benzinliğe girdim, insanların bakışından rahatsız olup araçtan inmedim, öyle bir yer. Ilk kez insan görmüş bakışı vardı yüzlerde

Ya neyi tartışıyoruz biz Allah aşkına geçenlerde milyoner adamın çocuguna yanlışlıkla birine benzettigi için bıçaklaya bıçaklaya hastane önünde, polis önünde öldürdüler birkaç ay oluyor.

Işık yanınca drag yarışına girmiş gibi kalkmayıp yavaş kalkarsak mermi yiyebiliriz heran bugün bunu ögrendik. Sakarya'da kırmızı ışıkta durdugum için korna yemiştim ben iyi mermi yerine sadece korna yemişim o zaman. Şanslıymışım.

• Yarbay
    2125 Mesaj
    bu nedir ya.

|
    |
  • Yarbay
    8818 Mesaj
    Eski nişanlı ne. Nasıl tipler lan bu Sakarya'dakiler. Dizi izleye izleye bi bok olduklarını sanıyorlar.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Şaşırmadım maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5608 Mesaj

Bi insan trafikte niye yol vermez anlamıyorum

• Yüzbaşı
    502 Mesaj

malumların kalesi  

• Onbaşı
    29 Mesaj
    Tesadüfen yaşayan insanların ülkesi olduk , heryer maganda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3311 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Adoring

Yol vermeme mevzusundan adam vurmak bircok olaydan öne geciyor boş yere öldü insanlar.

|
    |
  • Teğmen
    211 Mesaj

Sakaryadan sonrasını okumadım.

• Yarbay
    3844 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Türkiye'de 20'yi geçik şehir gezdim. Sakarya, kırmızıda durdugum için, yaya geçidinde yavaşladıgım için korna yedigim tek yer olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 8 Ağustos 2020; 14:49:4 >
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj
    Sakarya' nın nasıl bir yer olduğunu merak eden E-5 den 1 saatliğine ayrılıp şehiriçinde yol alsın anlar.

• Teğmen
    214 Mesaj
    adapazarındaym bende bahse konu mahalle bana çok yakın ve cok pis bir mahalledir. kuştepe gibi düşünün

|
    |
  • Teğmen
    214 Mesaj

biraz gömdün mü ne :) sakaryada kötü olan yerler kupculer hacioglu şeker mahalle diger yerler iyidir

|
    |
    Cem_Alim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    80 Mesaj
    İdam şart

|
    |
  • Yüzbaşı
    967 Mesaj
    Kocaeli ve Sakarya göç dolasıyla mahvolmuş şehirler.Potansiyelleri çok yüksek ama çeyreğini dahi kullanamıyorlar.

• Yüzbaşı
    283 Mesaj
    İbretlik yapmadığın sürece.

Ya bunlara yapılacakları, meydanlarda yapacaksın, herkesin önünde. tv lerde canlı yayında falan vereceksin.

Herkes başına neler gelebileceğini görsün.

Kimsede korku falan kalmamış.

Bakalım yarın piyango kimlere vuracak.

• Yarbay
    3844 Mesaj
    Kimsenin devletten korkusu yok. Gecen cevirmeye girdim onumdeki adam polisle tartisiyor el kol hareketi yapiyor... Amerikada olsa kivirip sokarlar o elini bir tarafina.

Habere bakar misin ya adam birini vurmak icin trafige cikiyor dayanamiyor yol verilmedigi icin rasgele 2 kisiyi olduruyor...

• Binbaşı
    1908 Mesaj

İdam gelmeden durumlarda bir düzelme olacağını sanmıyorum. Bu ülkede can ve mal emniyetimiz yok maalesef.

|
    |
  • Binbaşı
    1449 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

İbretlik yapmadığın sürece.

Ya bunlara yapılacakları, meydanlarda yapacaksın, herkesin önünde. tv lerde canlı yayında falan vereceksin.

Herkes başına neler gelebileceğini görsün.

Kimsede korku falan kalmamış.

Bakalım yarın piyango kimlere vuracak.

Her an bize de piyango vurabilir.

• Yarbay
    2125 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Her an bize de piyango vurabilir.

Alıntıları Göster

Ekonomi falan filandan daha önemli bir sorun bu bence.

Şuan bunu konuşmalıyız , başka şeyleri değil.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.