Şimdi Ara

Sahibinden üzerinden dolandırıcılık[İlan ve kanıtlarıyla] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
8.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu sahibi haksız, oğuz haklı, hasarlı arabasını bir alan olmasa, alan onu yapmak için alacak, alan olmasa sen paranı alıp cebine koyamazdın, sigorta önce arabayı sovtaj işlemi yapıyor yani bir çok alıcıya sunuyor kim çok verirse alıyor aracı o parayı sana veriyor, yoksa sen paranı alamazdın, her neyse, arabanın bagajı çamurluğu kaputu yamuk resimlerini eklemişsin bunlar yenisiyle değişir arabanın yürümesine mani değil, arabanın şase sağlamya ikiye katlanmamışya abartacak bişey yok, hasarını belitmek kaydıyla yapılması kullanılması doğaldır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguz242424

Sahibinden üzerinden dolandırıcılık[İlan ve kanıtlarıyla]

Pazartesi avukatın yanına gidiyorum zaten dolandırıcı diyenler iftira atanlar çocuğa çocuğa beddua edenler konuyu bilmeden beni tanımadan arayip sormadan ki kanun söyle diyor satıcının ne dediği önemli değil expertize raporunu alırsın noter gider satışını yaparsın ben zaten hasarlı olduğunu belirtmişim arkasına baktiran alıcı önünde baktiracak rapor alicak bu güzel yazı yazan klavye kahramanlarının hepsinin sosyal medya hesaplarından ulaştım fotoğraflarınida aldım önce hepsini mahkemeye vericem uzunda sürse dava kısada sürse farketmez

Konu sahibine gelincede yukardaki yazıyı okuyunca ortada şaibeli bi durum çıkıyor aracı kasko yaptırıp 20 saat sonra kaza yapılması imkansız tek şerit ve 20 km yi geçmeyecek süratla aracı pert etmek ya şeytanice bi durum yada bi ilki başarmış onuda sorucam gereken yerlere hersey yazabilirsin uyar bilirsin bilgi eksikliği için arayip söyleye bilirsin ama DOLANDIRICILIK BEDDUA HAKARET ÇOLUK ÇOCUĞU KARISTIRMAK ACİZLİK ZAVALLILIKTIR

Bak burada tutanak var. İstediğin gibi ağlayabilirsin şimdi. Neymiş avukata vericekmişmiş. Şaibeliymiş, buyur. Ya da şöyle diyelim arabayı beğenmiyordum pert etmesi için minibüsçü tuttum bu olaydan 20 saat önce de kasko yaptırdım.

Ha ayrıca sen ilanında yine airbaglerin patladığını yazmamışsın, seninle alıp veremediğim bir konu yok. Burada bana haklı veya haksız diyen arkadaşlar var ancak benim niyetim alacak kişi arabanın ne olduğunu bilsin. Lütfen yarım yamalak İngilizce'n ve Suriyelilerin bile senden daha iyi konuştuğu Türkçe'n ile benimle muhattap olma. Dava açmanı bekliyorum, aynı şekilde iftiradan bende dava açacağım sen açtığın takdirde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ilan sahibinden çok burada onu savunan arkadaşlara şok oldum.
    Bir an düşünün, herkes ekspertiz yaptırmıyordur, Anadolu' nun herhangi bir kasabası veya köyünden bu ilana denk geldiniz, adam sadece arkadan hasarlı yazmış ağzı biraz da laf yapıyorsa (ki bu işle uğraşanlar genelde satış dilini iyi becerir) satar size arabayı, sadece "arkadan hasar almış" aracınızla evinize dönerken altınızda ağır hasarlı bir araç olur.
    20 bin lira kolay kazanılmıyor.
  • ilanı kaldırmışlar..
  • Türkçesi iyi olan arkadaslara tekrar tekrar yazıyorum hasarlı demek içinde hepsini kapsıyor demek

Zaten dün bilir kişide aynı şeyi söyledi sorun o değil dolandırıcı demek başka bişey

• Yetkili servislerin fiyat şişirdiğine inanmayanlar için yazıyorum.
    Citroen C4 için bagaj kapağı ve arka tampon değişimine 8000 tl yazdılar. Bu rakam şişirme değil de nedir o zaman?
  • İlan kaldırılmış

• Sahibinden üzerinden dolandırıcılık[İlan ve kanıtlarıyla]

Ilan yayinda telefon hakkıni bi kere kullanıldığı için ilanda düzenleme yapılıp değişime gidilmistir

• Plakayı girince sahibinden com da dolandırıcılık yazıyor mesele bu dolandırıcılık farklı bişey arabanın hasarlı olduğu yazıyor bun başka arac örnekleriyle gösterebilirim detaylı açıklama zaten telefonda yapılıyor keza alan kişi parça yazıp 5664 yolluyor kimse kimseyi kandırmiyor konu başlığı açarken sahibinden dolandırıcılık yazılirmi bu araç benimde ben bu şekilde bi kaza yaptım alan arkadasin haberi olsun yazarsın yada beni ararsın soylersin

Eski kasa puntolar buyrun fiyatlar ben ne yazmışım bu fiyata bu aracın hasarlı olduğu belirtilmiş zaten burada bi art niyet olabilirmi

ÖRNEKTİR

SATICI BURAYA HASAR LI OLDUĞUNU BELIRTMIS ÖNDEN VEYA ARKADAN KAZALIDIR.DEMEMIS AIRBAGLERDEN BAHSETMEMIS NE İSLEM YAPILDI GINI BELIRTMEMIS NEDEN ÇÜNKÜ ARABA AÇIKLAMA KISMIYLA SATIN ALINMAZ TELEFONU NUN İCADINDAN BELLİ INSANLAR ARAYIP BILGI ALIRLAR

