Şimdi Ara

Sahibinden üzerinden dolandırıcılık[İlan ve kanıtlarıyla] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
8.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazı yazmayı bir kaç gün içinde ne kadar güzel öğrenmişsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu burda yazı yazmayı öğrenmek değil

Konu başka diyecek başka bişeyin yokmu

• Yazıyı güzel yazmak kime neyi kazandıracak

• Adamın olmadığı yerde adam olmak bu sayfada

• Kötü söz söyleyen herkese o lafları yedirecem

Internetten yazmak kolay suçsuz olduğum bi konuda konuşarak hakaret herkese çocuğundan çocuğundan çıksın demek ağır kardeşim ağır

Ilan da numaram vardı aracın eski namuslu duyarlı vatan sevgisi yüksek arkadaş niye telefonda arayip ta kardeşim konu böyleyken böyle ben kaza yaptım deseydin ben oraya ağır hasarlı yazmışım

Zaten bu arabayi alan arkadaş servise gösterecek

Kanuna görede ayıplı mal satan kişi 45 gün içinde araçta sorun varsa iade almak zorunda

• Bu işi yapanların hepsi sigorta şirketlerinden ihaleyle aracı alır ve mutlaka plakası ni değiştirir

Plaka değiştimi hasar kaydi sisteme aylar sonra duser

• ilhdmr kullanıcısına yanıt
    Abi kim şişiriyor bilmiyorumda pejo 306 aracım ile 2012 de biri önden bana çarptı ters şeritten gelerek hatalı o idi benim kaput ön tampon ön sis sağ sol çamurluk ve radyatör değişti orjinal olarak boya işçilik parça 5300 lira hasar kaydı yazıldı bu yetkili serviste değil sanayideki kaportacıda yapıldı yetkili serviste 10 dan aşağı çıkmaz dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Columbia- -- 20 Mayıs 2017; 18:56:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

Abim sene olmus 2017 hala su ilana bakin diye link konuyor.

Alin ss sini.1 hafta sonrada olsa bakabilelim.daha dun ilandaymis.bugun yok.neymis ne degilmis anlamaya calisiyoruz

Olay ne simdi.bu arkadasin pert arabasini alip citir hasarlimi satiyor

Sahibinden üzerinden dolandırıcılık[İlan ve kanıtlarıyla]

• Ağır hasar diye bir ibare göremedim ilanda.

Çekildi falan da yazmıyor. Şasi çekildi galiba.

• Havuz düzelmis tir demek havuz demek arka bagaj ici istetme yeri bilgili arkadas

• Sigorta şirketinden yüksek rakam çıkmak demek

Ağır hasar Demek kazali demek

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguz242424

Sigorta şirketinden yüksek rakam çıkmak demek

Ağır hasar Demek kazali demek

hocam hem 2007 model hem de ağır kazalı araç için laf cambazlığı yapmışsınız. madem öyleydi ağır hasarlı yazsaydınız?
  • quote:

Aracı kartal otomativ den hersey dahil 14750 aldım kurtarici satış felan 5.000 tl masraf ettim

Bu bir ticaretir kafa kafaya satıyorum aracı zaten

Yapılan işlemler arka havuz düzeltildi çekildi on tarafa doğru bagaj kapağı değişti arka tampon değişti on tarz radyatör tamir edildi tampon tamir edildi iki far değişti kaput düzeltildi bunların hepsini ben yaptırdım .2 gündür ilanda olan aracıma gelip bakan müşterilerede bunları söyledim üstüne basa basada arka taraftan ağır hasarlı diye sahibinden com yazdim

14750 artı 5000 eşittir 19750 ,,,arkadaş kafa kafaya satıyor,amme hizmeti yaniticaret de ne kadar da toplumu düşünen vatandaşlarımız var(ironidir!)

• Hakikaten çok komik

• quote:

Hakikaten çok komik

Ayrıca bu araçta; ASR, ESP, Yokuş Kalkış Desteği yok. Bunların olması için konsolda ASR Off tuşunun bulunması lazım flaşörlerin yanında. Cam tavan ve diğer seçeneklerden bahsetmiyorum bile.
  • Kisacasi para verip arac alan kişi 5664 gönderir mesajı hasar bedelini öğrenir parça yazar 5664 yollar mesaji değişen parçaları öğrenir bunu 5 tl si olan herkes yapar o ki bu konuyla ilgileniyorsanız

Çoluk çocuğu beddua etmeden önce 5 tl ye kıyıp

Tam bilgiye ulassaydiniz

• Şunu anlatmaya çalışıyorum burda art niyet yok bu saatten sonra kimse arabayi kazasiz satamaz insanlar kaydını sorguluyor servise götürüyor zaten bu tip araçlarda fiyata bakınca anlaşılıyor kazali olduğu daha öncede dediğim gibi ilanda numaram vardı arasaydiniz duyarlı bi vatandaş olarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz sorun sadece sorgulamadan karalama bu sizinde başınıza gelebilir o zaman anlarsınız olayı düzeltmek yerine hala alayli bi şekilde konuşmalar sanmayın ki bu nu sineye çekmek daha çok üstüne gitmek lazım ben öyle yapıcam hodri meydan

• Beddua etmek nedemek coluk çoğu karıştırmak asin bu adamı falanda filan bi tane arkadaşlar başka herkes lay lay loom bakacagiz göreceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast

Hic bir sigorta sirketi fiyati sisirmez arkadaslar. Sigorta sirketi magdura odeme yapan kurulustur. Adamlar salak mi fazla para odeyip zarara girsin.

O piyasada alsatçı, galerici ve kendini zeki sanan fırıldakların klasik pert, hasaralı arabayı iteleme cümlesi
  • He he

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.