• O araba 35.000 midir ki, tam göremiyorum ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1881-193∞

quote:

Pazartesi avukatın yanına gidiyorum zaten dolandırıcı diyenler iftira atanlar çocuğa çocuğa beddua edenler konuyu bilmeden beni tanımadan arayip sormadan ki kanun söyle diyor satıcının ne dediği önemli değil expertize raporunu alırsın noter gider satışını yaparsın ben zaten hasarlı olduğunu belirtmişim arkasına baktiran alıcı önünde baktiracak rapor alicak bu güzel yazı yazan klavye kahramanlarının hepsinin sosyal medya hesaplarından ulaştım fotoğraflarınida aldım önce hepsini mahkemeye vericem uzunda sürse dava kısada sürse farketmez

Konu sahibine gelincede yukardaki yazıyı okuyunca ortada şaibeli bi durum çıkıyor aracı kasko yaptırıp 20 saat sonra kaza yapılması imkansız tek şerit ve 20 km yi geçmeyecek süratla aracı pert etmek ya şeytanice bi durum yada bi ilki başarmış onuda sorucam gereken yerlere hersey yazabilirsin uyar bilirsin bilgi eksikliği için arayip söyleye bilirsin ama DOLANDIRICILIK BEDDUA HAKARET ÇOLUK ÇOCUĞU KARISTIRMAK ACİZLİK ZAVALLILIKTIR

Bak burada tutanak var. İstediğin gibi ağlayabilirsin şimdi. Neymiş avukata vericekmişmiş. Şaibeliymiş, buyur. Ya da şöyle diyelim arabayı beğenmiyordum pert etmesi için minibüsçü tuttum bu olaydan 20 saat önce de kasko yaptırdım.

Ha ayrıca sen ilanında yine airbaglerin patladığını yazmamışsın, seninle alıp veremediğim bir konu yok. Burada bana haklı veya haksız diyen arkadaşlar var ancak benim niyetim alacak kişi arabanın ne olduğunu bilsin. Lütfen yarım yamalak İngilizce'n ve Suriyelilerin bile senden daha iyi konuştuğu Türkçe'n ile benimle muhattap olma. Dava açmanı bekliyorum, aynı şekilde iftiradan bende dava açacağım sen açtığın takdirde.

Sen Türkçeni düzelt bence. O "-n" ayrı yazılmaz.

• özgürwilly kullanıcısına yanıt
    Burda kimse iyiki onden hasari yazmamissin diye ilan sahibini savunmuyor

Dogru tektir.bence yazilmalimiydi evet

Ama ilgili siteye bakarsan memlekette kimse kaza yapmiyor cok sukur.park halinde surtmeler isikta hafif dokunmalar.

Tek tek ilanlara baslik acalim o zaman.

Neyse mevzu gereksiz buyuyor bence.iki tarafta konuya daha yazmasa konu kapansa gitse daha iyi olur

• Diyecek söz kalmadı hala Türkçeyi doğru yaz diyenler niye anlamıyorsun hem virgülle noktayya ugraşacak kadar boş vaktiniz var demekki

• Burda konuyu bilip saygılı bi şekilde açıklama yapan arkadaşlara iftira atmadan hakaret etmeden

Konuyla ilgili yazanlara yorumlarından dolayı tşk

Ediyorum

Bir iki kelime Türkçede eksik yazıldı diye konuyu

Nerden nereye getiren kardes kimse kimseye dolandırıcı diyemez.herseyin bi bedeli vardır .

• Ortada bi iftira var

hala turkcen zayıf suriyelimisin yabancımisin

Yok yazını düzelt muhabbetlere bak Türküm

Adresim telefonum hepsi var merak eden varsa gelsin merakını gidersin

• Arkadasin da dediği gibi bu muhabbet fazla uzadı gereği zaten mahkemede yapılacak ben artık burda bu konuya dair bi yazı yazmıyacam iyi niyetli arkadaşlara tşk ederim iftira beddua ve hakaret eden arkadaşlarada biraz daha aile Terbiyelesi almalari gerektigini düşünüyorum

Çünkü bugün bana yarın size sizede yapıldığı zaman anlarsiniz

• quote:

Arkadasin da dediği gibi bu muhabbet fazla uzadı gereği zaten mahkemede yapılacak ben artık burda bu konuya dair bi yazı yazmıyacam iyi niyetli arkadaşlara tşk ederim iftira beddua ve hakaret eden arkadaşlarada biraz daha aile Terbiyelesi almalari gerektigini düşünüyorum

Çünkü bugün bana yarın size sizede yapıldığı zaman anlarsiniz

Hocam dava açınca söyle de bende aynı şekilde iftiradan açayım davayı.
  • Bence de konu sahibi haksız adam araç hasarlı yazmış. Sigortadan yüksek fiyat çıkıyor yazmış telefon numarası var aracı alan kişi arar bilgiye ulaşır kimin parası değersiz ki herkes arastırır bende araç almak için araştırıyorum iki parça boya var diyorlar aracı expertize gösteriyorum pert çıkıyor çoğuda böyle zaten bide hasar sorgulama var millet enayi değil dolandırıcılık ağır olmuş adam arabasını satamasane olacak bence konu sahibi bu olayı kapatsın adamada telefonla ulaşsın konu kapansın.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.